دوره رایگان کریپتو از صفر

تحلیل قیمت شیبا اینو: تشکیل الگوی پرچم و احتمال یک رالی صعودی دیگر!

  • نویسنده موضوع مهدی زاغی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
با توجه به اینکه بیت‌کوین (BTC) در حال تلاش برای عبور از مقاومت ۳۸۰۰۰ دلاری است، بازار ارزهای دیجیتال از جمله شیبا اینو (SHIB) نیز تحت تاثیر این اقدام بیت کوین قرار گرفته است.

میم کوین شیبا در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۵۲ دلار معامله می‌شود و از هفته گذشته در تلاش برای تثبیت در میان دو خط روند همگرا است. این حرکت قیمتی نشان‌دهنده تشکیل یک الگوی پرچم (Flag pattern) صعودی است که می‌تواند به عبور از مقاومت ۰.۰۰۰۰۱ دلاری به شیبا کمک کند.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


در ۳۰ روز گذشته، قیمت شیبا اینو رشد قابل توجهی را تجربه کرد و از ۰.۰۰۰۰۰۶۱۲ دلار به قیمت فعلی ۰.۰۰۰۰۰۸۵۴ دلار رسید که یک رشد ۳۰ درصدی را نشان می‌دهد. با این حال، این روند صعودی با مقاومتی در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۶۵ دلار مواجه شد.

رسیدن به این مقاومت منجر به کاهش قیمت شیبا تا محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار شد. در واقع، این محدوده قیمتی با سطح ۰.۵۰ فیبوناچی اصلاحی همپوشانی دارد. در چارچوب یک روند صعودی بلندمدت، این مقدار اصلاح قیمت اغلب به عنوان یک اصلاح سالم در نظر گرفته می‌شود.

تجزیه و تحلیل نمودار ۴ ساعته شیبا نشان می‌دهد که در نتیجه این مرحله تثبیت، یک الگوی ادامه‌دهنده صعودی پرچم در حال شکل‌گیری است. به طور معمول، قیمت در یک دوره کوتاه مدت قبل از بریک آوت از این الگو به صورت جانبی حرکت خواهد کرد.

اگر شیبا توانایی بریک آوت از خط روند بالای این الگو را داشته باشد، می‌تواند با هدف قرار دادن ۰.۰۰۰۰۱۵۰ دلار یک رشد ۱۸ درصدی را تجربه کند.

شاخص قدرت نسبی (RSI): اگرچه RSI در حال حرکت به سمت پایین است که فشار فروش از سوی فروشندگان را نشان می‌دهد، اما روند صعودی دست‌نخورده شیبا حاکی از احتمال بالا برای ادامه حرکت صعودی است.

بولینگر باند: همگرایی باندهای این اندیکاتور نشان می‌دهد که بازار در مرحله اصلاح است. این همگرایی اغلب قبل از حرکت‌های شدید و قابل توجه دیده می‌شود.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا