دوج کوین ( Dogecoin )

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
Dogecoin (DOGE) ممکن است عملکرد ضعیف خود را ادامه دهد و ممکن است در زیر 0.165 دلار و 0.150 دلار سقوط کند. در این حالت ، خطر حرکت به سمت سطح 0.10 دلار در روزهای آینده وجود دارد.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی

توییت تمسخرآمیز ایلان ماسک بهای دوج کوین را افزایش داد​

ایلان ماسک در توییتی تمسخر آمیز، پسرش لیل ایکس را بابت نگه داشتن و نفروختن دوج کوین‌هایش تحسین کرد و همین امر باعث ثبت کندل سبز در چارت این میم کوین شد. لیل ایکس، فرزند ایلان ماسک تنها ۱۴ ماه است که به دنیا آمده و ماسک در توییتش برای او نوشته است: «لیل ایکس دوج کوین‌هایش را مثل یک قهرمان تا ابد نگه می‌دارد. او به معنای واقعی کلمه تا الان حتی یک بار هم کلمه فروش را به زبان نیاورده است.»
گفتنی است که ایلان ماسک برای فرزند کوچکش که هنوز توانایی حرف زدن ندارد، قبلا دوج کوین خریده است. این توییت مدیرعامل تسلا به سرعت با واکنش بازار مواجه شد و منجر به رشد ۴.۲۲ درصدی بهای این میم کوین شد و قیمت هر واحد آن را به ۰.۱۸۶۱ دلار رساند.

ارز دیجیتال
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
قیمت دوج کوین از اوج 2 ژوئن خود 57 درصد فاصله گرفته و از آن زمان درگیر روند نزولی قوی بوده است. خریداران دوج کوین در تلاش‌اند تا علیرغم فشار فروش گسترده ناشی از فروشندگان، قیمت را افزایش دهند و آن را به سمت جهش سوق دهند.

با توجه به نمودار روزانه دوج، می‌توان متوجه شد که این ارز از 25 ژوئن در کانالی موازی نزولی در حال رنج زدن بوده است اما برای شکستن این الگو آماده می‌شود.

قیمت دوج کوین در زمان فعلی در حال نزدیک شدن به خط روند افزایشی کانال موازی است. این مهم با سیگنال خرید منتشر شده توسط اندیکاتور MRI در کندل پیشین نیز حمایت می‌شود.

هدف احتمالی دوج کوین را می‌توان با ترسیم کانال موازی دیگری بالاتر از الگوی فعلی اندازه‌گیری کرد. روند کنونی حاکی از آن است که قیمت دوج کوین می‌تواند با افزایشی 20 درصدی به 0.23 دلار که هم‌سطح با سطح اصلاحی 23.6 درصد فیبوناچی است افزایش یابد.

سرمایه‌گذاران باید توجه داشته باشند که برای تأیید این سناریوی صعودی، پرایس اکشن بعدی دوج کوین بایستی رو به بالا باشد.

در صورتی که دوج کوین بتواند هدف فوق را به سطح حمایت خود تبدیل کند، می‌توان انتظار داشت که قیمت به میانگین متحرک ساده (SMA) 50 روزه یعنی 0.27 دلار افزایش یابد. این سطح بر اساس اندیکاتور MRI می‌تواند به‌عنوان سطح مقاومتی برای دوج کوین ایفای نقش کند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


در طرف دیگر داستان اما در صورتی که خرس‌ها بر بازار سوار شوند، سناریوی صعودی بی‌اعتبار خواهد شد و دوج به خط پایینی کانال موازی و قیمت 0.16 دلار سقوط خواهد کرد.

سرمایه‌گذاران باید توجه داشته باشند در صورتی که فشار فروش تشدید شود، قیمت دوج کوین همچنان می‌تواند به روند کاهشی خود ادامه دهد.

فکت کوینز
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی

دوج‌کوین بخریم یا نخریم؟ / دوج‌کوین چقدر رشد می‌کند؟​

سال ۲۰۲۱ یک سال خاص برای بازار رمزارزها بود. در این سال محبوبیت سیستم‌های Defi، NFT و سیستم‌های قرارداد هوشمند افزایش یافت اما هنوز محبوب‌ترین آلت‌کوین بازار رمزارزها دوج‌کوین است که خرید هیجانی باعث شد این ارز به قیمت ۷۳ سنت برسد.

با این حال بعد از برنامه‌ ایلان ماسک دوج‌کوین شروع به ریزش کرد و حالا در محدوده ۱۷ سنت معامله می‌شود.

دوج‌کوین بعد از ریزش بازار از ۱۶ سنت تا ۲۸ سنت رشد کرد اما حجم معاملات پایین باعث کاهش قیمت این ارز شد و تقریبا همه سودهایی که داده بود را پس گرفت.

آنچه نگران‌کننده بود این است که دوج‌کوین برای اولین بار از اکتبر سال ۲۰۲۰ به زیر میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه رفت و جو حاکم بر بازار به شدت نزولی شد. بنابراین می‌توان گفت احتمالا ریزش تا ۱۶ سنت ادامه دارد.

طی چند روز گذشته شاخص مقاومت نسبی به منطقه فروش بیش از حد رسیده است و برخی از شاخص‌ها نشان می‌دهند که ریزش ادامه دارد.

هر چند برخی شواهد رشد دوج‌کوین را نوید می‌دهد اما ریزش به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ می‌تواند زیان را بیشتر کند و توئیت‌های ایلان ماسک هم دیگر روی دوج‌کوین تاثیر چندانی ندارد.

اگرچه دوج‌کوین امروز به دلیل توئیت ایلان ماسک رشد کرد اما این ارز فعلا تقاضا چندانی برای رشد ندارد.

تجارت نیوز
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
DOGE امروز بیشترین سود را کسب کرده است ، از دیروز با 9٪ سود.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار DOGE / USD توسط TradingView
DOGE با مقاومت 0.20 دلار در منطقه مقاومت یک شکست نادرست ایجاد کرد. با این حال ، قیمت تاکنون کاهش نیافته است. این ممکن است به این معنی باشد که خریداران برای تلاش در شکستن سطح مقاومت در حال جمع آوری قدرت هستند. در صورت وقوع این اتفاق، افزایش ممکن است تا 0.25 دلار ادامه یابد.

DOGE در زمان پرس 0.18 دلار معامله می شود.

u.today
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

DOGE / USD ، TradingView
Dogecoin به حرکت در پایین سطح حمایت حیاتی خود یعنی 0.209 دلار ادامه داد ، با این حال دوج طی 24 ساعت گذشته مقداری هم سود کرد . این دارایی طی روز گذشته 4.6٪ افزایش قیمت داشته است. اگر DOGE به زودی از سطح مقاومت 0.209 دلار عبور نکند ، انتظار می رود که خرس ها در بازار دوباره قیمت ها را به سطح حمایت 0.178 دلار برگردانند.

باندهای همگرا ی بولینگر نوسانات کمی را نشان دادند.

همانطور که در شاخص مقاومت نسبی مشاهده می شود . با بهبود قیمت ها در 24 ساعت گذشته ، فشار خرید از منطقه تقریباً فروخته شده دور شد .

ambcrypto.com
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
.
Dogecoin (DOGE) روند نزولی خود را به زیر سطح پشتیبانی 0.180 دلار رساند. حتی حمایت 0.165 دلار را شکست و اکنون نشانه های نزولی دارد. در صورت شکست در زیر 0.150 دلار ، قیمت ممکن است سطح 0.120 دلار را آزمایش کند.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
DOGE تنها 48 ساعت قبل ، لحظه ای با یک افزایش ملایم قیمت روبرو شد و با کاهش قیمت روبرو شد. در زمان نوشتن مقاله ، DOGE پس از سقوط 5.8 درصدی در 24 ساعت گذشته ، در حدود سطح 0.175 دلار معامله شد.

با ضررهای بیشتر ، احتمالاً DOGE پایین تر خواهد بود و دوباره به سطح 1.69 دلار می رسد. کمبود فشار خرید همچنین باعث تقویت خرس ها شد ، علیرغم آنچه که به نظر می رسید یک سکه ادغام است ، انتظار می رود سکه به زیر سطح قیمت فعلی خود برسد.

باندهای بولینگر با واگرایی جزئی موازی باقی ماندند ، که پیشنهاد می کند اقدامات قیمت در محدوده محدود و با شانس بسیار کم نوسانات در بازار باقی بماند. با افزایش صعودی قیمت ها به مدت 48 ساعت ، شاخص MACD یک کراس اوور صعودی را نشان داد. با این حال ، در زمان فشار ، اندازه سیگنال صعودی کاهش یافت.

جریان پول چایکین کاهش یافت و نشان داد که جریان خروج سرمایه قبل از ورود سرمایه به دلیل کاهش تقاضا برای سکه است که در بالا ذکر شد
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی

اکس: اسپری‌های خوشبوکننده دوج‌کن تمام شد​

شرکت لوازم بهداشتی اکس که چند روز پیش از تولید اسپری‌های خوشبوکننده‌ای با مضمون دوج کوین خبر داده بود، اعلام کرد تمامی این اسپری‌ها به فروش رسیده است. اکس این محصول جدید را دوج‌کن نامیده بود و ۱۰۰۰ عدد از آن را فقط در آمریکا عرضه کرده بود. اکس همچنین در توییتر نوشت: «مردم متأسفیم. همه دوج‌کن‌ها به فروش رفت. ولی همگی با هم به ماه می‌رویم.» گفتنی است روی قوطی این اسپری نوشته شده بود: «دارای رایحه کریپتویی.»

ارز دیجیتال
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

DOGE / USD ، TradingView
قیمت Dogecoin طی 24 ساعت گذشته 7.3٪ و در هفته گذشته حدود 20٪ کاهش یافته است. روند نزولی معاملات DOGE را در زمان نوشتن مقاله تا 0.165 دلار رساند.
نمودار فنی DOGE به افزایش فشار نزولی اشاره دارد.

Squeeze Momentum Indicator فشار را آزاد کرد و این بدان معنا بود که نوسانات بازار می تواند طی چند جلسه معاملاتی بعدی افزایش یابد. با افزایش قدرت و تعداد میله های قرمز ، سیگنال نزولی بر روی شاخص نوسانگر عالی افزایش یافت.

به دلیل اینکه خطوط نقطه چین Parabolic SAR در بالای شمعدان ها باقی ماندند ، آلت کوین در روند نزولی باقی ماند و این واقعیت را تأیید کرد که نفوذ نزولی در بازار قوی است.
ambcrypto.com
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
Dogecoin ( DOGE ) امروز یک بار دیگر از حمایت 0.15 دلار عقب نشینی کرد ، این نشان می دهد که گاوها به شدت برای دفاع از این سطح تلاش می کنند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار روزانه DOGE / USDT. منبع: TradingView
میانگین متحرک نزولی و RSI که در منطقه منفیست نشان می دهند که خرس ها تلاش می کنند تا قیمت را در 0.21 دلار متوقف کنند. اگر قیمت از این مقاومت کاهش یابد ، جفت DOGE / USDT می تواند دوباره به سطح 0.15 دلار سقوط کند و برای چند روز در همین محدوده باقی بماند.

شکست 0.21 دلار اولین نشانه قدرت است و می تواند منجر به صعود به SMA 50 روزه (0.26 دلار) شود. برعکس ، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر 0.15 دلار سقوط کند ، این جفت ارز ممکن است تا 0.10 دلار سقوط کند.

cointelegraph.com
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
Dogecoin (DOGE) همچنان در زیر منطقه مقاومت 0.200 دلار گیر افتاده است و تقریباً در یک روز بدون تغییر است ، در حالی که سود هفتگی آن به زیر 5٪ رسیده است.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
ایلان ماسک در کنفرانس بی‌ورد در مورد دوج کوین هم صحبت کرد

🔸 ایلان ماسک گفته است که تصور می‌کند دوج کوین این شانس را دارد که روزی فضای ارزهای دیجیتال را به تسخیر خود درآورد. به‌گفته وی این نظریه که «سرگرم‌کننده‌ترین توضیح، محتمل‌ترین توضیح است» به دوج کوین در رسیدن به این هدف کمک می‌کند.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

DOGE / USD ، TradingView
Dogecoin طی روزهای گذشته ۰.۱ درصد کاهش داشته و طی چند روز گذشته بدون نتیجه گیری خاصی نزدیک به ۰.۱۹ دلار معامله کرده است.
اگر سکه همچنان روند صعودی را رد کند ، ممکن است شروع به معاملات در قیمت های پایین تر کند.

جریان پول Chaikin یک افزایش را نشان می دهد که رشد ورودی سرمایه را در بازار نشان می دهد. اما با این حال این روزها بیشتر فروشندگان بر بازار مسلط شده اند.

باندهای بولینگر در زمان نوشتن مقاله همگرا بودند ، که نشان می دهد قیمت ممکن است نوسان زیادی نداشته باشد.

با نشان دادن نشانه های بازگشت بازار در 21 جولای ، دوج کوین نیز یک کراس اوور صعودی را به تصویر کشید. با این حال ، چون دوج نتوانست این حرکت را حفظ کند ، خرس ها در 23 جولای به مدت کوتاهی بازگشتند. در زمان پرس، شاخص مجدداً افزایش را در حرکت صعودی ثبت کرد.

ambcrypto.com
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
✴️ سیگنال جدید ایلان ماسک برای دوج‌کوین

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اخیرا در توئیتی از طرفداران خود خواسته تا جهان‌بینی فیات محوری را کنار بگذارند.

ایلان ماسک یک الگوی رفتاری با مضمون ماتریکس معرفی کرد. Cynocephalus می‌گوید رمزارز محبوب دوج‌کوین یک پول رایج است.

یک الگوی رفتاری جدید برای دوج‌کوین معرفی شده که بیان می‌کند نباید قیمت دلاری این ارز را در نظر گرفت و این ارز خودش یک پول رایج است.

برخی عقیده دارند این الگوی رفتاری برای تسلی خاطر دارندگان این ارز است زیرا حالا ۷۰ درصد زیر سقف قبلی خود معامله می‌شود.

توئیت‌های قبلی ایلان ماسک در رابطه با دوج‌کوین تاثیر چندانی نداشت و فقط این رمزارز را ۳ درصد رشد داد.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

DOGE / USD ، TradingView
قیمت Dogecoin زیر 0.20 دلار ادامه داشت و در زمان پرس قیمت 0.19 دلار بود. همانطور که قیمت ها کاملاً زیر 0.20 دلار در نوسان بودند ، این رمز ارز برای مدت تقریبا یک هفته روند صعودی را رد کرد.

نمودارهای تجزیه و تحلیل فنی ، با وجود افزایش 2.8 درصدی در روز گذشته ، یک حرکت نزولی را نشان می دهد که حرکت قیمت را هدایت می کند. با توجه به همگرایی باندهای بولینگر در زمان پرس Dogecoin می تواند دوباره یک سطح کاهشی دیگر را هدف قرار دهد.

اما همانطور که بازار کاهش قیمت را نشان می دهد ، خریداران فرصتی برای خرید بیشتر پیدا کردند ، شاخص قدرت نسبی علائم خریدو افزایش فشار خرید را نشان می دهد.

Chaikin Money Flow اظهارات فوق را تأیید کرد زیرا این شاخص همچنین افزایش ورودی سرمایه را در زمان نوشتن مقاله نشان می داد .
/ambcrypto.com
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
قیمت Dogecoin در زیر 0.20 دلار ادامه یافت و در زمان فشار قیمت DOGE 0.19 دلار بود. همانطور که قیمت ها کاملاً زیر 0.20 دلار ادغام شدند ، این کد برای مدت تقریبا یک هفته روند صعودی را رد کرد.

از نمودارهای تجزیه و تحلیل فنی خود ، با وجود افزایش 2.8 درصدی در روز گذشته ، ارتفاع پایین یک حرکت نزولی را نشان می دهد که حرکت قیمت را هدایت می کند. جهت قیمت alt مثل همیشه بی نتیجه مانده است. با توجه به همگرایی گروههای بولینگر در زمان مطبوعات که نشان دهنده شکست در قیمتها است ، Dogecoin می تواند دوباره یک کاهش دیگر را هدف قرار دهد.

برعکس و جالب توجه است ، همانطور که بازار افت قیمت را نشان می دهد ، خریداران فرصتی برای خرید سکه بیشتر پیدا کردند ، شاخص قدرت نسبی علائم خرید فلاش و افزایش فشار خرید را پیدا کرد.

Chaikin Money Flow اظهارات فوق را تأیید کرد زیرا این شاخص همچنین افزایش ورودی سرمایه را در زمان نوشتن مقاله نشان داد
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
رمزارز مورد علاقه ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، طبق داده های ارائه شده توسط سرویس CoinMarketCap، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۲ درصد رشد داشته است.
دلایل مختلفی احتمالاً پشت این رشد دوج است که پس از یک دوره ریزش انجام شده است.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

توییت اخیر ایلان ماسک در رابطه با “ماتریکس”
همانطور که روز یکشنبه توسط U.Today گزارش شد، این میلیاردر عجیب و غریب میم دیگری را پست کرد که از دوج کوین در آن نام می برد. این بار این میم براساس فیلم محبوب واچوفسکی ها ساخته شده بود، کارگردانانی که کیانو ریوز را در لیست ستاره های هالیوود و بازیگران پردرآمد قرار دادند.

در این میم، مورفئوس به نئو می گوید که باید فراموش کند که می تواند پول زیادی در دوج بدست آورد زیرا دوج کوین در حال حاضر همان پول است.
این اولین بار نبود که ایلان ماسک به فیلم “ماتریکس” اشاره می کند.

بیت کوین به سطح ۴۰،۰۰۰ دلار نزدیک می شود
در اوایل امروز، بیت کوین بهبود عمده ای را تجربه کرد. بیت کوین در صرافی Bitstamp از سطح ۳۹،۰۰۰ دلار بالاتر رفت. ۳۹،۸۵۰ دلار بالاترین سطح قیمتی بیت کوین از ماه ژوئن (خرداد) است.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط یک منبع، رشد اخیر بیت کوین به لطف آمازون که آماده است بیت کوین و چند رمزارز برتر دیگر را در آینده نزدیک بپذیرد، بوده است.
هنگامی که این افزایش قیمت رخ داد، پوزیشن های شورت در صرافی ها به ارزش ۹۲۹ میلیون دلار از روز یکشنبه لیکوئید شدند و خرس های بیت کوین شکستی را تجربه کردند.
علاوه بر این، طبق گفته ماسک در چهارشنبه هفته گذشته در جریان کنفرانس B-Word، تسلا، اسپیس ایکس و خود او سخت در حال نگهداری از بیت کوین های خود هستند.
دوج کوین و همچنین ۱۰ رمزارز برتر دیگر به دنبال بیت کوین، در حال افزایش هستند.

شایعه آمازون در مورد بیت کوین، اتریوم، کاردانو و بیت کوین کش
اخبار مربوط به شرکت آمازون که برای پذیرش رمزارزها آماده می شود، تأثیر گسترده ای بر جامعه رمزارزی داشته است.

به گفته یک منبع، پس از ادغام پرداخت ها با بیت کوین، این شرکت قصد دارد اتریوم، کاردانو و بیت کوین کش را نیز به گزینه های پرداخت خود اضافه کند.
هفته گذشته نیز گزارش شد که آمازون درخواست استخدامی را برای یک متخصص در بلاکچین و رمزارزها منتشر کرده است.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
قیمت DOGE تقریباً 35٪ پایین ترین سطح هفته را احیا کرده است
قیمت DOGE قصد دارد روند طولانی مدت خود را پاک کند
RSI روند 72 روزه را شکسته است
DOGE بررسی اجمالی قیمت
طی چند ماه گذشته جامعه Dogecoin منتظر روند صعودی بوده است. همانطور که بازار ارزهای رمزنگاری شده دوباره بخار سرسختی به خود می گیرد ، DOGE برای شروع روند صعودی قوی مقدماتی به نظر می رسد. شیدایی سکه الگوی رفتاری فقط در یک بازار از نوع صعودی رشد می کند ، که نشان می دهد DOGE تفاوت چندانی با بقیه ندارد. به محض اینکه DOGE دو علامت مهم مهم خود را از بین برد ، می توان انتظار داشت که روند گاو نر قوی رخ دهد.

DOGE طی 75 روز گذشته تحت خط روند طولانی مدت قرار گرفته است. در زمان نوشتن مقاله ، قیمت در تلاش است تا بالاتر از این روند شکسته شود. اگر این موفقیت موفقیت آمیز به نظر برسد ، گاوها باید این تجربه را داشته باشند تا قیمت زیادی را تجربه کنند. همراه با این خط روند کارشناسی ارشد 30 روزه نهفته است. این MA بیش از دو ماه به عنوان مقاومت عمل کرده است.

با پاک شدن هر دو مارک ، DOGE آماده است تا مقاومت عمده ای برابر با 0.239 دلار را افزایش دهد. این علامت آزمایش واقعی برای عبور گاوها خواهد بود.

تحلیل قیمت سکه Doge: نمودار 1 روزه DOGE / USDT

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
در زمان نوشتن مقاله ، DOGE در بالای پشتیبانی اصلی خود یعنی 0.193 دلار قرار دارد. به نظر می رسد این کف خوبی برای جهش DOGE باشد. اگر خرس ها وارد عمل شوند و قیمت خود را به زیر سطح حمایت برسانند ، باید انتظار داشته باشیم که حمایت اصلی 0.166 دلار کاهش یابد. این یک سناریوی نزولی است که احتمالاً قیمت زمین به پایین ترین سطح 0.141 دلار می رسد. این سناریو فقط در صورت عدم موفقیت BTC در حفظ بیش از 33،000 دلار ، این سناریو اجرا می شود.

هنگام بررسی RSI ، می توان فهمید که مقاومت در طی 72 روز روند شکسته شده است. این یک نشانه عالی برای احیا است و تا زمانی که قدرت بتواند از مقدار 50 عبور کند ، مطمئنا DOGE به زودی افزایش خواهد یافت. MACD یک شکل گیری ته منحنی شکل داده است که یک علامت بسیار سرسخت است.

MACD برای صعود قوی باید مقدار 0 را بشکند و پاک کند.

سطح روزانه DOGE

نرخ نقطه: 0.208 دلار
روند: خرس
نوسان: متوسط
پشتیبانی: 0.193 دلار
مقاومت: 0.215 دلار
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
Dogecoin پس از دست یافتن به بالاترین قیمت های هفتگی 0.233 دلار ، مانند اکثر ارزهای رمزپایه دیگر برای پشتیبانی پشتیبانی می کند. سکه میم به دنبال تعادل بالاتر از 0.2 دلار است ، اما شاخص های فنی نشان می دهد که افت قیمت دیگر نیز وجود دارد.

حمایت آزمایشی زیر در 100 میانگین متحرک ساده (SMA) وجود دارد و اگر گاوها تمایل دارند به زودی بهبود خود را از دست بدهند ، باید پشتیبانی شود. در غیر این صورت ، DOGE قبل از بهبود قابل توجه دیگر ، 0.185 دلار آزمایش خواهد کرد.

نمودار چهار ساعته DOGE / USD
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

درک این نکته ضروری است که افزایش قیمت روز دوشنبه زمینه را برای شکل گیری الگوی صلیبی طلایی فراهم کرده است که در حال حاضر کاملاً مناسب نیست. با این حال ، گاو نرها منتظر وقوع این الگو هستند تا تلاش خود را برای صعودی بالاتر از 0.22 دلار و بعد 0.24 دلار افزایش دهند.
 
بالا