دوره رایگان کریپتو از صفر

تزریق صدها میلیارد دلار به بازار آمریکا، نیروی محرکه صعود رمزارزها!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
بر اساس گزارش‌های منتشرشده، ترازنامه فدرال رزرو ایالات متحده ۳۰۰ میلیارد دلار افزایش یافته؛ چون به دنبال سقوط چند بانک‌ بزرگ از جمله سیلیکون ولی (Silicon Valley) و سیگنچر (Signature)، بانک مرکزی این کشور بار دیگر چاپ پول را برای نجات بانک‌های در تنگنای مالی آغاز کرده است. در نتیجه این اقدام، احساسات در بازار کریپتو بهبود پیدا کرده و قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال افزایش یافته است.
طبق گزارش‌ها، بانک‌های ایالات متحده در مجموع ۱۶۴٫۸ میلیارد دلار از فدرال رزرو ایالات متحده وام گرفته‌اند. تسهیلات اضطراری فدرال رزرو به بانک‌ها کمک می‌کند تا نیازهای مالی کوتاه‌مدت خود را برآورده کنند. علاوه بر این، فدرال رزرو تحت برنامه جدید تامین مالی اضطراری خود، ۱۱٫۹ میلیارد دلار اضافی به بانک‌ها وام داده تا از هجوم بانکی بیشتر پس از شکست بانک سیلیکون ولی جلوگیری کند. همچنین، آژانس‌های فدرال ۱۴۲٫۸ میلیارد دلار برای مدیریت بانک‌های شکست‌خورده در نظر گرفته‌اند.
کامرون وینکلووس، یکی از بنیان‌گذاران صرافی رمزارزی جمینی، گفته که با افزایش ۳۰۰ میلیارد دلاری ترازنامه فدرال رزرو ایالات متحده، دلیل بیشتری برای خرید بیت کوین وجود دارد.
در همین حال، آرتور هیز، بنیان‌گذار صرافی BitMEX، در اظهارات جدید خود گفته که بانک‌های ایالات متحده در یک بحران عمیق‌تر هستند:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

با این حال، او ادعا می‌کند که اگر کسی بتواند معاملات خود را به درستی انجام دهد، می‌تواند سود خوبی از بازار ارز دیجیتال به دست آورد.
در زمان نگارش این خبر، قیمت بیت کوین با یک رشد ۶٫۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، در محدوده ۲۷،۵۸۵ دلار قرار دارد که بالاترین قیمت آن در ۹ ماه گذشته است. اتریوم نیز با یک رشد ۶٫۲ درصدی در همان بازه زمانی، در محدوده قیمتی ۱،۸۱۵ دلار معامله می‌شود. ارزش کلی بازار ارزهای دیجیتال هم با بیش از ۵٫۶ درصد رشد، به ۱٫۱۸ تریلیون دلار افزایش پیدا کرده است.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا