دوره رایگان کریپتو از صفر

تتر ۵۰۰ میلیون دلار در بخش استخراج بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کند!

  • نویسنده موضوع محمد تنها
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تتر، شرکت پشتیبان استیبل کوین ۸۷ میلیارد دلاری تتر (USDT)، به دنبال گسترش فعالیت‌های خود به دنیای استخراج بیت کوین است. در همین راستا، تتر اعلام کرده که قصد دارد طی ۶ ماه آینده، ۵۰۰ میلیون دلار در بخش ماینینگ بیت کوین سرمایه‌گذاری کند و به یک بازیگر کلیدی در این زمینه پر انرژی و رقابتی تبدیل شود.
استراتژی تتر شامل ساخت تاسیسات ماینینگ خود و به دست آوردن سهام در شرکت‌های استخراج بیت کوین موجود است. مدیرعامل تتر، پائولو آردوینو، در این باره بیان داشت که، ما متعهد هستیم که بخشی از اکوسیستم استخراج بیت کوین باشیم. وقتی نوبت به توسعه، ساخت شعبه‌ها و سایت‌های جدید می‌رسد، ما آنها را بسیار جدی می‌گیریم. ماینینگ برای ما چیزی است که باید آن را بیاموزیم و در طول زمان رشد کنیم. ما برای تبدیل شدن به بزرگ‌ترین ماینر در جهان عجله‌ای نداریم.

به این ترتیب، تتر که در درجه اول به دلیل مدیریت استیبل کوین USDT شناخته می‌شود، به دنبال ایجاد تنوع در مدل کسب و کار خود است. طبق گزارش‌ها، تتر اروگوئه، پاراگوئه و السالوادور را به عنوان مکان‌هایی برای آغاز عملیات استخراج خود انتخاب کرده است.
با این حال، ماهیت رقابتی صنعت ماینینگ کریپتو و هاوینگ آتی بیت کوین، ممکن است چالش‌هایی را برای سرمایه‌گذاری جدید تتر ایجاد کند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا