تبلیغات انجمن دیجی بیت

خبر فوری رمزارزها 🚀

Mohamad98

عضو شناخته شده
⭕️همکاری بنیاد کاردانو با eSport و پلت فرم بازی Rival

🔻بنیاد کاردانو با eSport و پلت فرم بازی Rival همکاری می‌کند.این همکاری به کاردانو این توانایی را می‌دهد که NFT ها را در Rival ایجاد و توزیع کند.

🔻 در مشارکت اخیر، سازمان غیرانتفاعی سوئیس پیشرو در جهان همکاری خود را با Rival Games اعلام کرد. این مشارکت ایجاد و توزیع NFT ها و دارایی های دیجیتالی مبتنی بر NFT را تسهیل می‌کند. همچنین بازخرید NFT برای کالاها و خدمات را نیز تسهیل می‌کند.
 

Mohamad98

عضو شناخته شده
⭕️رمزارز Nakamoto.games. (NAKA) فردا (15 اکتبر،23 مهر) در ساعت 16:30 به وقت تهران در صرافی KUCOIN لیست می‌شود.
 

Mohamad98

عضو شناخته شده
📌 به گفته Bank Of America ، حدود ۹۴ میلیون نفر از کشورهای در حال توسعه آماده‌ی خرید دارایی های دیجیتال که در اثر تورم بیش از حد با ثبات تر از ارزهای ملی ظاهر شده‌اند، هستند.
 

Mohamad98

عضو شناخته شده
📌 سومین کیف پول بزرگ بیت‌کوین ۱۵۰۰ واحد دیگر در قسمت 56200 به فروش رساند.

❇️ این کیف‌پول حدود ۵۰۰۰ بیت‌کوین در ریزش سپتامبر خریداری کرده بود و حدود ۶۰۰۰ واحد از آن زمان به فروش رسانده است.
 

Mohamad98

عضو شناخته شده
ورود استیبل‌کوین‌ها ادامه دارد!
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

✔️ رزرو استیبل‌کوین در صرافی‌ها، همچنان در حال تبدیل به #بیتکوین است!

✔️ ورود استیبل‌کوین به صرافی‌ها نیز ادامه دارد!
 

Mohamad98

عضو شناخته شده
خلاصه مصاحبه پوتین درباره ارزهای دیجیتال

به طور خاص ، پوتین به استفاده از ارزهای رمزپایه برای معاملات مربوط به انرژی ، نفت و مواد خام اشاره کرد ، که برخی از شرکت ها در حال کار روی آنها هستند. اظهارات وی نشاندهنده مدارا با ارزهای رمزنگاری شده است ، که در حال نگرانی از سوی نهادهای نظارتی در سراسر جهان هستند و این ترس وجود دارد که آنها بتوانند برای فعالیت های جنایی و پولشویی مورد استفاده قرار گیرند.

علاوه بر این ، او گفت که همه چیز حق وجود دارد. علاوه بر این ، پوتین خاطرنشان می کند ،
ما به روند توسعه ارزهای رمزنگاری شده توجه خواهیم کرد ، که ممکن است در برخی موارد به وسیله ای برای پس انداز تبدیل شود.
 

amir1768

عضو شناخته شده

رئیس جمهور مکزیک ایده پذیرش بیت کوین به عنوان پول قانونی را رد کرد​

آندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس جمهور مکزیک ایده پذیرش بیت کوین به عنوان پول قانونی را قاطعانه رد کرده است. وی امروز در یک کنفرانس خبری عنوان کرد که دولت مکزیک قصد ندارد در حوزه مدیریت مالی نوآوری زیادی داشته باشد. اوبرادور خاطرنشان کرد که اهداف اصلی او اطمینان از دستمزد خوب برای مردم مکزیک و ریشه‌کن کردن فرار مالیاتی است. او در ادامه افزود که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال برای توسعه کشور ضروری نیست.
 

amir1768

عضو شناخته شده

پرداخت ارز دیجیتال به ارز فیات در نتلر فعال شد​

براساس اطلاعیه منتشر شده توسط نتلر (NETELLER)، ماژول ارز دیجیتال به فیات به درگاه این سیستم پرداخت اضافه شده است. با استفاده از این ویژگی، امکان واریز و برداشت ۴۰ ارز فیات از جمله دلار آمریکا، یورو و پوند از طریق کیف پول‌های نتلر فراهم شده است. کاربران می‌توانند از این سرمایه‌های فیات برای خرید بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، لایت کوین و سولانا استفاده کنند.
 

amir1768

عضو شناخته شده

پروژه آئورورا ۱۲ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرد​

ماشین مجازی اتریوم آئورورا (Aurora) که برای افزایش مقیاس‌پذیری اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در بستر پروتکل نیر (Near) طراحی شده، به‌تازگی ۱۲ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرده است. در این دور از تامین سرمایه آئورورا ۱۰۰ صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر از جمله پنترا کپیتال و الکتریک کپیتال شرکت کردند. براساس اطلاعیه منتشر شده، آئورورا قصد دارد از این سرمایه جدید برای گسترش قابلیت‌های بین زنجیره‌ای خود و همچنین استخدام متخصصان جدید استفاده کند.
 

amir1768

عضو شناخته شده

مدیرعامل مورگان استنلی: ارزهای دیجیتال از بین نخواهند رفت​

جیمی گورمن، مدیرعامل مورگان استنلی (Morgan Stanley) می‌گوید که فکر نمی‌کند ارزهای دیجیتال به یک مُد تبدیل شده‌اند و مدعی شد که این صنعت از بین نخواهد رفت. مورگان استنلی نحستین بانک بزرگ آمریکایی است که به مشتریان ثروتمند خود اجازه سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را داد، اما گورمن می‌گوید که بیت کوین و ارزهای دیجیتال بخش بزرگی از تقاضای مشتریان در این بانک را تشکیل نمی‌دهند، اما می‌توانند در آینده نقش مهم‌تری در تجارت و کسب‌و‌کار این بانک بازی کنند.
 

amir1768

عضو شناخته شده

پیوستن شرکت ریپل به بنیاد پوند دیجیتال​

بر اساس بیانیه رسمی ریپل که در سایت رسمی خود به اشتراک گذاشته است، شرکت فناوری مالی ریپل امروز به عنوان یکی از اعضای موسسه، به بنیاد غیرانتفاعی پوند دیجیتال مستقر در بریتانیا پیوسته است. ریپل هدف از این همکاری را به اشتراک گذاشتن تجارب خود در زمینه‌ی تراکنش‌های بین مرزی، سرعت بخشیدن به پیشرفت استیبل کوین‌ها و بنیان نهادن ارز دیجیتال ملی (CBDC) مبتنی بر پوند انگلستان عنوان کرده است.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌15 شرکت خصوصی و دولتی برتر که بیت‌کوین را نگهداری می‌کنند‼

🔸️این شرکت ها در مجموع 348,196 بیت کوین دارند که معادل 1.85 درصد کل بیت‌کوین‌های موجود است.


برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا