تحلیل کاردانو (بررسی آخرین اخبار Cardano | ADA)

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

ADA / USD ، TradingView
قیمت ADA بین سطوح حمایت و مقاومت ِ1.27 و 1.15 دلار حرکت کرد. و در زمان نوشتن مقاله ، این ارز 1.19 دلار قیمت گذاری شد. طی 24 ساعت گذشته حدود 2.9٪ افزایش یافته است ، اما اندکی افت قیمت می تواند سکه را زیر سطح حمایت مهم 1.15 دلار قرار دهد.

حجم معاملات ADA طی روز گذشته 59.29٪ کاهش یافت. با کمی بهبود ، سرمایه بازار 2.78٪ افزایش یافت.

طبق شاخص Chaikin Money Flow ، جریان ورودی سرمایه از 12 ژوئیه در حال کم شدن بود و همین امر در زمان نوشتن مقاله نیز به تصویر کشیده شد.

نوسانگر عالی در واقع به یک سیگنال صعودی اشاره دارد، اما ADA برای حرکت در یک روند صعودی ثابت باید مقاومت 1.27 دلار را پشت سر بگذارد.

شاخص میانگین جهت دقیقاً در زیر علامت 40 مشاهده شد. این امر حاکی از آن است که روند فعلی می تواند در حال کاهش باشد و یک دامنه معاملاتی خاص در شرف توسعه است.

ambcrypto.com
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
Cardano (ADA) 10٪ پایین است و حتی سطح پشتیبانی 1.10 دلار را شکست. ADA اکنون در حال آزمایش 1.05 دلار است. پشتیبانی عمده بعدی نزدیک به سطح 1.00 دلار است. اگر خرس ها 1.00 دلار پاک کنند ، می تواند در کوتاه مدت به شدت به سمت 0.88 دلار کاهش یابد.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
کاردانو از دیروز 3.3 درصد کاهش داشت و در زمان نوشتن مقاله با قیمت 1.15 دلار معامله شد. در هفته گذشته ADA حرکت وری را تجربه کرد و اگر خود را برای حرکت فوری به سمت بالا آماده نکند ، سکه می تواند به زیر سطح قیمت فعلی خود برسد و به زودی روی منطقه پشتیبانی 1.09 دلار قرار بگیرد.

با ادامه نزولی بودن دارایی ، این روند در سطح 1.27 دلار شاهد مقاومت بالایی بود. با افزایش روند نزولی قیمت ها ، بازار سرمایه ADA 4.43٪ کاهش یافت.

در حالیکه شاخص فشار حرکت فشار را در بازار نشان می داد ، بازار با شانس کمتری برای نوسان قیمت اشباع شده بود. از آنجا که قیمت ها به صورت تلفیقی باقی مانده اند ، ممکن است شکست احتمالی رخ دهد. MACD یک کراس اوور صعودی را مشاهده کرد و با شروع سیگنال های صعودی دنبال شد ، با این حال ، در زمان فشار هیستوگرام های سبز در حال کوچک شدن بودند.

شاخص میانگین جهت مستقیم حاکی از آن است که دارایی از مرحله تلفیقی خارج شده است ، اما همچنان ضعف بازار را نشان می دهد زیرا شاخص کمی بالاتر از مارک 20 بود
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
Cardano (ADA) از دیروز 8.27٪ کاهش یافته است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار ADA / USD توسط Trading View
Cardano (ADA) در جایی که بیشتر نقدینگی متمرکز شده است ، شکست در سطح 1.20 دلار را تجربه کرد. حجم معاملات فروش نیز زیاد است ، به این معنی که خرس ها در حال حاضر وضعیت بازار را کنترل می کنند. در این حالت ، احتمال کاهش مداوم تا 0.917 دلار زیاد است.

ADA در زمان پرس با 1.03 دلار معامله می شود.

u.today
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
Cardano ( ADA ) در 20 ژوئیه به سطح حمایت $ 1 سقوط کرد اما گاوها با تهاجمی این افت را انجام دادند و امروز یک بازگشت شدید را تجربه کردند. رالی امدادی اکنون می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1.25 دلار) برسد.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار روزانه ADA / USDT. منبع: TradingView
اگر گاوها قیمت را از میانگین متحرک نمایی 20 روزه بالاتر ببرند ، جفت ارز ADA / USDT ممکن است به SMA 50 روزه برسد. اگر حرکت این مانع را برطرف کند ، جفت ارز می تواند به خط روند نزولی صعود کند. شکست و نزدیک شدن به بالاتر از این مقاومت ، الگوی مثلث نزولی نزولی را بی اعتبار می کند ، که می تواند درها را برای رسیدن به سطح 1.94 دلار باز کند.

برعکس ، اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد ، خرس ها دوباره سعی می کنند جفت ارز را به زیر 1 دلار برسانند. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است جفت ارز بتواند سفر رو به پایین خود را تا 0.80 دلار و سپس 0.68 دلار آغاز کند.
cointelegraph.com
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
Cardano (ADA) نتوانست بالاتر از سطح 1.20 دلار باقی بماند و به 1.18 دلار برسد. قیمت در حال حاضر تقریباً در یک روز تغییر نکرده و در یک هفته 4 درصد کاهش یافته است.
در همین حال ، litecoin (LTC) همچنین دستاوردهای اخیر خود را کاهش داده و در زیر سطح مقاومت قبلی خود یعنی 120 دلار اصلاح شده است. LTC تقریباً 2٪ در روز پیشرفت کرد ، در حالی که در هفته تقریبا 5٪ کاهش داشت.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
💢 کاردانو در حال آماده سازی برای یکپارچه سازی نسخه وب و موبایل است
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

ADA / USD ، TradingView
قیمت ADA ، هنگام نوشتن مقاله ، با 3.0٪ افزایش طی 24 ساعت گذشته 1.21 دلار بود . در طی چند روز گذشته آلت کوین چندین تلاش برای بالا رفتن از سطح 1.27 دلار داشته است. با این حال ، پس از شکست سطح مقاومت 1.15 دلار ، نتوانست از سطح 1.21 دلار عبور کند.

ADA طی هفته گذشته 3.8٪ بهبود یافت. به نظر می رسد با کاهش 10.68 درصدی حجم معاملات نقدینگی کاهش یافته است. باندهای بولینگر با اشاره به همگرایی اندک شاخص و اشاره به نوسانات کم بازار ، به پایین آمدن سطح قیمت در محدوده زمانی خود اشاره کردند.

شاخص مقاومت نسبی افزایش فشار خرید را نشان می دهد.
ambcrypto.com/
 

faeze feizi

عضو شناخته شده
عضو قدیمی

تحلیل تکنیکال کاردانو؛ یکشنبه 3 مرداد​

در طی چند روز گذشته ، کاردانو (ADA) از کف های قیمتی خود به خوبی بهبود یافته و 25 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.این نشانه خوبی برای گاو ها است اما در مقایسه با عملکرد سایر رمزارز های هم رده ، کاردانو کمی عقب افتاده است.
التبه کاردانو سال گذشته سودهای قابل توجهی را کسب کرد و از بسیاری از 10 رمزارز برتر بازار پیشی گرفت.
بنابراین، با عبور ADA از ناحیه مقاومتی اصلی ، قیمت یک روند بهبودی چشمگیری را که در ماه ها دیده نشده است ، دنبال خواهد کرد.

همانطور که قبلا عنوان شد ، در نمودار ADA ،یک الگوی کنج نزولی شکل گرفته است و قیمت روند قابل توجهی را برای خروج از این الگو دنبال کرده است.این کنج نزولی که با رنگ آبی روشن قابل ملاحظه است، بیش از دو ماه است که معتبر است و قیمت در آن حفظ شده است.
در زمان نوشتن مقاله ، گاوها در تلاشند تا قیمت را بخش بالای این الگوی صعودی حفظ کنند.

اگر ADA بتواند در بالای مقاومت اصلی خود در سرتا سر 1.22 دلار تثبیت شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که کاردانو مسیر احتمالی در نمودار را دنبال کند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


اگر گاوها موفق به عبور این ناحیه مقاومتی اصلی شوند ، ADA باید از اندیکاتور میانگین متحرک 200 را عبور کرده و در بالای آ تثبیت شود. در شرایطی که خرس ها بتوانند برای مدت کوتاهی به بازار متسلط شوند ، انتظار می رود قیمت ADA مجدد به داخل الگوی کنج نزولی برگردد، اما این یک سناریوی نزولی کوتاه مدت است که احتمالاً کاردانو را به 1.15 دلار برمی گرداند. اگر این حمایت حفظ نشود ، انتظار میرود قیمت تا حمایت 1.09 دلاری کاهش یابد.

با نگاهی به شاخص RSI ، یک الگوی کنج شکل شکل گرفته است و شکسته شدن به هر سمت از این الگو می تواند روند بعدی قیمت را مشخص کند. تا زمانی که RSI بالاتر از میزان 50 حفظ شود ، رسیدن سقف های قیمت بالاتری قطعی خواهد بود.

طی چند روز گذشته ، اندیکاتور MACD در ناحیه گاوی خود سپری می کند. هیستوگرام MACD باید همراه با میانگین متحرک بالاتر از میزان 0 در ناحیه سبز حفظ شود تا در کوتاه مدت ADA در نواحیه گاوی باقی بماند.

سطوح روزانه ADA

اسپات ریت: 1.21 دلار
روند: صعودی کوتاه مدت
نوسان: متوسط
حمایت: 1.19 دلار
مقاومت: 1.22 دلار
منبع:coingape
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
چارلز هاسکینسان بنیانگذار #کاردانو در پاسخ به منتقدان که در روزهای اخیر گفته بودند که قراردادهای هوشمند تا پایان سال 2021 به کاردانو اضافه نخواهد شد، در صفحه توئیتر خود نوشت که که دو ماه آینده برای کاردانو بسیار جذاب خواهد بود.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
همکاری #کاردانو و #نروِس (Nervos) به منظور ایجاد پلی بین دو اکوسیستم🔥

در این همکاری دارندگان کوین‌های ADA و CKB می‌توانند این دارایی‌ها را در هر دو اکوسیستم انتقال دهند. این در حالی است که کاردانو از استاندارد POS و نروِس از استاندارد POW استفاده می‌کنند.

در این همکاری کاربران Nervos قادر خواهند شد تا از استاندارد توکن بومی اکوسیستم کاردانو به منظور ایجاد توکن‌هایی استفاده کنند که در هر دو بلاکچین قابلیت انتقال دارد.

از سوی دیگر توسعه دهندگان هر دو بلاکچین به خدمات و قابلیت‌هایی دسترسی پیدا خواهند کرد که برای توسعه اپلیکیشین‌های غیر متمرکز (DApp) و زیرساخت‌های مورد نیاز کاربران خود، نیاز دارند.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بار دیگر با توییتی دهان منتقدانش را بست.
در پاسخ خود به افراد منفی باف، این ریاضیدان میلیاردر قول دو ماه “سرگرم کننده” را داد زیرا پروژه اصلی اثبات سهام در نزدیکی راه اندازی قرارداد های هوشمند است.
هاسکینسون همچنین انتظار دارد که بدخواهان کاردانو بسیار “سرافکندگی” و “خشم و عصبانیت” را تجربه کنند.
اوایل این ماه، هاسکینسون از منتقدانی که در توییتر او از ژوئیه 2020 (تیر1399) در مورد صدها دارایی و هزاران برنامه غیرمتمرکزی که بر روی کاردانو اجرا شده بودند، حمله کرده بودند، ابراز ناراحتی کرد. درحالی که پس از راه اندازی هاردفورک “مری” دراوایل ماه مارچ (اسفند)، هزاران رمزارزی که بر روی بلاکچین کاردانو وجود داشتند، تقریبا همه ی آن ها بدون فعالیت و بی ارزش هستند.
شما میتوانید در برابر هاسکینسون شرط بندی کنید
توییتی که او را این چنین از نظر احساسی برانگیخت، اشاره به یک بازار پیش بینی جدید بر روی پلتفرم محبوب پولی مارکت (Polymarket) داشت.
کسانی که مطمئن هستند که هاسکینسون به وعده بلند پروازانه خود عمل نخواهد کرد و کاردانو مجبور خواهد بود که شروع به کار قراردادهای هوشمند را به تأخیر بیندازد، هم اکنون می توانند پول خود را در جایی قرار دهند که دهانشان هم آنجا است.
اگر امکان ایجاد یک قرارداد هوشمند در شبکه اصلی بلاکچین تا 1 اکتبر (9مهر) وجود داشته باشد ، بازار به نفع کاردانو خواهد شد.
در حال حاضر، حجم بازار معاملات 328,294 دلار می باشد. که بیشتر آن ها با سهم “نه” که به ارزش 0.53 دلار معامله می شود، علیه هاسکینسون شرط می بندند.


برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


نقشه راه آلونزو (Alonzo)
حتی اگر جدول زمانی توسعه و پیشرفت کار غیر قابل پیش بینی باشد، نقشه راه هارد فورک آلونزو، همان چیزی که انتظار میرود موجب تسهیل در راه اندازی قراردادهای هوشمند باشد، بسیار هموار و قابل دسترس می باشد.
در 11 ژوئن (21خرداد)، کاردانو اولین قرارداد هوشمند ساده خود را در آلونزو آبی مستقر کرد.
در 14 ژوئیه (23تیر)، راه اندازی موفق آلونزو سفید اطلاع رسانی شد.
همانطور که توسط وب سایت U.Today گزارش شده است، انتظار می رود در اوایل ماه سپتامبر (شهریور) پس از اتمام مرحله “بنفش”، قراردادهای هوشمند ارائه شود.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
قیمت کاردانو طی هفته گذشته تنها 1.68 درصد افزایش یافته است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار ADA / USD توسط Trading View
حتی اگر قیمت Cardano (ADA) طی هفته گذشته تقریباً بدون تغییر باقی مانده باشد ، حجم معاملات کم است ، به این معنی که قصد چندانی برای پایین آوردن نرخ وجود ندارد. به همین دلیل است که به حتمال زیاد آزمایش سطح نقدینگی 1.33 دلار در هفته آینده رخ خواهد داد.

ADA در زمان پرس با قیمت 1.21 دلار معامله می شود.

u.today/
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
💢 آماده سازی کاردانو برای سازگاری هر چه بیشتر با مرورگرها و موبایل ها

چارلز هاسکینسون مدیر کاردانو طی مصاحبه ای عنوان داشت که توسعه دهندگان این شبکه در تلاشند تا آنرا در به روز رسانی های قریب الوقوع با مرورگرها و موبایلها سازگار سازند به طوری که این فرآیند عمدتا بر مبنای هماهنگ سازی Plutus (زبان بکار گرفته شده در کاردانو) با جاوا به عنوان پر کاربرد ترین زبان برنامه نویسی بر روی اینترنت خواهد بود.

این فرآیند که به منظور تسهیل هر چه بیشتر بکار گیری قرارداد های هوشمند در نظر گرفته شده، در کنار پروتکل Mithril که به کاربران خُرد نیز امکان تایید تراکنش ها حتی بدون نیاز به دانلود کل بلاکچین را می دهد به زودی به شبکه اضافه خواهند شد.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

ADA / USD ، TradingView
نزدیک به یک هفته است که حرکت قیمت ADA بین سطح 1.21 تا 1.23 دلار در نوسان است. در زمان نوشتن مقاله، قیمت 1.23 دلار ارزش گذاری شده بود و از سطح مقاومت 1.27 دلاری رد شد ، این ارز دیجیتال در طی 24 ساعت گذشته شاهد افزایش 1.8 درصدی بود.

اگر خرس ها آن را تقویت کنند ، احتمالاً تا سطح 1.15 دلار سقوط خواهد کرد. اگر این سطح پشتیبانی نتواند قیمت ها را حفظ کند ، سطح پشتیبانی بعدی ADA در حدود 1.04 دلار خواهد بود.
شاخص مقاومت نسبی نزدیک به مارک 60 بود که قدرت خرید در بازار را نشان می داد ، اگر شاخص بالاتر از 50 باشد ، ممکن است به زودی سکه بر روی روندی صعودی حرکت کند.

/ambcrypto.com
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
کاردانو
ADA در این هفته با کاهش 4 درصدی قیمت روبرو شد زیرا با مقاومت در برابر 1.20 دلار مبارزه می کند. این سکه هفته ای بالاتر از 1.20 دلار شروع شد زیرا در یک کانال قیمت نزولی معامله می شد. روز سه شنبه ، سکه در زیر کانال قیمت سقوط کرد و به پایین 1.00 دلار رسید. خوشبختانه ، این شمع روزانه را با 1.05 دلار بسته و چهارشنبه از آنجا بالاتر رفت.

دیروز ، ADA موفق شد بالاتر از کانال قیمت شکسته شود زیرا در بالای MA 200 روز در حدود 1.15 دلار قرار گرفت. با این حال ، اکنون با سطح مقاومت 1.20 دلار دست و پنجه نرم می کند.

با نگاه به جلو ، اگر خریداران 1.20 دلار بشکنند ، اولین مقاومت 1.26 دلار (MA 20 روزه) است. به دنبال آن 1.30 دلار ، 1.37 دلار (MA 50 روزه) ، 1.45 دلار (MA 100 روزه) و 1.50 دلار (اوج نزولی 382 Fib و جولای) دنبال می شود.

در طرف دیگر ، اولین قیمت 1.15 دلار (MA 200 روز) است. پس از آن 1.10 دلار ، 1.05 دلار و 1.00 دلار دنبال می شود. سرانجام ، در زیر 1 دلار ، حمایت اضافی 0.98 دلار (پایین ترین سطح ژوئن) و 0.91 دلار یافت می شود.

adausd-jul23-min
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار روزانه ADA / USD. منبع: TradingView.
در برابر BTC ، ADA نیز در یک کانال قیمت نزولی معامله می شود. این هفته سکه در زیر کانال چرخید تا به سطح پشتیبانی 3440 SAT (.5 Fib) برسد اما توانست شمع روزانه بالای زاویه پایین را در 3540 SAT ببندد.

از آن زمان به بعد بیش از 100 روزه MA بازگشت و امروز تلاش می کند تا از کانال قیمت نزولی بالاتر رود.

با نگاه به جلو ، اولین مقاومت در برابر صعود 3820 SAT (پشتیبانی اواخر ژوئن) است. به دنبال آن 3870 SAT (20 روز MA) ، 4000 SAT (50 روز MA) و 4200 SAT (بالاترین سطح جولای) به دنبال دارد.

در طرف دیگر ، اولین پشتیبانی 3630 SAT (MA 100 روزه) است. پس از آن 3540 SAT ، 3440 SAT (.5 Fib) و 3200 SAT دنبال می شوند.

adabtc-jul23-min
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نمودار روزانه ADA / BTC. منبع: TradingView.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
نزدیک به یک هفته است که حرکت قیمت ADA بین سطح 1.21 تا 1.23 دلار متغیر است. در زمان مطبوعات ، ADA 1.23 دلار ارزش گذاری شد و سطح مقاومت 1.27 دلاری آن را رد کرد ، این کد در طی 24 ساعت گذشته شاهد افزایش 1.8٪ بود.

اگر خرس ها سکه را تقویت کنند ، احتمالاً در سطح 1.15 دلار سقوط خواهند کرد. اگر این سطح پشتیبانی نتواند قیمت ها را حفظ کند ، سطح پشتیبانی بعدی ADA در حدود 1.04 دلار خواهد بود.

شاخص مقاومت نسبی نزدیک به مارک 60 بود که قدرت خرید در بازار را نشان می داد ، اگر شاخص بالاتر از 50 باشد ، ممکن است به زودی سکه روی صعود حرکت کند.

در رابطه با نوسانات ، شاخص حرکت فشار فشار وارد فشار شد که به این معنی بود که قیمت ها می توانند شکست همراه با سیگنال خرید دارایی را تجربه کنند. یک نوار سیگنال سبز در نوسانگر عالی مشاهده شد ، اما با توجه به اینکه ADA به طور عمده حرکات جانبی را نشان می دهد ، سیگنال های مختلفی وجود دارد.
ادامه نوشته:

ADA / USD
Cardano (ADA) کوچکترین سودآور از این لیست است. قیمت آن طی هفته گذشته تنها 1.68 درصد افزایش یافته است.
نمودار ADA / USD توسط Trading View
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

نمودار ADA / USD توسط Trading View
حتی اگر قیمت Cardano (ADA) طی هفته گذشته تقریباً بدون تغییر باقی مانده باشد ، حجم معاملات کم است ، به این معنی که قصد کمی برای پایین آوردن نرخ پایین وجود دارد. به همین دلیل است که احتمال زیاد آزمایش سطح نقدینگی 1.33 دلار در هفته آینده وجود دارد.
ADA در زمان پرس با قیمت 1.21 دلار معامله می شو
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
پیش‌بینی استراتژیست شرکت سرمایه‌گذاری Morningstar از آینده کاردانو و تبدیل آن به رمزارز برترا🟢 Amy Arnott- مدیر سرمایه‌گذاری شرکت آمریکایی Morningstar- در مصاحبه‌ای با Business Insider درباره رمزارزها، قانونگذاری آن‌ها و اهمیت فناوری بلاک چین در جذب سرمایه‌گذاران سازمانی صحبت کرد.

ا🟢 Arnott پیش‌بینی می‌کند که کاردانو (ADA) همراه با بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پتانسیل این را دارند که به سه رمزارز بزرگ و برتر تبدیل شوند.

🟢 از نظر وی، کاردانو پتانسیل کاربردهای فنی بسیاری دارد که سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. او بر این باور است که بیت کوین و اتر علیرغم رشد قابل توجه خود طی سال‌های گذشته، به دلیل نوسانات قیمتی بالا دیگر برای سرمایه‌گذاران سنتی و محافظه کار مناسب نیستند.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
Cardano (ADA) در حالی که خرس ها موضع گرفتند به سطح 1.40 دلار رسید. ADA اصلاح نزولی شدید زیر 1.30 دلار آغاز کرد. همچنین در تلاش است تا بالاتر از 1.20 دلار باقی بماند. اگر گاوها همچنان به مبارزه ادامه دهند ، قیمت ممکن است سطح 1.12 دلار را دوباره ببیند. پشتیبانی عمده بعدی نزدیک به سطح 1.05 دلار است.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


ADA با قیمت 1.37 دلار معامله شد و امروز صبح جهشی 13 درصدی را رقم زد. این بالاترین افزایش یک شبه است که ارتفاع بعد از تجمع در 21 ژوئیه تجربه کرده است. سرمایه بازار 10.43٪ افزایش یافت.

در صورت از دست دادن شتاب ADA ، می تواند در سطح 1.20 دلار سقوط کند. در غیر این صورت ، ممکن است با حرکت به جلو مقاومت در برابر 1.46 دلار را آزمایش کند.

سیگنال صعودی در Awesome Oscillator رشد کرد ، و این نشان می دهد که گاوها می توانند قیمت ها را بالاتر ببرند. MACD همچنین گفته فوق را تأیید کرد زیرا هیستوگرام های سبز قابل مشاهده بودند.

شاخص مقاومت نسبی خریداران را بیش از تعداد فروشندگان نشان داد زیرا ADA نیز در منطقه بیش از حد خریداری شده بود زیرا بالای 75 بود.
 
بالا