تحلیل بیت‌کوین (آخرین اخبار Bitcoin)

نماد
BTC
نام انگلیسی رمزارز
Bitcoin

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیم تالاربورس
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.📌نهنگ های بیت کوین در ماه گذشته ۸۰ هزار بیت‌کوین را به ذخایر خود افزوده اند‼️
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
قیمت بیت کوین بالاتر از سطح 38000 دلار بود ، اما نتوانست از مقاومت 38500 دلار پیشی بگیرد. BTC اصلاح نزولی را آغاز کرد و زیر 37،000 دلار معامله شد. در حال حاضر (04:39 UTC) برخی از علائم نزولی را نشان می دهد ، اما گاوها ممکن است نزدیک به 36000 دلار فعال باشند.
ادامه نوشته:

قیمت بیت کوین
دیروز قیمت بیت کوین از سطح 37،500 و 38،000 USD بالاتر رفت. با این حال ، BTC برای تسویه حساب بیش از 38،000 دلار تلاش کرد و موفق به پاک کردن 38،500 دلار نشد. این یک اصلاح نزولی را شروع کرد و زیر 37،000 دلار معامله شد. پشتیبانی فوری نزدیک به سطح 36200 دلار است. پشتیبانی عمده بعدی اکنون در نزدیکی سطح 36000 دلار آمریکا است.
در حالت صعودی ، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح 37،500 دلار است. مقاومت اصلی در برابر شکست در حال حاضر در نزدیکی سطح 38،500 دلار است.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
بیت کوین از حمایت هفته خود با 31000 دلار عبور کرد. این حرکت تیز بود و شبیه الگویی V شکل بود. از این رو ، با عقب نشینی گاوها برای تأیید حمایت بالاتر ، روند بهبودی در 38000 دلار متوقف شد.

در زمان نوشتن این مقاله ، ارز رمزنگاری شده پرچمدار پس از نگه داشتن در دو سطح کلیدی ، 36600 دلار معامله می شود. در ابتدا ، 50 میانگین متحرک ساده (SMA) اطمینان حاصل کرد که ضررها به 35000 دلار نمی رسد در حالی که کمی فشار به سمت بالا باعث شد BTC در چهار ساعت بالاتر از 100 SMA باشد ، در حال حاضر به عنوان پشتیبانی مهم کوتاه مدت عمل می کند.

گاو نر بیت کوین بر تأمین حمایت بالاتر و به دست آوردن جایگاه بالاتر از 40000 دلار تمرکز دارند
واگرایی متحرک همگرایی متحرک (MACD) در نمودار چهار ساعته انگیزشی صعودی دارد. این یک شاخص فنی است که روند یک دارایی را دنبال می کند و حرکت آن را اندازه گیری می کند. MACD بندرت شرایط فروش بیش از حد و خرید بیش از حد را نشان می دهد. با این حال ، موقعیت هایی را مشخص می کند که معامله گران می توانند پایین تر را خریداری کنند یا پایین را بفروشند.

توجه داشته باشید که وقتی سیگنال خرید از خط سیگنال عبور می کند یک سیگنال خرید رخ می دهد. این حرکت به این معنی است که خریداران در حال از دست دادن جایگاه بسیار زیادی هستند. توجه داشته باشید که اگر MACD بالاتر از خط صفر حرکت کند ، بازار همانطور که در نمودار بیت کوین نشان داده شده است ، روند صعودی خود را در شمال آغاز می کند.
ادامه نوشته:

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


بیت کوین برای تأیید روند صعودی تا 40000 دلار نیاز به بستن چهار ساعت بالای پشتیبانی 100 SMA دارد. شاخص مقاومت نسبی (RSI) هنوز بیش از حد خریداری نشده است. بنابراین ، گاوها در کوتاه مدت فرصت بیشتری برای رشد دارند. پس از وقفه ای بالاتر از 40،000 دلار ، معامله گران باید مقاومت در برابر 200 SMA را پیش بینی کنند. اگر شکسته شود ، توجه به ترتیب به 44000 و 50،000 دلار تغییر می کند.
 

Hamed_098

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیم تالاربورس
سلام
بیت کوین احتمالا اصلاحش بصورت بلندمدت ادامه پیداکنه
این روند نزولی تا یکسال امکان ادامه داره
البته شاید صعودهایی بعنوان اصلاح انجام بده ولی روند اصلی فعلا نزولیه!
 

پیوست‌ها

  • ۲۰۲۱۰۶۱۱_۱۲۵۲۰۷.jpg
    ۲۰۲۱۰۶۱۱_۱۲۵۲۰۷.jpg
    133٫1 کیلوبایت · بازدیدها: 6

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
BTC از یک خط مقاومت نزولی پیروی می کند و به طور بالقوه پنجمین تلاش خود را برای شکست آغاز می کند.

گزاف گویی در حال انجام BTC
بیت کوین از زمان حمایت از 8 ژوئن پس از رسیدن به پایین ترین سطح محلی 31،000 دلار ، در حال افزایش است. این شمعدان در 9 ژوئن شمعدانی صعودی را ایجاد کرد و روز بعد به بالاترین قیمت به 38،491 دلار رسید.
با این حال ، شاخص های فنی معکوس روند را تأیید نمی کنند. در حالی که آنها تمایل به صعودی دارند ، برخی از سیگنالهای مختلف در محل وجود دارد. MACD در حال افزایش است ، تقریباً از ناحیه مثبت عبور می کند و نوسان ساز تصادفی صلیبی صعودی ایجاد کرده است.

واگرایی قوی صعودی میان مدت در RSI (آبی) وجود دارد. با وجود این ، بالاترین نرخ دیروز نیز واگرایی نزولی پنهان (قرمز) را تأیید کرد ، که نشانه قدرت ادامه روند نزولی است.

BTC برای تأیید الگوی صعودی باید این واگرایی پنهان را با یک بالاترین درجه اعتبارسنجی کند.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
حرکت آینده
نمودار شش ساعته نشان می دهد که BTC از 20 مه خط مقاومت نزولی را دنبال می کند. دیروز چهارمین بار بود که توسط آن رد شد.

شاخص های فنی در بازه زمانی شش ساعته سرسخت تر هستند. RSI از مرز 50 خط عبور کرده و MACD نزدیک به مثبت شدن است.

شکسته شدن از خط منجر به مقاومت بعدی در 41،300 دلار ، 44،750 دلار و بالقوه 48200 دلار خواهد شد. برعکس ، نزدیکترین منطقه پشتیبانی 32400 دلار است.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
بیت کوین
در هفته گذشته بیت کوین با 4 درصد کاهش مواجه است ، زیرا در حال حاضر بالاتر از MA 20 روزه است و 37000 دلار است. ارز رمزنگاری شده پس از آزمایش 39200 دلار در هفته گذشته ، هفته جالبی را تجربه کرد. در آنجا مقاومت در خط روند نزولی پیدا کرد و نتوانست بر آن غلبه کند.

از آنجا چرخید و با پیشرفت هفته شروع به پایین رفتن کرد. روز دوشنبه ، این قیمت در زیر 36،000 دلار کاهش یافت و در 31،000 $ در سه شنبه افزایش یافت. به سرعت از پایین ترین سطح هفتگی برگردید و در پایان شمع روزانه سه شنبه بالای 33،500 دلار بسته شد.

از آنجا ، BTC پس از اینکه توانست در روز چهارشنبه افزایش یابد ، برای شکستن مقاومت در کارشناسی ارشد 20 روزه با 37000 دلار ، کاملاً خوشبینانه شروع به کار می کند. دیروز ، BTC مجدداً به بالای 38،000 دلار صعود کرد اما در همان خط روند نزولی هفته گذشته مقاومت نشان داد. با این حال ، امروز هنوز بالاتر از MA 20 روز است.

با نگاه به جلو ، اولین مقاومت 38000 دلار است (خط روند نزولی). به دنبال آن 39،200 دلار دلار (بالاترین قیمت هفته گذشته) ، 40،000 دلار ، 40،763 دلار دلار (5/0 نزولی نزولی) و 42،000 دلار آمریکا (بالاترین قیمت در جولای 2021 و کارشناسی ارشد 200 روزه) به دنبال دارد.

در طرف دیگر ، اولین حمایت 36،750 دلار (0.786 Fib & 20-day MA) است. پس از آن 36000 دلار ، 34760 دلار دلار (نزولی 1.414 Fib Extension) ، 33،500 دلار ، 32،465 دلار و 31،000 دلار دنبال می شود.
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.
 

ناصر ملک موتی

عضو جدید دیجی‌بیت
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
بدون شک اصلاح بیت کویین تا دور و ورای 25 ادامه دارد . پس فروش طبیعی است
ادامه نوشته:

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
عجله نکن
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس

مدیرعامل ای‌تورو: بیت کوین پادشاه ارزهای دیجیتال است و ماندگار خواهد بود​

یونی آسیا، مدیرعامل پلتفرم معاملاتی ای‌تورو (eToro)، طی مصاحبه خود با کوین‌تلگراف در حاشیه رویداد بیت کوین ۲۰۲۱، بیت کوین را «پادشاه ارزهای دیجیتال» خواند و گفت که این ارز دیجیتال ماندگار خواهد بود. وی اظهار داشت: «تعجب می‌کنم اگر در ۳ تا ۵ سال آینده رشد چشم‌گیری را برای بیت کوین شاهد نباشیم، زیرا هنوز ۵ میلیارد نفر از مردم جهان به ارز بومی مناسبی دسترسی ندارند.»

ارز دیجیتال
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس

ریکاوری قیمت بیت کوین​
پس از آنکه کمیته نظارت بازل اعلام کرد که زین پس
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
را به صورت جدی بررسی خواهند شد و نظارت و کنترل شدیدی بر سرمایه ورودی به بانک ها خواهند داشت، گل سرسبد ارز های دیجیتال در ساعت 11:07 صبح به وقت جهانی به سطح قیمتی 38259 دلار رسید.
همانطور که U.Today گزارش داده بود، کمیته بازل که در سوییس مستقر است، طرح جدیدی را مطرح کرده که در آن کنترل بیشتری بر روی سرمایه ورودی به بانک ها داشته باشد.
علاوه بر این، در این طرح آمده است که بانک هایی که صندوق های مدیریت دارایی دیجیتال را به مردم پیشنهاد می‌کنند موظف هستند که سرمایه ی کافی برای پوشش کامل خسارت مردم در صورت کاهش قیمت بیت کوین فراهم کنند.
با در نظر گرفتن بیشترین درصد ریسک ممکن یعنی 1250 درصد، این قانونگذار نشان داد که ورود بانک ها به بازار بیت کوین و سایر
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
را بسیار جدی می‌گیرد.
این خبر منجر به افزایش قیمت 5.1 درصدی بیت کوین در شبانه روز اخیر شد.
علاوه بر این خبری مبنی بر ادغام شدن شبکه ی لایتنینگ بیت کوین با شرکت اسکوئر که متعلق به جک دورسی است نیز منتشر شد که این خبر هم در افزایش قیمت بیت کوین دخیل بود.

در زمان نگارش این خبر بیت کوین با 0.4 درصد افزایش قیمت در یک ساعت اخیر در سطح قیمتی 37619 دلار معامله می‌شود.زوم ارز
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
BITCOIN چرا این چرخه بیت کوین "تا حدی متفاوت از هر چرخه دیگری است که ما دیده ایم"
بیت کوین با سقف بازار تقریبا 700 میلیارد دلار ، در زمان مطبوعات در محدوده قیمت 36 هزار دلار معامله می شد. این ، پس از چند هفته ناپایدار که قبل از کاهش چشمگیر نمودارها ، در هفته دوم ماه مه بزرگترین معاملات ارز رمزنگاری شده در جهان تا 58 هزار دلار بود. در واقع ، BTC حتی تا مدت کوتاهی تا 31 هزار دلار نیز سقوط کرده بود.
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


بنیامین کاون ، تحلیلگر مشهور ، پس از اشاره به اوج متوسط ، اخیراً ادعا کرده بود که سطح بالای چرخه بازار بیت کوین هنوز فاصله زیادی ندارد. با این وجود ، همانطور که در نمودار پیوست حلقه شده و برجسته شده است ، بیت کوین در مراحل مختلف از هر دو چرخه دو و چرخه سه جلوتر است. همانطور که گفته شد ، پایداری و همگامی با هر یک از آنها ناکام مانده است.

در اینجا لازم به ذکر است که نمودار بازگشت سرمایه چرخه بازار بیت کوین از پایین چرخه بازار اندازه گیری می شود. با ترسیم موازی با چرخه قبلی ، کاون اکنون برجسته کرد ،

"برای اینکه ما به آخرین چرخه بازار ادامه دهیم ، بیت کوین باید تا پایان سال 300،000 دلار افزایش یابد."

طی 6 ماه گذشته ، بیت کوین 100.15٪ افزایش داشته است. اگر همان 100٪ در قیمت فعلی بازار 36 هزار دلار اعمال شود ، بیت کوین فقط از محدوده 72 هزار دلار عبور می کند. علاوه بر این ، به گفته تحلیلگر ، سفر از $ 30k به باند $ 300k قطعا در حال حاضر بیش از حد "دور از ذهن" به نظر می رسد. کاوون با برجسته کردن سایر موانع موجود در مسیر Bitcoin ،
"اساساً ، هر چه سرمایه بازار بالاتر باشد ، حرکت در قیمت دشوارتر است. برای بیت کوین حجم بسیار بیشتری نیاز دارد و با هر چرخه افزایش آن منحنی تر و دشوارتر خواهد شد. "
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
تحلیل بیت‌کوین ۲۲ خرداد

از زمانی که بیت کوین (BTC) با سقوط تقریباً 60 درصدی نسبت به بالاترین قیمت ثبت شده خود روبرو شد، مرتباً فراز و نشیب های زیادی را در قیمت خود شاهد بوده است. سرمایه گذاران نیز به شدت تحت فشار اخبار صعودی و نزولی موجود قرار گرفته و این امر باعث ایجاد بلاتکلیفی در کل فضای کریپتو شده است. گاوها می خواهند باور کنند که بازار گاوی همچنان پابرجاست و خرس ها خواستار آغاز یک بازار خرسی هستند.

با نگاهی به نمودار این ارز خواهیم دید که حمایت 31000 دلاری تاکنون توانسته از سقوط بیشتر قیمت جلوگیری کند. هر بار که بیت کوین به این سطح می رسد، بلافاصله با رشدی 25 درصدی به 37000 دلار بازگشته است. این نشانگر آن است که گاوها هنوز در بازار حضور دارند. برای احیای روند صعودی خود، BTC باید منطقه مقاومت اصلی در 38200 دلار را بشکند و قاطعانه این پیروزی را حفظ کند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


نبرد یک ماهه میان خریدارن و فروشندگان باعث ایجاد یک کانال نزولی مهم شده است. این شکل گیری تا زمان شکسته شدن یک ترند ادامه دارد. در همین حال، تاپ ترند کانال در میانگین متحرک 25 روزه قرار دارد. زمانی که بیت کوین بتواند این دو مارک را بشکند، احیای روند صعودی تا رسیدن به تراز 40 هزار دلار ممکن می شود. در روند نزولی، اگر BTC نتواند حمایت 33500 دلاری را همچنان حفظ کند، ممکن است تا 20٪ سقوط دیگر را تجربه کند. ولی شواهد موجود احتمال حرکت به سمت تراز 40 دلاری را بیشتر تائید می کنند.

تغییرات بسیار زیاد در شاخص مقاومت نسبی (RSI) حاکی از آن است که قدرت در حال بازگشت به منطقه اشباع خرید است. این یک نشانه عالی از آن است که قیمت می تواند در کوتاه مدت مقاومت اصلی 38200 دلاری را بشکند. برای تأیید این حرکت صعودی بالقوه می توان گفت، RSI خط روندی را شکسته است که برای نزدیک به 115 روز به عنوان یک مقاومت مهم عمل کرده است. تا زمانی که این شاخص بتواند مارک 50 را بشکند، تداوم یک روند صعودی قریب الوقوع خواهد بود. لازم به ذکر است که در حال حاضر، با توجه به نوسانات زیاد قیمت، حمایت اصلی برای بیت کوین در تراز 36600 دلار و مقاومت اصلی پیش روی آن در 38200 دلار قرار دارند.آکادمی هلاکوئی
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
بیت کوین در حال حاضر با قیمت 37000 دلار معامله می شود ، که درست در جایی است که هفت روز پیش بود. و گرچه این برای دارندگان عالی نیست ، اما می تواند نشانه ای از روند رو به تغییر باشد.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
به‌گفته کارشناسان، نوسانات آینده قیمت بیت کوین می‌تواند نقشی تعیین‌کننده در پیش‌بینی روند داشته باشد. در حال حاضر ۳۸,۵۰۰ دلار به‌عنوان یک مقاومت عمل می‌کند و تحلیل‌گران عبور از این ناحیه را برای بازگشت روند صعودی ضروری می‌دانند.

به گزارش کوین تلگراف، داده‌های بازار نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین حمایت ۳۵,۰۰۰ دلاری را حفظ کرد. پس از این اتفاق، قیمت بیت کوین با ثبت یک جهش تا ۳۹,۰۰۰ دلار پیش رفت. کمی بعد از این جهش، شاهد آغاز فاز تثبیت قیمت بودیم. این در حالی است که در تایم فریم‌های بزرگتر، بیت کوین هنوز حرکات قیمتی تعیین‌کننده‌ای را انجام نداده است.

رکت کپیتال (Rekt Capital)، تحلیل‌گر مطرح بازار، معتقد است که بیت کوین باید ۳۸,۰۰۰ دلار را به یک ناحیه حمایتی تبدیل کند. او روز چهارشنبه به اهمیت ۳۸,۰۰۰ دلار در چرخه تثبیت قیمت فعلی، گفت:

ناحیه ۳۸,۰۰۰ دلاری، همان ناحیه‌ای است که باید زیر نظر گرفت.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

در بازار آلت کوین‌ها، شاهد کاهش نوسانات هستیم ولی همچنان این سؤال بدون پاسخ مانده است که آیا شاهد یک سقوط گسترده دیگر خواهیم بود یا نه.

کریپتو اد (Crypto Ed)، معامله‌گر ارزهای دیجیتال، از جمله افرادی است که پیش‌بینی می‌کند قیمت بیت کوین به نزدیکی ۳۰,۰۰۰ دلار خواهد آمد؛ پیش‌بینی‌ای که با توجه به نوسانات روز جمعه دور از ذهن به نظر می‌رسد. او در این باره نوشت:

چندین کف و سقف در نمودار تشکیل شده است و این موضوع باعث می‌شود که کم‌کم فکر کنم این موج به سطوح پایین‌تر کشیده نمی‌شود.
او در توییت خود یک نمودار را هم منتشر کرده بود. کریپتو در بخشی دیگر از توییت خود نوشت:

بعد از شکستن و تست دوباره خط افقی زرد رنگ می‌توان تأیید کرد.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

با نگاهی به وضعیت موقعیت‌های خرید و فروش در بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال دنیا، می‌توان تأیید کرد که در ۳۸,۵۰۰ و ۴۰,۰۰۰ دلار شاهد مقاومت هستیم. این در حالی است که در بالای ۳۰,۰۰۰ دلار، حمایت چندان قدرتمندی وجود ندارد.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

وضعیت بازار آلت کوین‌ها تا حدی زیادی دلسردکننده بوده است. معامله‌گران بازار آلت کوین‌ها روز جمعه متحمل ضرر تقریبی ۴ درصدی شدند. در این بین، توکن AMP موفق شد تا ۱۷ درصد رشد کند.

در حال حاضر بیت کوین سلطه‌ای ۴۴ درصدی بر بازار دارد. سلطه پادشاه ارزهای دیجیتال هفته گذشته در محدوده ۴۲ درصد قرار داشت.


ارز دیجیتال
 
بالا