دوره رایگان کریپتو از صفر

دلایل حمایت سناتور آمریکایی از رمزارزها!

  • نویسنده موضوع فاطمه ایرانی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
طبق گزارش‌ها، سناتور تد کروز (Ted Cruz) از ایالت لون استار، در بحبوحه بازار نزولی ارزهای دیجیتال، به طور مداوم برای پذیرش ارزهای دیجیتال در ایالات متحده فشار می‌آورد.
سناتور کروز ستایش زیرمجموعه خاصی از رای دهندگان اولیه جمهوری‌خواه را به خود جلب کرده است که مشتاق حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن و اجتناب از مالیات هستند. این قانون‌گذار به شدت از ارز دیجیتال به عنوان یک نوآوری مهم که پتانسیل ایجاد اختلال در اختیارات بانک‌های مرکزی را دارد، تمجید کرده است. کروز نگران است که مقررات بیش از حد صنعت کریپتو منجر به هدایت آن به خارج از کشور شود؛ مشابه آنچه که چین انجام داد.
در حالی که سایر قانون‌گذاران از مقررات سخت‌گیرانه‌تر حمایت می‌کنند، کروز معتقد است که اکثر آنها قادر به درک پیچیدگی‌های این صنعت نیستند؛ همین امر او را وادار کرده است تا از گسترش آن در ایالات متحده دفاع کند. علی‌رغم اشتیاق کروز به ارزهای دیجیتال، او کمک‌های مالی قابل توجهی از صنعت کریپتو دریافت نکرده است.
سوابق عمومی نشان می‌دهد که او تنها کمک‌های مالی ناچیزی از شرکت مادر صرافی کریپتویی کراکن و Bit-PAC، اولین کمیته اقدام سیاسی بیت کوین، دریافت کرده است.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا