تبلیغات انجمن دیجی بیت

بیست و دومین نسخه هسته بیت کوین راه اندازی شد!

faeze feizi

عضو شناخته شده
به گزارش زوم ارز، هسته بیت کوین که پایه نرم افزاری شبکه بیت کوین است به بسیت و دومین نسخه خود رسید و برخلاف نسخه های قبلی نام آن از عدد صفر شروع نمی‌شود و بنظر شما چه چیزی در این نسخه نسبت به نسخه های قبلی متفاوت است؟ همراه تیم خبری زوم ارز باشید تا به بررسی این به روزرسانی بپردازیم.

طبق اطلاعات منتشر شده رسمی در وبسایت Bitcoin، بیست و دومین نسخه از Bitcoin Core منتشر شد تا جایگزین نسخه قبلی آن یعنی V.0.21.0 شود.

توضیحات جامعی برای نسخه جدید آن از سوی آقای Wladimir J. Van Der Laan منتشر شده است و طبق آن متن، حالا هسته بیت کوین از به روزرسانی Taproot پشتیبانی می‌کند که این به روزرسانی مدت ها کانون بحث کاربران دنیای ارز های دیجیتال بوده است.

با به روزرسانی تپ روت، شبکه بیت کوین بیشتر بر حریم خصوصی متمرکز می‌شود و مقدار خالص داده های مورد استفاده در معاملات کاهش می‌یابد تا هزینه معاملات نیز کاهش یابد.

برای اولین بار به روزرسانی تپ روت در سال 2018 از طرف مدیر ارشد فناوری استودیو Blockstream Bitcoin آقای گرگوری مکسول پیشنهاد شد و در حالی که انتظار می‌رفت این به روزرسانی در ماه نوامبر صورت بگیرد اما این اتفاق نیفتاد و تپ روت هنوز فعال نشده است.

علاوه بر پشتیبانی از تپ روت در نسخه جدید، پشتیبانی از کیف پول های سخت افزاری نیز در این به روزرسانی هسته گنجانده شده است و این به روزرسانی همچنین از پروتکل پروژه اینترنت نامرئی (I2P) پشتیبانی می‌کند.

این پروتکل به عنوان یک پروتکل حریم خصوصی در اتصال به اینترنت کار می‌کند و از نظر ایدئولوژیکی این شبکه همانند TOR است.

منبع: U.Today
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا