تبلیغات انجمن دیجی بیت

بیت کوین با رسیدن به 57,000 دلار،از اصلاح حاصل از اقدامات ایلان ماسک به طور کامل بازیابی شد

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
بیت کوین برای نخستین بار از زمانی که کمپانی تسلا پذیرش آنرا به عنوان شیوه پرداخت متوقف کرد ، به سطح قیمت 57,000 دلاری دست یافت.
بزرگترین رمزارز بازار بر اساس صرافی Bitstamp به سقف قیمت روزانه 57،448 دلاری رسید و گاوها در حال حاضر کنترل کامل بازار را در دست دارند.
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

در 12 مه (22 اردیبهشت) ، روزی که بیت کوین در تلاش بود تا سطح 58,000 دلاری را پس بگیرد ، اما تصمیم کمپانی تسلا ، احساسات بازار به نفع خرس ها تغییر داد. این رمزارز ساعاتی پس از اعلام ناگهانی مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک مبنی بر تعلیق پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت ، بالغ بر 16 درصد سقوط کرد.

بلافاصله ، تأثیرات نامطلوب بیت کوین بر محیط زیست در خط مقدم بحث های فعالان مجازی قرار گرفت و رهبران دنیای ارزهای دیجیتال رویکردی مبنی بر جایگزینی “انرژی سبز”در راستای اجرای پروژه های خود لحاظ کردند.
توئیت های بی شماری از سوی حامیان بیت کوین منتشر شد تا آقای ماسک در زمینه مزایای استخراج بیت کوین متقاعد کنند ، اما واکنشی از سوی وی صورت نگرفت. شرایط تا جایی پیش رفت که آقای ماسک اعلام کرد که کمپانی تسلا احتمالاً دارایی های 9 رقمی بیت کوین خود را به فروش برساند.
با گذشت زمان ، توییت های آقای ماسک حاکی از آن بود که کمپانی تسلا تمایلی برای فروش بیت کوین های خود ندارد . در اواخر ماه مه(اوایل خرداد) ، ثروتمندترین مردجهان جلسه ای را با ماینرهای بیت کوین در آمریکای شمالی برگزار کرد و این امر منجر به توقف روند نزولی در قیمت ها شد.
ایلان ماسک در کنفرانس “B Word” در اواخر ژوئیه (اوایل مرداد) ،اعلام کرد که تسلا به احتمال زیاد پذیرش پرداخت های بیت کوین را از سر می گیرد:
“به احتمال زیاد پاسخ این است که تسلا پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد.”
بیت کوین از آن زمان تابه حال ، بالغ بر 80 درصد افزایش یافته است.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا