دوره رایگان کریپتو از صفر

دوران سلطنت دوج کوین آغاز شد!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
به‌تازگی، پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر به‌اتفاق آراء، توسط هیئت‌مدیره این شبکه اجتماعی تأیید شد. در طول روز رأی‌گیری، دوج کوین در حال افزایش قیمت بود و پس از تائید خبر نیز با افزایش ۹ درصدی مواجه شد و در مجموع، ۱۹ درصد در یک روز رشد کرد. در حال حاضر، قیمت این میم کوین در Coinmarketcap به ۰٫۰۶۴۰۵ دلار افزایش یافته و با ارزش بازار ۸٫۵ میلیارد دلاری به رتبه دهم ارزهای دیجیتال در این وب‌سایت صعود کرده است.
دلیل اصلی این افزایش قیمت، حمایت‌های ایلان ماسک از این ارز دیجیتال، به‌ویژه در روزهای گذشته بوده است. ماسک به‌تازگی ایده یکپارچه کردن پرداخت‌ها در توییتر و نیز امکان پرداخت با دوج کوین در Twitter Blue را مطرح کرده بود. لازم به ذکر است که ماسک، پیشنهاد کرده است حساب‌های تجاری و دولتی برای استفاده از این شبکه اجتماعی، هزینه‌ای هرچند اندک پرداخت کنند.
در این میان، ایلان ماسک، بالاخره یک دلیل هم برای حمایتش از دوج کوین ارائه کرده است. او در نشست اقتصادی در دوحه قطر گفته:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

در روزهای گذشته، بیلی مارکوس، یکی از بنیان‌گذاران دوج کوین در توییترش گفته بود که تصور می‌کند ایلان ماسک این ارز دیجیتال را سرگرم‌کننده و جالب و در عین‌ حال، دارای پتانسیل‌های بسیار می‌داند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا