دوره رایگان کریپتو از صفر

حمایت بنیان‌گذار کاردانو از این استیبل‌ کوین‌ها!

  • نویسنده موضوع فاطمه ایرانی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو (Cardano) معتقد است که استیبل کوین‌های الگوریتمی به دستیابی به چشم انداز ساتوشی ناکاموتو برای بیت کوین کمک می‌کنند. به گفته وی، بانک‌ها همیشه کاربران را ناامید می‌کنند.
هاسکینسون به مشاهدات جسی پاول، مدیرعامل کراکن، مبنی بر افزایش ارزش USDT به دنبال کاهش رقیبش،USDC ، واکنش نشان داد. به گفته پاول، این حرکت قیمت نشان داد که بازار ارزهای دیجیتال در حال از دست دادن اعتماد به محصولات مالی مبتنی بر ایالات متحده است.
در پاسخ، هاسکینسون توییت کرد که «معتقد است که استیبل کوین‌های الگوریتمی، ضروری‌ترین جریان تحقیقاتی برای تحقق کامل چشم‌انداز اصلی بیت‌کوین هستند».
استیبل‌کوین‌های الگوریتمی، استیبل‌کوین‌هایی هستند که برای نگه‌داشتن پیوند خود از طریق معادلات و مشوق‌های ریاضی طراحی شده‌اند. معمولاً این استیبل کوین‌ها بدون وثیقه هستند و یک الگوریتم عرضه، آن‌ها را کنترل می‌کند.
Terra UST که منحل شد، موفق‌ترین استیبل کوین الگوریتمی بود. در اوج خود، UST سه استیبل کوین برتر بود و عرضه بازاریابی آن به بیش از 17 میلیارد رسید. در نهایت، استیبل کوین شاهد یک رویداد مارپیچ مرگ بود که میخ خود را از دست داد و منجر به نابودی نهایی آن شد.
از آن زمان، چندین استیبل کوین الگوریتمی با درجات مختلف موفقیت ظاهر شده است.
برای مثال،DJED ، استیبل کوین مبتنی بر کاردانو ، پیوند خود را حفظ کرده و در مواجهه با مشکلات USDC، با قیمت 1.01 دلار معامله می‌شود.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا