تبلیغات انجمن دیجی بیت

حذف کاردانو از یک صرافی انگلیسی!

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
پس از انتشار اخباری مبنی بر این‌که صرافی ای‌تورو (eToro) ارز دیجیتال کاردانو (ADA) را از لیست خود حذف خواهد کرد، وحشت جامعه کاردانو را فرا گرفت. ای‌تورو علت این تصمیم را نگرانی‌های نظارتی اعلام کرده و توضیحات زیادی ارائه نداده است.

بسیاری نگرانند که حذف کاردانو از لیست این صرافی به دلیل نقدینگی پایین آن باشد و خواستار شفاف‌سازی در مورد این موضوع هستند. چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، خالق کاردانو، با انتشار ویدیویی به رفع این نگرانی‌ها پرداخته و به سرمایه‌گذاران اطمینان داده است که حذف ADA از لیست ای‌تورو هیچ ارتباطی با نقدینگی آن ندارد.

با عطف به نگرانی‌های نظارتی، هاسکینسون به فضای نظارتی فعلی برای صنعت کریپتو در جهان اشاره کرد و گفت که پیامدهای این امر، فقدان شفافیت سیستمی است:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

هاسکینسون در ادامه گفت ADA ماه‌ها بود که بدون مشکل تجارت موفقیت‌آمیزی داشت. همچنین از آن‌جایی که صرافی‌های بیشتری اقدام به لیست کردن این دارایی دیجیتال کرده بودند، نقدینگی آن هم افزایش یافته بود. بنیانگذار کاردانو گفت که نقدینگی کافی در ایالات متحده نیز وجود دارد که نشان می‌دهد مشکلی نیست. هاسکینسون همچنین اظهار داشت که در مورد این تصمیم ای‌تورو هیچ ایده‌ای ندارد.

پس از انتشار خبر حذف کاردانو از لیست ای‌تورو، قیمت ADA با یک افت ۱٫۷ درصدی به پایین‌ترین سطح سه ماهه خود در ۱٫۵۹ دلار سقوط کرد.

در زمان انتشار این خبر، کاردانو در محدوده ۱٫۶۵ دلار معامله می‌شود.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

نمودار کندل یک ساعته قیمت کاردانو.
با این حال، هاسکینسون در ویدیوی خود اعلام کرد که اگرچه این ارز دیجیتال از فهرست ای‌تورو حذف شده، اما در صرافی دیگری لیست شده است. اخیرا صرافی بیت استمپ (Bitstamp)، یک صرافی بسیار بزرگتر در مقایسه با ای‌تورو، اعلام کرده که کاردانو را در پلتفرم خود لیست می‌کند.

هنوز نمی‌توان گفت که لیست شدن کاردانو در بیت استمپ، چه تأثیری بر قیمت این دارایی در آینده خواهد داشت. با این حال، در چنین شرایطی اعضای جامعه به دنبال روزنه‌ای از امید در میان اخبار بد هستند!

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا