تبلیغات انجمن دیجی بیت

رشد بیت کوین ؛ افت آلت کوین ها ، نویسنده سرشناس در این باره شرح می دهد

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
ویجی بویاپاتی (Vijay Boyapati) ، نوسنده کتاب های پرفروش در زمینه ارز دیجیتال ، به شباهت بین حرکات بازار ارزهای دیجیتال در سه ماهه چهارم سال 2017(1396) و سه ماهه چهارم سال جاری ، اشاره کرد.
“این دقیقا همان سه ماهه چهارم سال 2017 بود”
به گفته آقای بویاپاتی ، بازارهای ارز دیجیتال تحت دو روند قرار دارند. بیت کوین در برابر دلار آمریکا در حال افزایش است.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

در همین حال ، آلت کوین ها در کنار جفت ارز بیت کوین در حال سقوط هستند و سرمایه فعلی در آنها کندتر از بزرگترین رمزارز بازار رشد می کند.
از نظر این تحلیلگر ، این وضعیت ،شبیه به سه ماهه چهارم در سال 2017 است. قیمت بیت کوین (BTC) چهار سال پیش شروع به افزایش کرد و به بالاترین سطح چند ماهه خود در نزدیکی 20000 دلار رسید.
در سه ماهه چهارم سال 2021 ، قیمت بیت کوین (BTC) ، رشدی به میزان 215 درصدی را به ثبت رساند و بزرگترین صعود فصلی بیت کوین از سه ماهه اول سال 2013(1391) به ثبت رسید.
دامیننس بیت کوین در نزدیکی سقف هشت هفته اخیر خود قرار دارد
از آنجایی که آلتکوین ها از بیت کوین عقب مانده اند ، دامنینس (سلطه بازاری) رمزارز پرچمدار به سقف های ماه آگوست(مرداد) رسیده است. امروز ، بر اساس نمودارهای Tradingview ، دامننس بیت کوین از میزان 45 عبور کرد.
با عبور بیت کوین (BTC) از سطح 57،000 دلار ، بازارها شدیدا تحت تاثیر احساسات گاوی قرار گرفته اند.
شاخص ترس و طمع بازار ارز دیجیتال از میزان 75 عبور کرد. آخرین باری که این شاخص به این میزان رسید ، آوریل 2021 (فروردین) بود که بیت کوین در بالای 60,000 دلار قرار داشت.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا