دوره رایگان کریپتو از صفر

دوران وام‌دهی ارز دیجیتال به سر رسیده است؟

  • نویسنده موضوع محمد تنها
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
به گفته برخی از کارشناسان صنعت رمزارزها، بازار نزولی فعلی ارزهای دیجیتال برای وام‌دهندگان این صنعت بسیار مضر است، اما مفهوم «وام‌دهی ارز دیجیتال» همچنان می‌تواند از این بازار نزولی جان سالم به در ببرد. وام‌دهی ارزهای دیجیتال، نوعی خدمات رمزارزی است که به وام‌گیرندگان اجازه می‌دهد از دارایی‌های رمزارزی خود به عنوان وثیقه برای دریافت وام در قالب ارز فیات مانند دلار ایالات متحده یا استیبل کوین‌هایی مانند تتر استفاده کنند.
به گفته جوزف تِتِک (Josef Tětek)، تحلیلگر بیت کوین در شرکت Trezor، شرکت‌های ارز دیجیتالی که تجارت خود را بر اساس ذخایر کسری اداره می‌کنند، در بازارهای نزولی در معرض خطرات بیشتری قرار دارند. وی می گوید:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

به گفته تِتِک، کاهش شدید قیمت ارزهای دیجیتال برای کسب‌وکارهای دیجیتال که خدمات وام‌دهی ارائه نمی‌کنند و سپرده‌های کاربران را افزایش نمی‌دهند، قابل تحمل‌تر است. این به آنها اجازه می‌دهد تا از اثر دومینوی کاهش قیمت‌ها جلوگیری کنند. شایان ذکر است که Celsius، پلتفرم بزرگ وام‌دهی ارزهای دیجیتال، در ۱۳ ژوئن و در پی نزول توکن خود، تمام برداشت‌ها از پلتفرم خود را به حالت تعلیق درآورد.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا