تبلیغات انجمن دیجی بیت

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا ETH پس از شکستن مقاومت مهم خود، می تواند به 4000 دلار برسد؟

  • نویسنده موضوع هانیه هاشمی
  • تاریخ شروع

اتریوم توانست سطح بحرانی 3600 دلار را پشت سر بگذارد و به طور بالقوه راه را برای رسیدن به مرز 4 هزار دلار هموار کند.


سطح حمایت کلیدی: 3600 دلار

سطح مقاومت کلیدی:
4000 دلار

اتریوم (ETH) مقاومت مهم 3600 دلار را شکست و با موفقیت در بازه زمانی 4 ساعته آن را به سطح حمایت تبدیل کرد. با این بریک اوت، اتریوم مسیری روشن را برای تست مجدد بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 4380 دلار پیش رو دارد.

بالاترین قیمت تاریخی تا زمانی که شکسته نشود به عنوان مقاومت عمل خواهد کرد و بنابراین، به محض رسیدن به قیمت بالای 4000 دلار می توان انتظار برداشت سود را داشت. این ممکن است باعث اصلاح شود تا زمانی که ETH با موفقیت از این مقاومت کلیدی عبور کند و بار دیگر وارد کشف قیمت شود.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


نمودار ارائه شده توسط TradingView

اندیکاتورها


حجم: حجم بریک اوت در بازه زمانی 4 ساعته قدرتمند بود. با این حال، ما برای حفظ مسیر صعودی به تداوم و حجم بیشتری نیاز داریم.

شاخص قدرت نسبی: شاخص قدرت نسبی در بازه های زمانی روزانه و 4 ساعته همانطور که انتظار می رفت بالاتر می رود. هنگامی که شاخص قدرت نسبی در بازه زمانی روزانه اوج بالاتری ایجاد کند، اعتماد به این روند صعودی افزایش خواهد یافت.

مکدی: صلیب صعودی اخیر میانگین های متحرک مکدی در بازه زمانی 4 ساعته، یک اندیکاتور عالی برای افزایش بیشتر قیمت است. در بازه زمانی روزانه، همه چیز همچنان صعودی است و در انتظار یک رالی جدید می باشد.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


نمودار ارائه شده توسط TradingView

تعصب


تعصب کلی صعودی است، به ویژه اگر قیمت بالای 3600 دلار باقی بماند. با افزایش حجم و ورود خریداران بیشتر، ETH می تواند صعود بیشتری را تجربه کند و به بالاترین قیمت تاریخی نزدیک شود. این تعصب تنها در صورت کاهش قیمت به زیر 3400 دلار تغییر خواهد کرد. در آن صورت، مشخص خواهد شد که بریک اوت فعلی، واقعی نبوده است.

پیش بینی قیمت کوتاه مدت برای ETH:


با وجود بالاترین قیمت تاریخی در محدوده، به نظر می رسد ETH آماده است تا مقاومت کلیدی 4000 دلار را مجدداً تست نماید. در آنجا، قیمت ممکن است در محدوده کوچکی تثبیت شود و انتظار نمی رود عقب نشینی های قابل توجهی صورت گیرد. در نهایت، ETH می تواند از مقاومت فعلی عبور کرده و وارد کشف قیمت شود. هنگامی که این اتفاق رخ دهد، افزایش بیشتر در آینده نزدیک بسیار محتمل می شود تا زمانی که بازار کلی، صعودی باقی بماند.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


400-0745-09-01279​

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: بیتز گاردن
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا