دوره رایگان کریپتو از صفر

تصمیم جسورانه سرمایه‌گذار معروف، امیدبخش کاربران رمزارز!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تاجر کانادایی، کوین اولری (Kevin O’Leary)، معتقد است افت مداوم بازار ارزهای دیجیتال یک رویداد سالم است که پروژه‌های بی‌اهمیت را حذف کرده و تنها پروژه‌های اصلی و معنادار را باقی می‌گذارد. او متعهد شده است که دارایی‌های ارز دیجیتال خود را حفظ کند و به سرمایه‌گذاران هم توصیه کرده که نوسانات فعلی را تحمل کنند تا در بلندمدت سود کنند.
اولری از زمانی که به یکی از حامیان صنعت دارایی دیجیتال تبدیل شده، در روزهای خوب و بد از این بخش حمایت کرده است. او با اشاره به آخرین سقوط (زمانی که بیت کوین به زیر ۱۸ هزار دلار سقوط کرد)، گفت که این نوسانات چیزی عادی است و نباید سرمایه‌گذاران را از اکوسیستم خارج کند. او همچنین تاکید کرد که هیچ یک از ارزهای دیجیتال خود را نخواهد فروخت.
طبق گزارش‌ها، وی ۲۰ درصد از کل ثروت خود را روی ۳۲ دارایی دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین، اتریوم، سولانا، آوالانچ (AVAX) و غیره، سرمایه‌گذاری کرده است. او بر این باور است که تنوع‌بخشی، امری حیاتی در این بازار است؛ زیرا نمی‌توان پیش‌بینی کرد کدام دارایی به عنوان موفق‌ترین ظاهر می‌شود.
این تاجر بر این باور است که چنین افت قابل‌توجهی همچنین می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که صنعت رمزارزها به زودی به سمت یک مرحله بهبود خواهد رفت. این تاجر همچنین معتقد است که اعمال مقررات جامع در بخش ارزهای دیجیتال ایالات متحده یک نقطه اوج برای بیت کوین و آلت کوین‌ها خواهد بود.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا