ثبت‌نام در صرافی کوکوین

بلاک چین کاردانو با پلتفرم Taurus ادغام شد، قابلیت استیکینگ نیز ارائه خواهد شد

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
پلتفرم سوئیسی پیشرو در صنعت رمزنگاری Taurus اعلام کرد که بلاک چین Cardano را در بستر خود ادغام کرده است. این حرکت در پاسخ به تقاضای بالا برای الگوریتم اجماع اثبات سهام بلاک چین کاردانو بوده است.

ادغام شدن با پلتفرم Taurus

Taurus با موفقیت بلاکچین کاردانو را با بستر خود ادغام کرده است. همچنین اعلام کرده قابلیت استیکینگ نیز در دسترس کاربران نهادی قرار می گیرد. فراهم کردن زمینه تمرکززدایی بدون ریسک برای نهادهای نظارتی و سایر سازمانهای نهادی برای بنیاد کاردانو از اهمیت بالایی برخوردار است.

با توجه به توییتی که طبق گزارش coin quora توسط Taurus منتشر شده، ادغام کاردانو نشان دهنده تقاضای رو به رشد نهادها برای پروتکل های بلاکچین اثبات سهام (PoS) است. اخیرا قابلیت های استیکینگ نیز در Taurus راه اندازی شده است. در نتیجه، کاربران میتوانند با استفاده از Taurus-PROTECT پاداش های استیکینگ را در پلتفرم کاردانو دریافت کنند.

پیشرو در نوآوری

Taurus شرکتی مستقر در شهر ژنو است که در توسعه زیرساخت های بلاک چین و نگهداری دارایی های دیجیتال فعالیت می کند. این شرکت در سال 2018 توسط یکی از مدیران ارشد سابق با سابقه بانکداری تاسیس شد.آنها خود را به عنوان یک پلتفرم دیجیتالی پیشرو معرفی کرده اند که ارزهای دیجیتال نوظهور و همچنین دارایی های توکنایز شده را ارائه میکنند.

جدیدترین ارتقاء کاردانو، هارد فورک آلونزو، به همراه ویژگی ها و عملکردهای ارتقا یافته آن، بلافاصله در این پلتفرم در دسترس خواهد بود. به طور دقیق، Cardano در حال حاضر در دسترس مشتریانی مانند بانک های سرمایه گذاری، بانک های رمزنگاری ، بانک های کوچک دیجیتال است.

با این ادغام، این مشتریان به شبکه بلاکچین غیرمتمرکز و منبع باز کاردانو دسترسی خواهند داشت. بنابراین، از توانایی آن برای انجام بیش از یک میلیون تراکنش در ثانیه بهره خواهند برد.

جی پی آماسون، بنیانگذار Taurus و مدیر ارشد امنیت، اظهار داشت:

ما خوشحالیم که Cardano را ادغام کرده و پروتکل های PoS خود را برای ارائه به مشتریان گسترش داده ایم. ما از همکاری با تیم فناوری کاردانو لذت بردیم و منتظر ادغام قراردادهای هوشمند در آینده نزدیک هستیم.
فکت کوینز
 
بالا