دوره رایگان کریپتو از صفر

خالق ترون دوباره آشوب به پا کرد‍! علت ضرب یک میلیارد دلار TUSD چیست؟

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
جاستین سان، بنیانگذار ترون، علی‌رغم پذیرش محدود استیبل کوین ترو یواس‌دی (TUSD) در صنعت کریپتو، با ضرب ۸۱۵ میلیون دلار از این استیبل کوین خبرساز شده است. داده‌های آنچِین نشان می‌دهند که سان در ۱۰ تراکنش با استفاده از آدرس‌های مختلف در ۱۵ سپتامبر، این میزان TUSD را ضرب کرده است.

استیبل کوین‌های تازه ایجادشده در ابتدا به یک آدرس کیف پول گرم صرافی HTX (هوبی سابق) منتقل شدند. متعاقباً، سان ۸۶۵ میلیون دلار TUSD را از HTX برداشت و آن را در یک قرارداد ضرب stUSDT واریز کرد که در نتیجه، توکن‌ها سوزانده شدند. در عوض، سان ۸۶۵ میلیون دلار توکن stUSDT را تولید کرد که به کیف پول خودش ارسال شد.

جاستین سان اکنون ۸۶۵ میلیون دلار توکن stUSDT را در JustLend، یک پلتفرم دیفای مبتنی بر ترون، قرار داده است. قابل توجه است که سان دارای پیوندهای عمیق با تمام پروتکل‌ها و صرافی‌های درگیر در این تراکنش‌ها است.

فعالیت‌های آنچِین اخیر نگرانی‌هایی را در بازار ارزهای دیجیتال برانگیخته است. برخی نگران هستند که ممکن است چیزی در پشت پرده در حال وقوع باشد که می‌تواند بر کل صنعت تأثیر بگذارد. به ویژه، ضرب تقریباً یک میلیارد دلار TUSD سوالاتی را در مورد وثیقه کامل این استیبل کوین‌ها مطرح کرده است. در پاسخ به این سوالات، سان گفت که اسناد خزانه، وثیقه این استیبل کوین‌ها را فراهم می‌کنند. با این حال، وی جزییات بیشتری ارائه نکرد.

در این میان، به گزارش شرکت تحلیلی Kaiko، سهم بازار TUSD در بایننس از بیش از ۳۰ درصدی که در اوایل سال ثبت شده بود، به ۵٫۶ درصد کاهش یافته است.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
در همین حال، ناظران بازار نگرانی‌های خود را در مورد چندین پروژه سان مطرح کرده‌ و به احتمال سرایت مالی، در صورت مواجه شدن هر یک از این پروژه‌ها با مشکل، اشاره کرده‌اند.

شایان ذکر است که سان با اتهاماتی همچون کلاهبرداری و نقض قوانین اوراق بهادار در ایالات متحده روبرو است. با این حال، او به شدت این اتهامات را رد کرده است.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا