تبلیغات انجمن دیجی بیت

خبر فوری رمزارزها 🚀

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی

مدیرعامل ریپل خواستار قطعیت از سوی SEC شد

برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل در مصاحبه خود با فاکس بیزینس عنوان کرد که تنها در صورتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نظر خود را با شفافیت اعلام کند امکان توافق ریپل با این نهاد نظارتی وجود دارد. وی خاطرنشان کرد که ریپل لبز تنها خواستار قطعیت مطلق از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار در رابطه با XRP، محدودیت‌ها و دامنه استفاده آن است
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🔥 اعلام خبر همکاری Fantom با بانک OJSC تاجیکستان با هدف عرضه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) این کشور

#فاندامنتال

🔸 در این پروژه، Fantom با Iron Bank Protocol نیز همکاری خواهد داشت
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
مدیرعامل Skybridge Capital می‌گوید سرمایه گذاران نهادی در مورد سرمایه گذاری در حوزه رمزارزها محتاط هستند


❇️ آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، مدیر عامل Skybridge Capital در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ مدعی شد که اکثر سرمایه گذاران نهادی هنوز درباره سرمایه گذاری در بازار رمزارزها و فناوری بلاکچین محتاط هستند.

❇️ اظهارات اسکاراموچی در شرایطی مطرح شد که برخی از منتقدان سابق از جمله JP Morgan ، Morgan Stanley ، CITI Bank ، Bank of America و چندین صندوق پوشش ریسک اصلی دیگر شروع به ارائه گزینه‌های سرمایه گذاری رمزارزها کرده‌اند. تقاضای روزافزون مشتریان نیز لحن بسیاری از منتقدان بیتکوین را تغییر داده است که اکنون آن را آینده مالی می‌دانند.

❇️ در طول مصاحبه، او همچنین چشم انداز خوش بینانه‌ای ارائه داد و ادعا کرد که غول‌های موسسه‌ای یا بانک‌های وال استریت خرید استارتاپ‌های ارز دیجیتال را آغاز خواهند کرد و امیدوارند که امور مالی غیر متمرکز (Defi) به یک جریان اصلی تبدیل شود.

❇️ اسکاراموچی سرپرست Skybridge Capital برای صندوق معاملاتی (ETF) بیتکوین در SEC ایالات متحده ثبت نام کرده و در انتظار تایید آن است و یکی از بزرگترین حامیان بیت کوین و رمزارزها در حال حاضر می باشد.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
معرفی eEUR به عنوان اولین استیبل کوین معرفی شده در صرافی غیر متمرکز AMM

‏#فاندامنتال

🔹 پلتفرم AMM مستقر در Cosmos Hub با بیش از 500 میلیون دلار ارزش دارایی قفل شده (TVL) با استقبال زیادی رو به رو شده است. اکنون Osmosis با همکاری e-Money، یک پلتفرم پرداخت محبوب بربستر بلاکچین به مرحله بعدی خود می‌رسد تا eEUR را به عنوان اولین استیبل کوین معرفی شده در صرافی غیر متمرکز AMM پروژه معرفی کند.

🔸 در سال 2020 ارزش کل بازار استیبل کوین‌های مبتنی بر اتریوم با 95.38 درصد افزایش به 6.25 میلیارد دلار رسید. هر روش دارای ضعف های خاص خود است ، که استیبل کوین نوآورانه e-Money قصد دارد با موارد زیر آن‌ها را برطرف کند.

▫️ پشتیبانی کامل از سپرده‌های بانکی و اوراق قرضه دولتی
▫️ ارائه پشتیبانی چند ارز، در نهایت پشتیبانی از همه ارزهای اصلی جهانی
▫️ طبیعتاً دارای بهره است، با نرخ سود مثبت و منفی
▫️ داشتن قابلیت نهایی و حل و فصل فوری در زنجیره پول الکترونیکی
▫️ هزینه معاملات نزدیک به صفر
▫️ شفافیت از طریق حسابرسی سه ماهه Ernst & Young برای ارائه اثبات بودجه

🔹ادغام eEUR در Osmosis DEX مدت کوتاهی پس از ارتقاء شبکه اصلی e-Money V3 در 20 سپتامبر 2021 انجام شد. پس از ارتقاء موفق شبکه اصلی آن‌ها، توکن بومی e-Money ( NGM) و همچنین استیبل کوین آن (به ویژه eEUR) در دسترس است.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🔥 راه اندازی موفقیت آمیز شبکه اصلی BAND Protocol

#فاندامنتال ‏#BAND

🟣 راه اندازی mainnet در قالب فاز دوم به روز رسانی BAND Protocol انجام شده که باعث بهبود این شبکه اوراکلی غیرمتمرکز می شود و اطلاعات را از منابع خارج از شبکه برای استفاده در بلاکچین، تامین مالی غیرمتمرکز و کاربردهای بین زنجیره ای تامین می کند.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
احتمال عرضه اولیه سهام (IPO) یک کارگزار رمزارزهای سوئیسی با نام Bitcoin Suisse🔸 با توجه به پست فیس بوک منتشر شده در روز یکشنبه، نیکلاس نیکلایسن (Niklas Nikolajsen)، بنیان گذار بیتکوین سوئیس (BTCS)، معتقد است که این کارگزار سوئیسی ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور در بورس سهام فهرست شود.

🔹 به گفته نیکلایسن، یکی از دو شرکت کننده عمده در زمینه‌های مالی بانکی و ارزهای دیجیتال ممکن است به زودی با این شرکت همکاری کند.

🔸 بیتکوین سوئیس قصد دارد سهام خود را در آینده نزدیک توکنیزه کند و به تازگی اساسنامه خود را برای این کار اصلاح کرده است.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
⚠️توقیف بیش از 10،100 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در مغولستان داخلی چین


🔺 ‏آخرین گزارشات کمیسیون توسعه و اصلاحات شهر Bayannaoer در منطقه خودمختار مغولستان داخلی به همراه سایر مقامات نشان می‌دهد که آنها 10،100 دستگاه استخراج غیرقانونی را ضبط کرده‌اند. علاوه بر این، مقامات اعلام کردند که مغولستان داخلی همچنین 45 پروژه استخراج ارز دیجیتال را تعطیل کرده است که باعث صرفه جویی در 6.58 میلیارد کیلووات ساعت برق در سال شده است.

🔺 در روز دوشنبه، خبرگزاری دولتی چین گزارش داد که مقامات این کشور، از عملیات احتمالی استخراج ارزهای دیجیتال در انبار یک خرده‌فروشی در مغولستان داخلی مطلع شدند. مقامات پس از بررسی محل، تعداد 10،100 دستگاه استخراج ارزهای دیجیتال را کشف کردند و کمیسیون آن‌ها را توقیف کرد.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
رشد 175 درصدی معاملات رمزارزها در استرالیا🔵 بر اساس گزارش منتشر شده درباره سرمایه‌گذاری استرالیایی‌ها بر رمزارزها در سال مالی 21 – 2020 به نظر می‌رسد که استرالیایی‌ها به دلیل افزایش حضور سرمایه‌گذاران سازمانی در این بازار، علاقه بیشتری به آن پیدا کرده‌اند.

🔵 دلیل دیگر توجه به این کلاس دارایی، عملکرد ضعیف سایر کلاس‌های دارایی سنتی و ضرورت ایجاد تنوع در سبدهای سرمایه‌گذاری عنوان شده است.

🔵 بر اساس نتایج ارائه شده در این گزارش، استرالیایی‌ها برای سرمایه‌گذاری‌ها به whitepaper پروژه‌ها توجه بیشتری دارند و 5 دارایی رمزنگاری شده برتر در بین آن‌ها عبارتند از BTC، XRP، ETH، LTC و XLM.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🔥به نظر می‌رسد بزرگترین نمایشگاه رمزارز در دبی بیش از 3000 بازدیدکننده را به خود جذب کند


❇️ نمایشگاه دو روزه صنعت رمزارزها که 13 و 14 اکتبر در دوبی برگزار خواهد شد با استقبال علاقه مندان این حوزه روبرو شده است.

❇️ دبی اخیراً به عنوان قطب صنعت مالی در حال رشد بوده و این منطقه در صنعت بلاکچین و رمزارز در حال پیشرفت است. برگزارکننده این نمایشگاه اظهار داشت که Crypto Expo Dubai 2021 با بیش از 2000 شرکت کننده، بیش از 40 سخنران تأثیرگذار و بیش از 30 شرکت در حوزه رمزارز، یکی از بزرگترین گردهمایی‌ها در صنعت رمزارزها خواهد بود.

❇️ شرکت‌های برجسته‌ای که به Crypto Expo Dubai ملحق شده‌اند عبارتند از Binance ، B2Broker ، Currency.com ، Ducatus ، Regal RA DMCSS ، SmartKey ، Wallex Bank و ZebPay.

❇️ این کنفرانس میزبان مدیران ارشد صنعت رمزارزها با سخنرانانی از جمله برایان بنسون (Bryan Benson) از Binance ، جولیان ساویر (Julian Sawyer) از Bitstam و اAjit Tripathi ازAave و نیز Igneus Terrenus از Bybit و سیمون مازوکا (Simone Mazzuca) از بانک والکس (Wallex Bank) خواهد بود.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
قطع همکاری صرافی های رمزارزها با کابران چینی پس از اعمال ممنوعیت از جانب دولت چین


🔸 پس از اعلام خبر ممنوعیت معامله رمزارزها در چین، صرافی های رمزارزها در ارائه خدمات به کابران چینی تجدید نظر می کنند.

🔸 در این راستا، دو صرافی بزرگ Huobi Global و Binance ثبت نام کاربران جدید چینی را متوقف کرد. هم بنیانگذار صرافی Huobi، این اقدام را راهکاری اصلاحی برای سازگاری با دولت چین عنوان کرد و اعلام داشت که حساب کاربران فعلی چینی تا پایان سال مسدود خواهد شد.

🔸 همچنین، سهام شرکت های بلاکچینی چینی روز دوشنبه با افت ارزش روبرو شد؛ قیمت سهام شرکت Huobi حدود 23 درصد و سهام شرکت OKG Technology حدود 12% کاهش یافتند.

🔸 شرکت ارائه خدمات کیف پول رمزارزها با نام TokenPocket نیز اعلام کرده که به دلیل ریسک ناشی از تصمیمات دولت چین، سرویس دهی به کاربران چینی را متوقف کرده است.

🔸 با این تصمیم دولت چین، بعضی از شرکت ها نیز تصمیم به مهاجرت از این کشور گرفته اند؛ برای مثال پلتفرم مدیریت دارایی های رمزنگاری شده Cobo مقر خود را از پکن به سنگاپور منتقل کرده است.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
⚠️ محدودیت جدید صرافی Binance برای کاربران سنگاپور


🟠 بنابر به روزرسانی صورت گرفته توسط صرافی بین المللی Binance و در راستای سازگاری با قوانین ملی دولت ها، کاربران سنگاپوری از تاریخ 26 اکتبر (4 آبان) امکان واریز وجه به این صرافی، انجام معاملات نقدی (spot) و خرید رمزارز از طریق liquid swap نخواهند داشت.

🟠 این صرافی در تاریخ 5 سپتامبر امکان معامله کاربران سنگاپوری با استفاده از دلار این کشور را نیز متوقف کرده بود.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
با وجود ممنوعیت چین، بیش از 130 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته وارد بازار رمزارزها شده است


🟢 سرمایه کلی بازار ارزهای دیجیتال 1.94 تریلیون دلار است که نشان دهنده افزایش 6.98 درصدی نسبت به روز گذشته است.

🟢 با وجود FUD، در روز دوشنبه کل حجم بازار رمزارزها در 24 ساعت گذشته 20.03٪ افزایش یافته و به 113.78 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که کل حجم DeFi اکنون 20.73 میلیارد دلار است و 18.22٪ از کل حجم 24 ساعته بازار را تشکیل می‌دهد.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🟣‏براساس توئیتی از Wu Blockchain درباره ممنوعیت تراکنش رمزارزها در چین:

تعداد زیادی از کاربران چینی وارد دنیای DeFi خواهند شد و تعداد کاربران MetaMask و dYdX تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند. اکنون تمام چینی‌ها درباره یادگیری DeFi صحبت می‌کنند
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🔥 همکاری Crust Network و NEAR Protocol با هدف ارائه راهکاری ذخیره غیرمتمرکز اطلاعات

#فاندامنتال ‏#Crust ‏#NEAR


🟣 پس از گذشت تنها 27 روز از راه اندازی شبکه اصلی (mainnet) شبکه Crust این پروژه برای کاربران و توسعه دهندگان پروتکل NEAR امکان ذخیره سازی غیرمتمرکز اطلاعات را فراهم آورده است.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🔥‏بر اساس توئیتی از شرکت IOHK در گردهمایی کاردانو اعلام شد که COTI Network به عنوان عرضه کننده رسمی استیبیل کوین جدید شبکه کاردانو با نام Djed برگزیده شده است.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
لایحه زیرساختی طی هفته جاری در کنگره ایالات متحده به رای گذاشته می شود.


🔹 Nancy Pelosi- سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا- اعلام کرد که طی 4 روز آینده درباره لایحه زیرساختی بحث خواهد شد و قطعا تا 30 سپتامبر به رای گیری گذاشته می شود.

🔹 این لایحه بحث برانگیز در ماه آگوست در مجلس سنا تصویب شد که در آن عبارت "کارگزار" یا broker شامل توسعه دهندگان نرم افزارها، تاییدکنندگان نودها (nodes)، استیکرها، ماینرها، تولیدکنندگان سخت افزارها و عرضه کنندگان کیف پول ها می شد.

🔹 در صورتی که این لایحه در مجلس نمایندگان بدون تغییر و اصلاحیه تصویب شود، زین پس مجموعه های فوق الذکر بایستی تمام تراکنش های خود را به سازمان مالیاتی آمریکا گزارش دهند.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📊 نمای بازار رمزارزها طی 24 ساعت گذشته

27 Sep 2021

💰ارزش معاملات روزانه رمزارزها: 113.99 میلیارد دلار
‏ (20.67🔺)


➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖

📊 تغییرات 10 ارز برتر بازار

1️⃣Bitcoin (BTC)

💰 $44,166.22
🟢 + 5.12%

2️⃣Ethereum (ETH)

💰 $3,140.73
🟢 + 11.06%

3️⃣ Cardano (ADA)

💰$2.26
🟢 + 1.22%

4️⃣ Binance Coin (BNB)

💰 $355.42
🟢 + 4.64%

5️⃣ XRP (XRP)

💰$0.9751
🟢 + 5.99%

6️⃣ Solana (SOL)

💰$142.29
🟢 + 9.18%

7️⃣ Polkadot (DOT)

💰$29.92
🟢+ 4.42%

8️⃣ Dogecoin (DOGE)

💰$0.2086
🟢 + 2.28%

9️⃣ Avalanche (AVAX)

💰$70.18
🟢 + 7.37%

🔟 Uniswap (UNI)

💰$25.00
🟢 + 32.00%Source: CoinMarketCap
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🟢 5 رمزارز پیشنهادی Cointelegraph که باید این هفته به آن‌ها توجه داشت:


▪️ #BTC

▪️ #AVAX

▪️ #ALGO

▪️ #XTZ

▪️ #EGLD
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📈📉 رمزارزهای لیست شده در صرافی Binance با بیشترین و کمترین بازدهی طی 24 ساعت گذشته

27 Sep 2021


📊 Top Gainers


1️⃣ PERP / USDT

🟢52.93 %

2️⃣ TROY / USDT

🟢 41.32 %

3️⃣ DYDX / USDT

🟢 39.14 %

4️⃣ IDEX / USDT

🟢 33.72 %

5️⃣ UNI/ USDT

🟢 31.47 %

Source: Binance.com

➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖

📊 Top Losers


1️⃣CELER / USDT

🔴 13.6 %

2️⃣ XTZ / USDT

🔴 11.81 %

3️⃣ IOTX / USDT

🔴 9.46 %

4️⃣ DREP / USDT

🔴 7.88 %

5️⃣ COTI / UDT

🔴 6.14 %

Source: Binance.com
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖

🔥 ترندهای جستجو در CoinMarketCap

1️⃣ Lightning (LIGHT)

2️⃣ Cardano (ADA)

3️⃣ GravitX (GRX)

4️⃣ COTI (COTI)

5️⃣ Blizzard Network (BLIZZ)


Source: CoinMarketCap.com
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
پیشی گرفتن حجم معاملات مشتقه صرافی غیرمتمرکز dYdX از معاملات نقدی Coinbase همزمان با China FUD🟢 به نظر می‌رسد معامله‌گران چینی با اعمال ممنوعیت جدید دولت این کشور بر رمزارزها به سمت معاملات مشتقه صرافی غیرمتمرکز dYdX رفته‌اند.

🟢 بر اساس CoinGecko، طی 24 ساعت گذشته ارزش معاملات در صرافی dYdX به بیش از 4.3 میلیارد دلار رسیده و برای اولین بار از حجم معاملات نقدی صرافی Coinbase به ارزش 3.7 میلیارد دلار پیشی گرفته است.

🟢 به گفته Colin Wu، خبرنگار حوزه رمزارزها در چین پس از اعلام خبر ممنوعیت تراکنش‌ها در این کشور در 24 سپتامبر، تقاضا برای صرافی‌های غیرمتمرکز و سایر محصولات DeFi بین کاربران چینی افزایش یافته است.

🟢 لازم به ذکر است، طی 6 ماه گذشته، حجم معاملات روزانه dYdX بیش از 19,700% افزایش یافته و این صرافی اکنون رتبه دوم را از نظر سهم در بازار را دارد و ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) در آن به 478 میلیون دلار رسیده است.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا