دوره رایگان کریپتو از صفر

توکن فوتبال Football Token مون ایکس بیتی

IranRich_com

عضو جدید دیجی‌بیت
شکی در انتظارات زیاد برای جام جهانی ۲۰۲۲ وجود ندارد. این اولین جام جهانی فیفا است که در زمستان برگزار می شود. همچنین این آخرین جام جهانی برای فوق ستاره هایی مانند مسی و کریستیانو رونالدو خواهد بود. بنابراین نه تنها یک رویداد ورزشی جهانی است که برای مخاطبان جهانی هیجان به ارمغان می آورد، بلکه فرصت خوبی است که می تواند برای مردم ثروت به ارمغان بیاورد. و میتوانند به کمک
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
در توکن فوتبال تیم های مورد علاقه خود سرمایه گذاری کنند.

طرفداران ورزش در سرتاسر جهان ادعای خود را نسبت به کشوری که فکر می‌کنند پیروز خواهد شد، به خطر می‌اندازند – با برخی از هواداران مشتاق شرط‌بندی می‌کنند تا ببینند آیا می‌توانند از تلاش‌های تیمشان سود ببرند یا خیر. در حالی که بدیهی است تمرکز بر روی فوتبال است، به نظر می‌رسد دنیای وب ۳ و بلاک چین این اقدام را از دست نخواهد داد. با کمک فناوری بلاک چین، پیش بینی و سود بردن از جام جهانی از طریق چیزهایی مانند محصولات مشتقه برای طرفداران اختصاصی راحت تر و ایمن تر شده است. صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
به مشتریان این فرصت را می‌دهد تا با راه‌اندازی معاملات مشتقه توکن فوتبال خود، بهترین استفاده را از این زمان هیجان‌انگیز ببرند.

برای
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
با تخفیف 50% از این لینک استفاده کنید.

توکن فوتبال چیست؟ MoonXBT’s Football Token​

شما میتوانید فقط با ۱ دلار برای دریافت سود بالا سرمایه گذاری کنید و توکن تیمی که فکر میکنید برنده جام جهانی میشود را بخرید. توکن بخرید و بر روی برنده شدن تیم مورد نظر شرط بندی کنید (APR 30%).

پلت فرم مون ایکس بیتی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
2022 را منتشر می کند. قیمت انتشار هر توکن تیمی در مرحله صدور اولیه 1 USDT است.

شما توکن مربوط به یک تیم را با ۱ دلار خریداری کرده و نگه می دارید، و اگر آن تیم قهرمان شود، یک جایزه از صرافی دریافت خواهید کرد. اگر آن تیم در پایان مرحله گروهی، ۱/۸ نهایی، ۱/۴ نهایی یا به نیمه نهایی صعود کرد، می توانید بدون اینکه منتظر بمانید تا تیم قهرمانی را به دست آورد، زودتر از موعد توکن های خود را در قیمت های بالا تر تسویه حساب کنید.

پلتفرم مون توکن ها را پس از تسویه حساب می سوزاند، اما همچنان می توانید توکن های جدید بخرید و شانس خود را برای کسب درآمد دوباره امتحان کنید.

چگونه در رویداد شرکت کنم و بازی را شروع کنم؟​

برای مشارکت، کاربران MoonXBT باید توکن های تیم را خریداری کنند. توکن ها فقط از 1 USDT شروع می شوند و آن را به یک رویداد فراگیر تبدیل می کنند. شروع اولین بازی تا 20 نوامبر باقی نمانده است، بنابراین رویداد هنوز در دوره خرید هست و همه تیم ها در دسترس هستند. با توجه به اینکه رویداد بر روی بلاک چین اجرا می شود، این توکن های غیرمتمرکز تضمین می کنند که رویداد به طور عادلانه اجرا می شود و هر مرحله از فرآیند قابل ردیابی است.

با حضور ۳۲ تیم و ۸ گروه در مسابقات، هر تیم قبل از اینکه به مرحله حذفی یعنی مرحله یک هشتم نهایی برویم، سه بازی در گروه های مربوطه انجام خواهد داد. ، به مرحله نیمه نهایی و فینال در ۱۸ دسامبر.

مرحله ۱: خرید توکن فوتبال​

خرید توکن ها در مرحله صدور مقرون به صرفه ترین است. و اگر میخاهید بیشتر سود کنید باید همین امروز توکن ها رو بخرید.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


تیمی را که دوست دارید انتخاب کنید و توکن آنها را بخرید.

لزوماً فکر نکنید که باید قهرمانی را کسب کند. اگر فکر می کنید که تیم شما به مرحله یک شانزدهم نهایی راه پیدا می کند یا به یک چهارم یا نیمه نهایی صعود می کند، برای هر مرحله ای که این تیم از آن عبور کند پاداش دریافت می کنید.

توکن ها در مرحله صدور به قیمت 1 USDT فروخته می شوند و پس از مرحله صدور بیشتر از 1 USDT فروخته می شوند، بنابراین بهتر است آنها را در مرحله صدور خریداری کنید.

مرحله ۲: تسویه حساب ها و دریافت سود​

توکن های خود را در زمان مناسب بفروشید.

اگر تیم مورد علاقه شما به فینال راه یافته است، اما فکر می کنید ممکن است برنده نشوند، می توانید پس از نیمه نهایی، توکن های خود را تسویه کنید. شما یک جایزه دریافت می‌کنید و پلتفرم مبلغ اصلی توکن‌هایی را که خریداری کرده‌اید برمی‌گرداند. البته پلتفرم این توکن ها را می سوزاند.

همچنین اگر می‌خواهید شانس خود را در فینال‌ها امتحان کنید، می‌توانید آنها را نگه دارید. جایزه فینال حتی سودآورتر است، اما شما ریسک از دست دادن اصل سرمایه خود را دارید.

چه زمانی می توانید توکن فوتبال بخرید؟​

  1. در مرحله صدور می توانید توکن ها را با قیمت انتشار 1 USDT خریداری کنید.
  2. پس از مرحله صدور، شما مجاز به خرید توکن های تیم در طول مسابقات تیم نیستید، اما می توانید تا زمان شروع بازی نهایی، توکن های تیم خود را با قیمتی که همان لحظه هست خریداری کنید.
  3. پلتفرم مون ۳٪ کارمزد خرید توکن میگیرد که برابر است با تعداد توکن خریداری شده × قیمت توکن × ۳٪

قیمت توکن فوتبال چقدر رشد میکند و سود شما چقدر است؟​

  1. در مرحله صدور، قیمت فعلی توکن همان قیمت صدور است که برابر 1 USDT است.
  2. پس از مرحله صدور: قیمت فعلی یک توکن تیم = همه توکن های تیم جمع شده تقسیم بر تعداد توکن های صادر شده برای آن تیم است.
  3. برای توکن هایی با کمتر از حداقل تعداد مورد انتظار صادر شده 100، قیمت فعلی همان 1 USDT خواهد بود.

مشاهده توکن های فوتبال خریداری شده و سودها​

برای مشاهده تاریخچه خرید و فروش توکن ها میتوانید از منوی “توکن فوتبال” به قسمت “معاملات توکن C2C” بروید. و در آنها تاریخچه تراکنش های خود را ببینید و یا اگر تمایل به فروش داشتید میتوانید از گزینه فروش توکن استفاده کنید.

خرید توکن فوتبال و استیک استیبل کوین تتر​

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


همچنین اگردوستانی که دعوت کرده اید هم استیک کنند باز شما ۵% سود سالانه از سرمایه گذاری رفرال های خود خواهید گرفت. پس همین حالا به دوستان خود خبر دهید. و با هم سود به دست آورید.

برای دیدن جزئیات بیشتر از فعالیت دوستان خود میتوانید از منوی “توکن فوتبال” به قسمت “رفرال توکن” بروید و در آنجا تمام اطلاعات را خواهید دید.

اگر دوستان بیشتری دعوت کنید سود بیشتری دریافت خواهید کرد.

صفحه رسمی رویداد فوتبال توکن:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


شبکه های اجتماعی فارسی زبان مون ایکس بیتی:

 
دوره‌های تالاربورس
بالا