دوره رایگان کریپتو از صفر

دارایی‌های رمزارزی در فهرست اموال بدهکاران!

  • نویسنده موضوع زهرا داودآبادی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
قوه قضاییه کره جنوبی قرار است دارایی‌های کریپتو را در فهرست دارایی‌های بدهکاران در پرونده‌های مربوط به ورشکستگی‌های بانکی قرار دهد. در این راستا، پنج صرافی بزرگ و قانونی ارزهای دیجیتال این کشور، یعنی Upbit، Coinone، Bithumb، Gopax و korbit نیز قبول کرده‌اند که با این نهاد، همکاری کنند.
پیش‌ از این، دادگاه‌های مالی این کشور در به رسمیت شناختن رمزارز به‌عنوان یک دارایی در پرونده‌های این‌چنینی، دچار مشکل بودند. در سال‌های اخیر دادگاه‌های کره جنوبی از خرید پنهانی دارایی‌های دیجیتال توسط افراد دخیل در پرونده‌های منجر به ورشکستگی، ابراز نگرانی می‌کردند.
همکاری جدید قوه قضائیه و صرافی‌های ارز دیجیتال کره جنوبی به این قوه این اختیار را می‌دهد که در مورد دارایی‌های کریپتویی بدهکاران تحقیق کرده و در صورت کشف، آن‌ها را بین طلبکاران توزیع کند.
در این راستا، صرافی‌ها با اعلام قیمت ارزهای دیجیتال در تاریخ‌های مشخص به دادگاه‌ها، به تعیین ارزش آن‌ها برحسب ارزهای فیات، کمک می‌کنند.
طبق گزارش‌های رسانه‌های این کشور، این قرارداد روز جمعه هفته جاری به‌طور رسمی منعقد خواهد شد. طبق تحلیل‌ها این قرارداد، قدم مثبتی در تحکیم وضعیت قوانین مربوط به ارز دیجیتال و مشروعیت آن‌ها در این کشور خواهد بود.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا