تبلیغات انجمن دیجی بیت

جمهوری پالائو از مشارکت با ریپل برای ارز دیجیتال ملی خود خبر داد

روز سه شنبه، جمهوری پالائو از همکاری با یکی از شرکت های برجسته بلاکچین یعنی ریپل، برای ارز دیجیتال ملی خود خبر داد.​


پذیرش جهانی XRP Ledger، یکی از محبوب ترین سرویس های شرکت بلاکچین ریپل، با اعلام همکاری جمهوری پالائو با ریپل برای ارز دیجیتال ملی این کشور در روز سه شنبه، رونق زیادی گرفت. همکاری با ریپل بر توسعه استراتژی هایی برای پرداخت های برون مرزی همراه با ارز دیجیتال با پشتوانه دلار آمریکا برای این کشور متمرکز خواهد بود.

پالائو در حال بررسی چندین مورد استفاده دیگر از طریق XRP Ledger است.​


جمهوری پالائو، همراه با کار بر روی CBDC خود با مشارکت ریپل، چندین مورد استفاده دیگر را نیز از طریق XRP Ledger (XRPL) بررسی می کند. آخرین اطلاعیه ریپل تقریباً یک هفته پس از همکاری صرافی LuLu و بانک Alfalah برای تقویت پرداخت های برون مرزی از طریق RippleNet منتشر شد. XRP Ledger و RippleNet طی ده ماه ابتدای سال 2021 محبوبیت قابل توجهی در بین شرکت های مالی جهانی به دست آوردند. رئیس جمهور سورانجل ویپس جونیور گفت: «به عنوان بخشی از تعهد خود جهت رهبری در زمینه نوآوری ها و فناوری های مالی، خرسندیم که با شرکت ریپل همکاری خواهیم نمود.» او افزود: «فاز اول این مشارکت بر استراتژی پرداخت های برون مرزی و بررسی گزینه های ایجاد ارز دیجیتال ملی متمرکز خواهد بود که دسترسی مالی بیشتری را برای شهروندان پالائو فراهم می کند.»

ریپل یک صندوق مؤسس 250 میلیون دلاری برای پشتیبانی از NFT ها در XRP Ledger معرفی کرد.


اوایل ماه سپتامبر، ریپل یک صندوق مؤسس 250 میلیون دلاری برای حمایت از NFT ها در XRP Ledger معرفی کرد. در نتیجه ابتکارات اخیر این شرکت برای افزایش استفاده از XRPL، کل تراکنش های XRP Ledger در سه ماهه سوم 2021 به 88.8 میلیون رسید. در اوایل سال جاری، ریپل همچنین با بانک مرکزی بوتان برای ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور (CBDC) همکاری کرد. جمهوری پالائو قصد دارد از طریق مشارکت اخیر، تراکنش های برون مرزی را امن و مقرون به صرفه نماید.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


400-0907-09-01375​

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: بیتز گاردن
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا