دوره رایگان کریپتو از صفر

حمایت خالق اتریوم از سولانا! واکنش SOL چه بود؟

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
اظهارات جدید ویتالیک بوترین، خالق و هم‌بنیانگذار اتریوم در مورد بلاکچین سولانا، باعث افزایش احساسات صعودی پیرامون ارز دیجیتال SOL شده است.
به گزارش رمزارز نیوز، بوترین اخیراً در یک کنفرانس، از شبکه سولانا به عنوان «مقیاس‌پذیرترین بلاکچین» یاد کرد. این نظر سر و صدای زیادی را در اکوسیستم کریپتو ایجاد کرده است؛ چون به نظر می‌رسد این نظر به این معنی است که بوترین، برتری سولانا را نسبت به اتریوم از نظر مقیاس‌پذیری تصدیق می‌کند.
سولانا یک زیرساخت بلاکچینی پیشرفته است که مقیاس‌پذیری خود را ارتقا داده و میزبان برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و توکن‌های مرتبط با آنها است. این شبکه همراه با الگوریتم اجماع اثبات سهام (Proof-of-Stake)، از الگوریتمی به نام اثبات تاریخچه (Proof-of-History) نیز استفاده می‌کند تا تراکنش‌ها را سریع‌تر و ایمن‌تر کند.

از سوی دیگر، اتریوم همچنان یک بلاکچین پیشگام در دنیای کریپتو است که فعالیت برنامه‌های غیرمتمرکز، دیفای و قراردادهای هوشمند را تسهیل می‌کند. با این حال، این شبکه دارای یک مشکل بزرگ است: مقیاس‌پذیری. در این میان، سرعت پایین‌تر پردازش تراکنش‌ها و حجم زیاد آنها به دلیل ازدحام در شبکه، باعث افزایش سرسام‌آور کارمزدها در این شبکه می‌شود. در چنین زمان‌های حساسی، سولانا مناسب‌ترین راه‌حل به نظر می‌رسد.
فعالان بازار امیدوارند که اظهارنظرهای ویتالیک بوترین و صعودی شدن احساسات پیرامون سولانا، می‌تواند به عنوان کاتالیزوری برای صعود قیمت ارز دیجیتال SOL عمل کند که مدت‌ها است در یک روند نزولی قرار دارد.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا