تبلیغات انجمن دیجی بیت

توئیت های روز

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
💢 مدیر جی‌ پی مورگان: من طرفدار بیت کوین نیستم، البته خریدار آن هم نیستم ولی قیمت آن می تواند طی 5 سال تا 10 برابر افزایش پیدا کند.

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌پلن بی (Plan B):

🔸️برای روشن تر شدن:
"بدترین حالت"/مدل پیش بینی کف قیمت نیست، من تکرار می‌کنم که این بدترین حالت بر اساس انباشت به جریان (S2F) نیست، بلکه بر اساس قیمت و داده های زنجیره ای (همانطور که در توییت 20 ژوئن، 30 خرداد، نوشتم) است. بنابراین، عالی است که قیمت در پایان ماه آگوست در بالای 47 هزار دلار بسته شد و در ماه سپتامبر در حال حاضر حدود 43هزار دلار است، اما هیچ چیز در مورد S2F گفته نشده است. S2F اکنون 100 هزار دلار را می‌گوید.

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌لارک دیویس، تحلیلگر بازار رمزارزها:

🔸️بیت کوین همچنان سقف های پایین‌تری را تشکیل می‌دهد. هنوز هیچ نشانه‌ای از تغییر روند وجود ندارد.

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌میلیاردر اورلاندو براوو می گوید صاحب بیت‌کوین است‼

🔸️شرکت خصوصی او همچنین سرمایه‌گذار صرافی FTX است.

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌پلن بی (Plan B):

🔸️بیت کوین با قیمت 43,834 دلار ماه سپتامبر را به پایان رساند.
مثل ساعت کار می کند.

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌مون کارل در پاسخ به توییت پلن‌بی (PlanB):

🔸️بیت کوین دقیقا همانطور که پیش بینی شده بود در راه رسیدن به 100,000 دلار است!

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌پلن بی (Plan B):

آگوست > 47هزار دلار ✅
سپتامبر> 43 هزار دلار ✅
اهداف بعدی:
اکتبر> 63 هزار دلار
نوامبر> 98 هزار دلار
دسامبر> 135 هزار دلار

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌مون کارل:

🔸️من بیت کوین را نه به آن دلیل که فکر می‌کنم فردا ارزشمند است، خریداری می کنم، بلکه به آن دلیل که می‌دانم در دراز مدت ارزشمند خواهد بود!
من اینگونه احساساتم را مدیریت می کنم.

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌مون کارل:

🔸️استخراج بیت کوین در ایران دیگر ممنوع نیست.
به آرامی در سراسر جهان اتفاق می افتد.
پذیرش بیت کوین هر روز در حال افزایش است.

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌تیم تحلیلی LunarCrush:

🔸️آیا زمان درخشش Dogecoin فرا رسیده است؟
سلطه اجتماعی این رمزارز بالاخره تثبیت شد و پست های اجتماعی این رمزارز در سراسر فضای رمزنگاری 3.7 درصد افزایش یافته است.

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌پلن‌بی (PlanB):

🔸️دیوارهای فروش از جمله تاکتیک‌های ترساندن محض هستند تا شما را از خرید بترسانند. به محض نزدیک شدن قیمت به دیوار فروش مشاهده می‌کنید که دیوار فروش را برداشته و آن را بالاتر قرار می‌دهند‌. اگر آنها واقعاً می‌خواستند بفروشند (مقدار زیادی) آن را در حالت مخفی کاری انجام می دادند، نه این که موقعیت خود را نشان دهند

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی

🔸️بیت کوین مقاومت خود را در 48,400 دلار شکست، در حال حاضر به سمت موانع بعدی در 50 و 51 هزار دلار پیش می‌رود. اگر بتوانیم یک کندل روزانه را ببندیم، ترجیحاً هفتگی بالای 51 هزار دلار، نشان دهنده شکست روند نزولی گسترده است. اوج‌های جدید در این سناریو نزدیک خواهند بود.

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌مایکل ون دی پوپ:

🔸️آیا ما می بینیم که Dogecoin از همین نقطه حمایتی خود حرکت کند و بهترین دوست خود یعنی Shib را دنبال کند؟

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی

🔸️بیت کوین کندل روزانه خود را در بالای خط مقاومت خود در 51 هزار دلار بسته است، دوست دارم که آن (حمایت) را حفظ کند. مانع و مقاومت بعدی 53 هزار دلار است، پس از آن ماه.

تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا