دوره رایگان کریپتو از صفر

بیت کوین، کلید پیروزی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا؟!

  • نویسنده موضوع مهدی زاغی
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
رابرت اف. کندی جونیور (Robert F. Kennedy Jr)، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده، در کنفرانس بیت کوین 2023 اعلام کرده است که برای کمپین انتخاباتی خود از کمک‌های مالی در قالب بیت کوین استفاده خواهد کرد. این اقدام، برای اولین بار در تاریخ سیاسی ایالات متحده اتفاق می‌افتد که یک کمپین سیاسی کمک‌های مالی در قالب بیت کوین را بپذیرد.
به گزارش رمزارز نیوز، در کنفرانس بیت کوین 2023، او این ارز دیجیتال را به عنوان “نماد دموکراسی و آزادی” تحسین کرد و بیان داشت که، امروز ما به دنیا قدرت، دوام و انعطاف‌پذیری بیت کوین را نشان می‌دهیم. تقریباً همه در این اتاق با ارتباط بیت کوین و دموکراسی و آزادی آشنا هستند. آنها به خاطر نیاز عمیق به آزادی و دموکراسی و وعده‌ای که این نوآوری باید آن را تضمین کند، بسیار مشتاق هستند.

رابرت اف. کندی جونیور، که با جو بایدن رقابت می‌کند، نگرش‌های آزادی‌خواهانه خود درباره ارزهای دیجیتال را در توییتر به اشتراک گذاشته است. او در یکی از توییت‌هایش در تاریخ 3 می اظهار داشت که «فناوری‌های رمزارزی موتور اصلی نوآوری هستند» و افزود که ایالات متحده در حالی که در صنعت متوقف شده است، «نوآوری را در جاهای دیگر» راهبری می‌کند. رابرت اف. کندی جونیور، برادرزاده جان اف. کندی، سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده است.
با شرکت در رویداد بیت کوین، رابرت اف. کندی جونیور نه تنها قصد دارد رأی‌دهندگان را هدف قرار دهد، بلکه می‌خواهد منبعی بالقوه برای میلیون‌ها دلار کمک مالی نیز به دست آورد. لازم به ذکر است که در طول انتخابات میان دوره‌ای در سال گذشته، سام بنکمن-فرید، مدیرعامل سابق صرافی ارز دیجیتال FTX که اکنون ورشکسته شده است، 40 میلیون دلار برای حمایت از نامزدها اهدا کرد. همچنین، صرافی رمزارز Coinbase نیز به طور فعال در لابی کردن قوانین فضای کریپتو در کشور دخالت داشته است.
افزایش تعهد رابرت اف. کندی جونیور نسبت به ارزهای دیجیتال در حالی رخ می‌دهد که یک محیط نظارتی سخت در ایالات متحده به وجود آمده است که باعث افزایش عدم اطمینان در بین بازیکنان اصلی این حوزه و باعث ضرر این صنعت شده است. او باور دارد که اگر اقتصاد ایالات متحده دارای یک اکوسیستم متنوع از ارزها باشد، این می‌تواند منجر به انعطاف‌پذیری بیشتر شود.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا