تازه ترین گفتگوهای انجام شده میان وکلای ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
عضو قدیم تالاربورس
خورخه تنیرو (Jorge Tenreiro)، وکیل ارشد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، در طی بیانات مثبتی که در جریان کنفرانس تلفنی 21 می (31 اردیبهشت) با قاضی سارا نتبورن (Sarah Netburn) ایراد کرد، استدلال نمود که وکلای ریپل به این شرکت گفته اند که XRP می تواند به طور همزمان هم یک ارز باشد و هم نوعی اوراق بهادار.

همانطور که قبلا گزارش شده است، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در تلاش است ریپل را مجبور کند مشاوره حقوقی که از سوی وکلا در خصوص وضعیت XRP دریافت کرده است را ارائه نماید.

تنیرو ادعا می کند متهمان ذهنیات خود را به پرونده تزریق کرده اند:

“آنها حالت های ذهنی خود را مستقیماً به عنوان بخشی از دفاعیه خود به پرونده وارد کرده اند”

تنیرو در پاسخ به سوال مربوط به مداخلات اضافی در روابط وکیل و موکل گفت: اگر ریپل به مشاوره ها و توصیه های وکلا بی توجهی کند بازی را خواهد باخت. وی استدلال می کند که ریپل از مشاوره حقوقی برای تحت تاثیر قرار دادن پلتفرم های معاملاتی و صرافی ها استفاده کرده است.

پاسخ ریپل

وکیل ریپل، گریگوری راپاوی (Gregory Rapawy ) ادعا می کند که توصیه هایی که ریپل دریافت کرده است موضوع دفاع نیست:

“اینکه ما معتقد بودیم و معتقد هستیم که XRP یک قرارداد سرمایه گذاری نیست، چندان اهمیتی ندارد؛ دفاعیه ما یک ابلاغیه صحیح بود و نه ذهنیت و باورهای ما”.

در پاسخ، تنیرو از ریپل خواست تا دفاع مثبت خود را پس بگیرد.

علاوه بر این، راپاوی با اشاره به اینکه ریپل در برابر کشف اسناد داخلی غیر انحصاری مقاومت نمی کند، افزود مستندات داخلی هر دو طرف به طور بالقوه به دفاعیه آنها مرتبط می باشد.

قاضی نتبورن اعلام کرده است که بعد از مشورت های لازم درباره این مسئله، حکم مربوطه را “در اسرع وقت” ابلاغ خواهد کرد.
انجمن بیت ‌کوین
 
بالا