دوره رایگان کریپتو از صفر

بهترین درگاه های پرداخت بیت کوین

مونا بزرگی

Moderator
پرسنل مدیریت
درگاه های پرداخت بیت کوین شبکه‌های پرداختی بدون حد و مرز هستند. این شبکه‌ها امکان مبادلات مالی سریع و آسان پول به شکل ارزهای دیجیتالی را فراهم می‌کنند. چیزی که برای بازرگانان و بقیه افرادی که قصد انجام معاملات با رمزارزها در سرتاسر جهان را دارند بسیار مفید است.

آن دسته از درگاه های پرداختی که از بیت کوین استفاده می‌کنند را تحت عنوان درگاه های پرداخت بیت کوین می‌شناسیم. این درگاه‌ها همچنین آلت کوین‌هایی مثل اتریوم، XRP، بیت کوین کش و لایت کوین را قبول می‌کنند. یکی دیگر از عملیات پشتیبانی شده توسط درگاه های پرداختی، تبدیل بیت کوین به دیگر ارزهای دیجیتال و حتی ارزهای سنتی مثل دلار یا یورو است.

استفاده از این قابلیت در سال گذشته و در زمانی که صنعت ارزهای دیجیتال به خاطر نرخ ثابت خود وارد دوره به اصطلاح زمستانی شده بودند به شدت گسترش پیدا کرد. چه افرادی که به دنبال خرید بیت کوین بودند و چه کسانی که می‌خواستند پول خود را قبل از کاهش ارزش دارایی‌های دیجیتالشان نقد کنند از قابلیت تبدیل ارز در این درگاه‌ها استفاده می‌کردند.

خوشبختانه با کمک درگاه های پرداخت بیت کوین می‌توان به سرعت عملیات تبدیل را انجام داد. افزایش تقاضاها در این زمینه موجب به وجود آمدن پلتفرم‌های بسیاری برای کار به عنوان درگاه‌ پرداخت بیت کوین شد. هر کدام از این پلتفرم‌ها دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی برای اهداف مختلف هستند که از آن جمله می‌توان به مبادله سکه‌ها، نطارت بر بازار و … اشاره کرد.
منبع: سایت کوین نیک
 
دوستان با درگاه‌های زیر کار کرده‌اید؟

لطفا نظرتان را راجع به لیست زیر بنویسید:
اگر درگاه دیگری می‌شناسید که در این لیست نیست، لطفا بنویسید.
 
دوره‌های تالاربورس
عقب
بالا