دوره رایگان کریپتو از صفر

تحلیلگر معروف: احتمال صعود قیمت بیت کوین تا ۴۰ هزار دلار وجود دارد!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 3 دقیقه
در حالی که نوسان قیمت بیت کوین (BTC) در یک محدوده خاص همچنان ادامه دارد، به گفته تحلیلگران شرایط برای افزایش قیمت این ارز دیجیتال تا سطوح بالاتر از ۴۰ هزار دلار مناسب است.

روز پنج‌شنبه و به دنبال اظهارنظرهای جدید و مثبت ایلان ماسک (Elon Musk) در مورد بیت کوین، قیمت ارز دیجیتال برتر جهان تا ۳۲،۸۰۰ دلار افزایش یافت.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

مودار کندل ۴ ساعته قیمت بیت کوین در صرافی بیت استمپ (Bitstamp).

چند روز گذشته، وضعیت ارز دیجیتال اول بازار چندان خوب نبود. خرس‌ها کنترل کاملی بر بازار داشتند و این دارایی را مرتباً به سطوح پایین‌تر سوق می‌دادند. این وضعیت در تاریخ ۲۰ ژوئیه به اوج خود رسید و قیمت بیت کوین برای اولین بار در حدود یک ماه گذشته، به سطوح کمتر از ۳۰ هزار دلار سقوط کرد. این روند نزولی تا جایی ادامه یافت که بیت کوین به پایین‌ترین سطح قیمتی خود در ۲۹،۲۰۰ دلار رسید.

با این حال، در کنفرانس مجازی The ₿ Word که در تاریخ ۲۱ ژوئیه و با حضور ایلان ماسک، جک دورسی (Jack Dorsey) و کتی وود (Cathie Wood) برگزار شد، ماسک سخنان بسیار مثبتی در مورد بیت کوین، احتمال پذیرش دوباره این ارز دیجیتال توسط شرکت تسلا (Tesla) و هودل کردن آن توسط شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) گفت.

به دنبال این اظهارات ماسک، قیمت بیت کوین در یک روز بیش از ۳ هزار دلار افزایش یافت و ارزش بازار آن نیز دوباره به بیش از ۶۰۰ میلیارد دلار رسید.

به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، مایکل ون ده پوپه (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر معروف، اظهار داشت: «اگر به پرایس اکشن بیت کوین نگاه کنیم، می‌توانیم حمایت موجود در سطوح بالاتر از ۳۱ هزار دلار را به وضوح ببینیم. اگر این روند پایدار بماند و بازار کف بالاتری را ثبت کند، من فکر می‌کنم بیت کوین خواهد توانست سطوح بالاتر از ۴۰ هزار دلار را دوباره آزمایش کند.»

در صورت رشد بیت کوین، آلت کوین‌ها نیز صعود خواهند کرد!​


به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، آلت کوین‌ها نیز در ۲۴ ساعت گذشته رشد ۵ تا ۱۰ درصدی را تجربه کردند.

دوج کوین (DOGE) که قبل از اظهارات ماسک، روند رو به رشد خود را آغاز کرده بود، بازده روزانه آن به ۸ درصد رسید.

اتریوم (ETH)، آلت کوین برتر بازار نیز توانست دوباره به بالاتر از سطح روانشناختی ۲ هزار دلار باز گردد.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

وضعیت سبز بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته.
ون ده پوپه افزود در صورتی که قیمت بیت کوین به محدوده مقاومتی ۴۰ هزار دلار یا بالاتر از آن برسد، تأثیر بسیار بارزتری بر بازار آلت کوین‌ها خواهد داشت. او پیش‌بینی کرده که در صورت افزایش قیمت بیت کوین، آلت کوین‌ها می‌توانند یک رشد ۸۰ تا ۱۵۰ درصدی را تجربه کنند.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا