تبلیغات انجمن دیجی بیت

خبر جدید: بیت کوین بی ارزش است!!

faeze feizi

عضو شناخته شده
به گزارش زوم ارز، جیمی دیمون مدیرعامل بانک بزرگ و جهانی JPMorgan در جلسه عضویت سالانه موسسه مالی بین المللی IIF که در 11 اکتبر برگزار شد به رمز ارز بیت کوین حمله کرد و مدعی شد که بزرگترین و قدیمی ترین ارز دیجیتال جهان بی ارزش است و در این خصوص گفت:
من شخصاً فکر می‌کنم بیت کوین بی ارزش است.

وی در ادامه عرضه محدود و کمیاب بودن این ارز را زیر سوال برد و اشاره کرد که می‌توان 21 میلیون واحد آن را تغییر داد و در این خصوص گفت:
من فقط طرفداران این رمز ارز را با یک چیز به چالش می‌کشم و آن هم اینکه از کجا می‌دانند که عرضه آن با 21 میلیون واحد به پایان می‌رسد؟ همه شما الگوریتم ها را می‌خوانید؟ همه شما این را باور دارید؟ نمی‌دانم، من همیشه چنین چیز هایی شک داشتم.

در پاسخ به این سوال که چرا آقای دیمون به مشتریان بانک خود اجازه می‌دهد تا در معرض بیت کوین قرار بگیرند این بانکدار میلیاردر، سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال علی‌الخصوص بیت کوین را با تجارت سیگار مقایسه کرد و در این خصوص گفت:
من فکر می‌کنم شما نباید سیگار معامله کنید اما مشتریان ما بزرگسال هستند و آزادی عمل دارند.

در اوایل ماه آگست بزرگترین بانک ایالات متحده صندوق بیت کوین را برای مشتریان خود راه اندازی کرد و در سپتامبر 2017 دیمون مدعی شد که هر معامله گر مشتری این بانک که به سمت ارز های دیجیتال برود را اخراج می‌کند.

در اوایل امروز بیت کوین برای اولین بار از 12 می تاکنون از سطح قیمت 57 هزار دلار فراتر رفت.

بیت کوین طی شبانه روز گذشته 1.7 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 57432 دلار قرار دارد.

منبع: U.Today
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا