دوره رایگان کریپتو از صفر

جشن بزرگ جامعه پپه برای حمایت از این میم کوین!

  • نویسنده موضوع مهدی زاغی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تیم توسعه‌دهنده میم کوین پپه (PEPE) اخیراً ۴۱۸.۴ میلیارد از این توکن به ارزش ۰.۵۰ میلیون دلار را به بایننس ارن (Binance Earn) جهت پاداش دادن به کاربران ارسال کرده است.
پیش از این و در ۲۴ اکتبر ۲۰۲۳، تیم توسعه‌دهنده پپه حدود ۶.۹۰ تریلیون توکن ، معادل ۷.۰۱ میلیون دلار را سوزاند. پس از آن، گزارش دیگری منتشر شد مبنی بر اینکه این تیم بیش از ۱۶۹.۸ میلیارد توکن پپه، به ارزش ۰.۲۰ میلیون دلار را در تاریخ ۲۷ اکتبر به فروش رسانده است. با انتشار این خبر، رالی صعودی که به دلیل سوزاندن توکن‌ها شکل گرفته بود، تضعیف شد.
البته اشتیاق اخیر سرمایه‌گذاران فقط محدود به سوزاندن توکن‌ها و واریزهای این پروژه نیست، بلکه به یک جشن بزرگ هم مربوط می‌شود. طبق گزارش‌ها، جامعه پپه به همراه شرکت‌های معروفی همچون لجر (Ledger)، روز دوشنبه را به عنوان روز “پپه آزاد” جشن می‌گیرند.

هدف این جنبش پرداختن به غیبت سه ساله پپه (میم معروف)، از پلتفرم محبوب اشتراک‌گذاری گیفی (GIPHY) است. سه سال پیش، گیفی تصمیم بحث‌برانگیزی برای سانسور و حذف پپه از فهرست گیف‌های خود گرفت و برای کاربرانی که به‌دنبال گیف‌های پپه بودند، محدودیت ایجاد کرد.
برای حمایت بیشتر از این جنبش، لجر از راه‌اندازی نسخه محدود پپه ledger nano با همکاری یک هنرمند پپه خبر داد.
در زمان نگارش این خبر، پپه با افزایش ۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۲۰ دلار معامله می‌شود، در حالی که حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۱۰۰ درصد افزایش، به بیش از ۱۰۲.۵ میلیون دلار رسیده است.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا