تبلیغات انجمن دیجی بیت

جامعه پولکادات حراج های پاراچین را تصویب کرد

  • نویسنده موضوع سلماز تقیزاده
  • تاریخ شروع

اولین حراج ها برای برگزاری در ماه نوامبر تعیین شده است.​


نکات کلیدی

  • اولین حراج های پاراچین پولکادات در ماه نوامبر آغاز می شود.
  • این حرکت به عنوان گامی مهم در جهت ایجاد تعامل پذیری چند زنجیره ای تلقی می شود.
  • توکن DOT به اخبار واکنش نشان می دهد.

پیشنهاد اولین مزایده های پاراچین پولکادات امروز توسط جامعه آن به تصویب رسید. گفته می شود که این پاراچین ها «آخرین قطعه عملکرد اصلی» مورد نیاز پولکادات برای تحقق هدف تعامل پذیری چند زنجیره ای است.

جامعه پولکادات پیشنهاد مزایده های پاراچین را تصویب کرد


پولکادات، یک پروژه لایه 1 است که وعده تعامل شبکه های بلاکچین با یکدیگر را می دهد. این پروژه امروز با رأی به تصویب پیشنهاد راه اندازی اولین حراج های پاراچین خود، گامی بزرگ در جهت رسیدن به این هدف برداشت.

این پیشنهاد در پلتفرم گفتگوی حاکمیتی پولکادات موسوم به polkassembly.io، توسط عضو بنیاد Web3، جو پتروسکی مطرح شد. وی اظهار داشت که با توجه به موفقیت پاراچین های کوزاما و همچنین ارزیابی عمومی پاریتی مبنی بر اینکه «کد پاراچین ها، حراج ها و وام های جمعی برای انتشار محصول اولیه آماده است»، پولکادات باید برای این حرکت مهم آماده باشد.

حراج های پاراچین تعیین می کنند که کدام پروژه های بلاکچین برای دریافت یکی از «اسلات های» پاراچین پولکادات انتخاب شوند، اسلات هایی که تعداد محدودی از آنها وجود دارد که فقط با رأی حاکمیتی قابل تغییر است. برندگان این اسلات ها حق توسعه یک پاراچین ادغام شده با بلاکچین اصلی پولکادات را از آن خود می کنند.

برندگان حراج ها به واسطه بالاترین پیشنهاد در زمان پایان حراج تعیین نمی شوند، بلکه بر این اساس انتخاب می شوند که به طور تصادفی زمان مشخصی در طول مدت حراج در نظر گرفته می شود و بررسی می گردد که چه کسی در آن دوره زمانی بالاترین پیشنهاد را ارائه کرده است و این اطلاعات تا زمان پایان حراج مشخص نخواهد شد.

11 حراج پاراچین انجام خواهد شد که به دو دسته تقسیم می شوند. اولین دسته از 11 نوامبر با یک حراج در هفته و دسته دوم در 23 دسامبر آغاز می شود و هر دو هفته یک حراج انجام می شود. در هر دو مورد، مدت حراج هفت روز خواهد بود.

هنگامی که در ماه گذشته پرسش هایی پیرامون زمان شروع حراج پاراچین مطرح شد، گاوین وود، بنیانگذار پولکادات، گفت: «این واقعاً فقط به حاکمیت پولکادات بستگی دارد … من خودم نمی توانم کلید را فشار دهم.» وود در اشاره به زیرکی جامعه حاکمیتی پولکادات، روز گذشته طی توئیتی اظهار کرد:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

توکن بومی پولکادات به این وقایع واکنش نشان داده است و بیش از 17.5% در زمان نگارش مقاله افزایش داشته است. حجم معاملات نیز در 24 ساعت گذشته بیش از 100 درصد افزایش یافته است.

به سوی تعامل پذیری چند زنجیره ای


پولکادات پروتکلی است که شبکه های مختلف بلاکچین را قادر می سازد تا با یکدیگر کار کنند. پاراچین ها، بلاکچین های لایه 1 جداگانه ای هستند که به موازات ریلی چین (Relay Chain) پولکادات اجرا می شوند، که در آنجا معاملات آنها نهایی می شود. پاراچین ها امکان تعامل پذیری بین بلاکچین ها را با اتصال معماری آنها میسر می سازند. در حال حاضر، تقریباً 100 اسلات پاراچین در پولکادات موجود است.

کوزاما یک بلاکچین آزمایشی است که برای آماده سازی پولکادات جهت راه اندازی حراج پاراچین استفاده می شود.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


400-0743-09-01277​

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: بیتز گاردن
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا