دوره رایگان کریپتو از صفر

حمایت نامزد ریاست جمهوری آمریکا از بیت کوین!

  • نویسنده موضوع علیرضا رحمانی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
فرماندار فلوریدا و کاندید جمهوری‌خواه انتخابات ۲۰۲۴، یکی از حامیان بیت کوین است. به نظر می‌رسد در انتخابات پیش‌ رو، بیت کوین یکی از بحث‌های مهم باشد.
ران دی سانتیس (Ron De Santis)، فرماندار ایالات فلوریدا رسماً اعلام کرد که وارد رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ می‌شود. او حالا مهم‌ترین رقیب دونالد ترامپ در حزب جمهوری‌خواه محسوب می‌شود.

بر خلاف ترامپ، دی سانتیس بارها از ارزهای دیجیتال حمایت کرده است. او با سیاست‌های بانک مرکزی در مورد رمزارزها مخالف است. این نامزد جمهوری‌خواه روز چهارشنبه از همکاری با ایلان ماسک خبر داد. مالک پرحاشیه توییتر که جزو مخالفان دونالد ترامپ است، به نظر می‌رسد یکی از مهم‌ترین حامیان دی سانتیس در انتخابات ۲۰۲۴ باشد؛ زیرا هر دوی آنها از ارزهای دیجیتال حمایت می‌کنند و در موضوع «آزادی بیان» دیدگاه‌های مشترکی دارند.
ران دی سانتیس صراحتاً در مصاحبه‌ای اعلام کرد همه شهروندان حق دارند معاملات بیت کوین انجام دهند. او با هر قانونی برای ممنوعیت رمزارزها مخالف است. این نامزد انتخاباتی گفت:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

او و حامیانش معتقدند جو بایدن قصد نابود کردن کریپتوکارنسی را دارد. در ماه‌های گذشته دولت فعلی قوانین سفت و سختی علیه صرافی‌ها، استیبل کوین‌ها و دیگر پلتفرم‌های رمزارزی تصویب کرده است.
در طرف مقابل، رابرت اف کندی (Robert F. Kennedy)، نامزد دموکرات هم از حق شهروندان برای ذخیره یا خرید و فروش بیت کوین دفاع کرده است. فرانسیس سوارز (Francis Suarez)، شهردار میامی، یکی دیگر از حامیان بیت کوین در حزب دموکرات است.
در حالی که دی سانتیس به همراه چند نماینده جمهوری‌خواه کنگره آمریکا کاملاً با قوانین بانک مرکزی در مورد رمزارزها مخالف هستند اما دولت این کشور عزم جدی برای نظارت هر چه بیشتر بر این بازار دارد. به نظر می‌رسد موضوع بیت کوین و ارزهای دیجیتال، یکی از بحث‌های داغ مصاحبه‌ها و مناظره‌های انتخاباتی آمریکا باشد.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
.می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا