دوره رایگان کریپتو از صفر

دوج کوین به عنوان ارز مریخ انتخاب شد؟!

  • نویسنده موضوع امیر موسوی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
به دنبال انتشار پستی جدید توسط جردن جفرسون، مدیرعامل MyDOGE، احتمالاتی در مورد سفر دوج کوین به مریخ مطرح شده که باعث ایجاد هیجان در بین اعضای جامعه شده است.
جفرسون در توییت اخیر خود، تصویری را منتشر کرده که در آن، پرچمی با لوگوی معروف دوج کوین در فضا به اهتزاز درآمده و او، این کوین را به عنوان «ارز آینده مریخ» معرفی کرده است.
پاسخ طرفداران جفرسون فوری و بسیار مثبت بود. یکی از علاقه‌مندان نوشت: «آینده روشن به نظر می‌رسد» که این موضوع، خوش‌بینی جامعه دوج کوین را نشان می‌دهد.
علاوه بر این، DogeDesigner، متخصص UX/UI و طراح گرافیک در بنیاد دوج کوین هم در پستی، سوالی را از دنبال‌کنندگان خود پرسید مبنی بر اینکه: «اگر بتوانید اولین شهر مریخ را نام‌گذاری کنید، نام آن را چه می‌گذارید؟» این پرسش شوخ‌آمیز، گمانه‌زنی‌ها پیرامون نقش بالقوه دوج کوین در اقتصادهای فضایی آینده را تشدید کرد.

در همین حال، قیمت DOGE هم افزایش یافت و بر اهمیت اعلامیه جفرسون افزود. در زمان نگارش این خبر، دوج کوین با قیمت ۰٫۰۸۰۵ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده افزایش ۱ درصدی ارزش آن در روز گذشته است.
در مرکز این شور و هیجان، تأثیر پایدار مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک قرار دارد که حمایت او از دوج کوین، نقشی اساسی در شکل دادن به مسیر آن در طول سال‌ها ایفا کرده است. به عنوان یکی از بزرگ‌ترین دارندگان دوج کوین در جهان، تایید ماسک در جامعه اهمیت دارد و به اعلامیه جسورانه جفرسون اعتبار می‌دهد. در حالی که ایده انتخاب DOGE به عنوان ارز آینده مریخ ممکن است برای برخی دور از ذهن به نظر برسد، این ایده، جاه‌طلبی و تخیل بی حد و حصری را که در فضای کریپتوها وجود دارد، برجسته می‌کند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا