دوره رایگان کریپتو از صفر

خرید قالب اختصاصی وردپرس

nazila76

عضو جدید دیجی‌بیت

خرید قالب اختصاصی وردپرس​

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
بهتر است یا قالب آماده رایگان وردپرسی؟ در این مقاله به این موضوع اشاره خواهیم کرد و اینکه چرا باید یک قالب اختصاصی برای سایت خود تهیه کنید را بررسی خواهیم کرد.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
خرید قالب اختصاصی وردپرس
برای
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
با مشاوران دولوپرز تماس بگیرید


اما ابتدا ببینم:

قالب وردپرس چیست؟

قالب وردپرس مجموعه‌ای از فایل‌های PHP و CSS است که ظاهر و گرافیک کلی سایت وردپرس، از جمله رنگ‌ها، طرح‌بندی، تایپوگرافی و دیگر عناصر سبک را تعیین می‌کند. وردپرس شامل یک یا چند قالب پیش فرض است. این قالب های پیش فرض عبارتند از: بیست و چهارده، بیست و پانزده، و بیست و شانزده و غیره. اگر فقط به یک سایت وبلاگی بسیار ساده نیاز دارید، این تم های پیش فرض خوب هستند. اما اگر به دنبال گزینه‌های بیشتر، طرح‌بندی‌ها و سبک‌های بهتر و پشتیبانی می‌گردید، باید به خرید قالب اختصاصی وردپرس فکر کنید.

قالب رایگان وردپرس

بسیاری از مردم به یک سایت دمو نگاه می کنند، به این نتیجه می رسند که 100٪ مطابق میل آنها نیست. شاید رنگ‌های پس‌زمینه آن چیزی نباشد که می‌خواستند، فونت‌ها صاف به نظر می‌رسند، یا شاید سایت دمو ویجت نوار کناری خاصی را که می‌خواستید ، نشان نمی‌دهد. اینجاست که سفارشی ساز وردپرس می تواند کمک کند. Customizer گزینه هایی را برای سفارشی کردن عناصر مختلف در اختیار شما قرار می دهد. تقریباً با هر قالب وردپرس ادغام می شود و به شما امکان کنترل عناصر زیر را میدهد:

 • لوگوی سایت
 • رنگ ها
 • تصویر هدر
 • تصویر پس زمینه
 • منوها
 • ابزارک ها

فاکتورهایی که باید در انتخاب قالب وردپرس در نظر گرفت

قبل از تصمیم گیری برای انتخاب قالب رایگان یا خرید قالب اختصاصی وردپرس ، باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. قالب وردپرس باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد، مانند

 • باید حداقل 3 سال برای شما کار کند.
 • هر بار که می خواهید موضوع را به روز کنید، وب سایت نباید از کار بیفتد
 • این قالب باید هر زمان که نیاز داشتید، به راحتی از تغییرات پشتیبانی کند.
 • باید سئو بهینه شده باشد
 • باید سریع باشد.
 • از
  برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
  بهره مند باشد

قالب اختصاصی وردپرس

قالب اختصاصی وردپرسی قالبی است که توسط یک برنامه نویس حرفه ای طراحی میشود و ویژگی ها و امکانات مورد نظر شما را دارد. در این نوع قالب محدودیت خاصی وجود ندارد. با این حال در صورتی که بخواهید قالب اختصاصی خود را از تیم دولوپرس پرو تهیه کنید ، از پشتیبانی 24 ساعته بهره مند خواهید شد. با خرید قالب اختصاصی وردپرس ، می‌توانید از امکانات جذابی مانند انتخاب‌های طرح‌بندی متنوع، ابزارهای مختلف، قالب‌های زیبا و تنوع رنگی بهره ببرید.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
قالب اختصاصی وردپرس

چرا قالب اختصاصی وردپرس بخرید؟

این قالب ها مزایای بسیار زیادی دارند و برای همین اغلب کسب و کارها تلاش میکنند تا با خرید قالب اختصاصی وردپرس ، سایت خود را به بهترین شکل توسعه دهند. برخی از مزایای خرید قالب اختصاصی وردپرس عبارتند از:

 • امکانات زیادی در دسترس است.
 • اگر قالب می‌خرید، می‌توانید آن‌ها را تا جایی که نیاز دارید یا می‌خواهید شخصی‌سازی کنید.
 • وقتی برای استفاده از قالب وردپرس پول می دهید، همچنین حق دسترسی به پشتیبانی و به روز رسانی های خوب را در صورت لزوم و در مواقع ضروری خواهید داشت.
 • مردم برای قالب اختصاصی پول می پردازند، بنابراین همه از این قالب ها استفاده نمی کنند. این واقعیت به شما این امکان را می دهد که
  برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
  ی را داشته باشید. در نتیجه وب سایت شما فرصت بهتری برای برجسته شدن پیدا می کند.

معایب قالب های رایگان وردپرس

برخی از معایب رایج استفاده از قالب وردپرس رایگان عبارتند از:

 • گزینه‌های پشتیبانی محدود – توسعه‌دهندگان پوسته وردپرس رایگان از طریق انجمن‌های وردپرس پشتیبانی ارائه می‌کنند، اما موظف نیستند به درخواست‌های پشتیبانی پاسخ دهند.
 • ویژگی‌ها و کارکرد محدود – حتی اگر تم‌های رایگان از اکثر ویژگی‌های استاندارد وردپرس پشتیبانی می‌کنند، بسیاری از آنها ویژگی‌های اضافی مانند ایجاد دکمه‌ها، استفاده از کدهای کوتاه، ایجاد صفحات فرود و غیره را ارائه نمی‌دهند.
 • منحصر به فرد نیستند – تم های رایگان توسط بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها استفاده می شود، بنابراین وب سایت شما طراحی منحصر به فردی نخواهد داشت. همچنین معمولاً گزینه های محدودی برای سفارشی کردن ظاهر بصری تم های رایگان وجود دارد.
 • بدون گارانتی – تم های رایگان بدون ضمانت توزیع می شوند، بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، تقریباً خودتان به تنهایی باید مدیریت کنید.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

این سوالی است که خیلی از دوستان می پرسند! هزینه های سایتهای اختصاصی به دلیل کدنویسی و فعالیت افراد متخصص بر روی سایت، با هزینه های متنوعی انجام می شود.بنابراین طراحی سایتی اختصاصی با هزینه کمتر غیر منطقی به نظر می رسد. زیراکه برای به خدمت گرفتن چند نفر متخصص برای انجام کار طراحی سایت به صورت اختصاصی هزینه هایی لازم است که هزینه های کم جوابگوی کار نیست. پس به جد می توان گفت طراحی سایتهای اختصاصی با هزینه های بالایی همراه است.

داشتن درک کافی از خرید قالب اختصاصی وردپرس

به یاد داشته باشید که هنگام خرید قالب اختصاصی وردپرس ، آن فروشنده یا توسعه دهنده قالب را استخدام نمی کنید تا آن را برای شما تنظیم کند. شما همچنین مجوز انحصاری ندارید و توسعه دهنده قالب هیچ ضمانتی ارائه نمی دهد. اکثر فروشگاه های تم خوب به شما امکان دسترسی به اسناد و انجمن های پشتیبانی خود را می دهند که در صورت نیاز می توانید کمک بیشتری دریافت کنید. این پشتیبانی در واقع همان چیزی است که شما برای آن پول پرداخت می کنید.

قیمت قالب اختصاصی در دولوپرس پرو​Search
انواع قالب وردپرسیقالب وردپرسی فروشگاهیقالب وردپرس شرکتیقالب وردپرس آموزشگاهیقالب وردپرس چند منظوره
قیمت (میلیون تومان)10-157-1012-157-17
زمان تحویل20 روز کاری20 روز کاری20 روز کاری20 روز کاری

سخن آخر

اگر به یک قالب خوب و حرفه ای برای وب سایت خود نیاز دارید ، نمونه کارهای ما را بررسی کنید. برای خرید قالب اختصاصی وردپرس خود میتوانید با کارشناسان ما در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
تماس بگیرید.

منبع :
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
 
دوره‌های تالاربورس
بالا