تبلیغات انجمن دیجی بیت

حزب دموکرات تگزاس قصد دارد از فروش NFT برای تلاش برای جمع آوری کمک استفاده کند

faeze feizi

عضو شناخته شده
Front Row ، بازاری که به دنبال سازمان های مترقی است ، گفته است که با حزب دموکراتیک تگزاس همکاری می کند تا برنامه ای را با هدف جمع آوری پول برای نامزدها و علل با استفاده از NFTها اجرا کند.
در اعلامیه 11 اکتبر(19 مهر) ، Front Row گفت که قبلاً تصاویر دیجیتالی لحظات کلیدی مربوط به حرکت مترقی را ضبط کرده است وNFT را برای فروش لیست کرده است. برخی از NFT های برجسته شامل پوسترهای “تحت تعقیب” هستند که نمایندگان محافظه کار تگزاسی را نشان می دهند که از ایالت فرار می کنند.
Front Row می گوید که وجوه جمع آوری شده از طریق NFT های آن “مستقیماً به گروه ها و افراد سیاسی” اختصاص می یابد ، اما مشخص نکرد که چگونه برنامه ریزی کرده است که خریدهای دیجیتال مطابق با قوانین فعلی تأمین مالی کمپین باشد. بر اساس قوانین ایالات متحده ، به نظر می رسد نامزدهای ادارات فدرال نمی توانند بیش از 5800 دلار از یک فرد برای فروش یک یا چند NFT دریافت کنند.
پارکر باترورث (Parker Butterworth)، یکی از بنیانگذاران Front Row ، احتمالاً با اشاره به جمهوری خواهان گفت: “NFT ها به یک افزوده قدرتمند برای هرگونه تلاش برای جمع آوری کمک های سیاسی تبدیل خواهند شد و راه اندازی بازار ما به دموکرات ها در سراسر کشور مزیتی برای جمع آوری کمک های مالی می دهد که همتایان آن ندارند.ما نمی توانیم منتظر باشیم تا لحظات قدرتمند ، منحصر به فرد و پشت صحنه را به دارایی های دیجیتالی تبدیل کنیم که به اهداف پیشرونده کمک می کند.”

با رعایت ارزش های مترقی ، Front Row گفت که پلتفرم بلاکچین نیز با اهدای بخشی از درآمد NFT به دلایل “جذب و کاهش کربن” تلاش می کند تا کربن منفی باشد. اگرچه این پلتفرم در سطح ایالت تگزاس شروع می شود ، اما اشاره به گسترش آن به نامزدها و دلایل ملی دارد.
Cointelegraph در آگوست گزارش داد که کنگره 117 کنونی 18 لایحه مربوط به دارایی های دیجیتال و فناوری بلاکچین را در سال 2021 (1400) ارائه کرده است.

منبع:cointelegraph
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا