ثبت‌نام در صرافی کوکوین

بررسی سایت ETHProMiner.com + نحوه دریافت سود

amir1768

عضو شناخته شده
من نمونه های مشابه ایرانی زیاد دیدم که هیچکدوم واقعی نبودن و همیشه از سیستم کلاهبرداری پانزی استفاده میشده توشون.
به نظرم بهتره سمت اینجور موارد نریم یعنی من خودم دل و جراتشو ندارم و همه رو به چشم کلاهبرداری میبینم اما در مورد این سایت حتما تحقیق میکنم
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!

حامد ثقفی

موسس دیجی‌بیت
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
سلام
من تازه اسم این سایت رو شنیدم.

ولی طبق تصویر زیر، ظاهرا سایت پربیننده‌ای است و بینندگانش هرروز در حال زیاد شدن است.

البته بیننده زیاد یا کم لزوما به معنای خوب یا بد بودن نیست.

طبق رنکینگ الکسا،
این سایت در جهان رتبه ۲۰ هزار را دارد. (از لحاظ بازدید)
و به‌ترتیب در کشورهای آنگولا، ایران و مصر طرفدارهای زیادی دارد.

لیست کشورها کمی قابل تامل است.

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

آخرین ویرایش:

amir1768

عضو شناخته شده
من خیلی پیگیری کردم ولی کسی را پیدا نکردم که دریافتی از این سایت داشته باشه
اگر کسی را میشناسید حتما ازش درخواست کنید بهمون توضیحاتی بده
اکثر استفاده کننده ها هم همونطور که آقای ثقفی اشاره کردند در کشورهای جهان سوم از جمله ایران هستند

حامد ثقفی

موسس دیجی‌بیت
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
طبق بررسی‌های جدیدی که انجام دادم، روش کار این سایت، پانزی است.
پانزی یعنی: از پولی که کاربران زیر مجموعه پرداخت می‌کنند، مقداری سود به کاربران قدیمی‌(معرفی کننده) داده می‌شود.

amir1768

عضو شناخته شده
من هم چند روز بررسی کردم و متوجه این کلاهبرداری شدم. بهتره از این قبیل سایت ها استفاده نکنیم
اگر مورد معتبری ببینم حتما در یک تاپیک جداگانه معرفی میکنم

amir1768

عضو شناخته شده

Starwoolf

عضو جدید دیجی‌بیت
دوست من دنبال پنیر مفت نگرد، این سایت ها در ازای چه کاری این مقدار اتریوم رو باید به ما بده، تجربه من رو تجربه نکن این سایت‌ها 4ماه زمان من گرفت و حتی پنل هاشون خریدم و آخر سر همه اسکم میشن،

mohammadabadi

عضو جدید دیجی‌بیت

mortaza23

عضو جدید دیجی‌بیت
سلام خوبی من 9 ماه قبل در این سایت استخراج را شروع کرده ام و و طبق قوانین سایت حداقل میزان برداشت 0.1 اتریوم هست اما برداشت که زدم برایم زده که چون v .i شما پایین هست باید تا 30 روز دیگر صبر کنید الان 90 روز گذشته اما هنوز اتفاقی نیافتاده و هیچ کجا پشتیبانی و ساپورت نداره که جواب بدن و بخش مخاطب رفتم از اون روز تا الان بیشتر از 30 تا پیام چه فارسی و چه انگلیسی ارسال کردم اما هنوز جوابی تیومده

Hamid baghaie

عضو جدید دیجی‌بیت
سلام من بدبخت ۳ماه کار کردم با این نرم افزار ولی خروجی نداشتم میگه باید بری تو لول بالاتر که باید پول بدی nft بخری تا بتونی 0.1,اتریوم برداشت کنی!!!!بعنی شما باید0.9 بدی تا0.1 بهت اگه بده

Starwoolf

عضو جدید دیجی‌بیت
بلی من خیلی وقت اکانت ساختم و هر بار به مبلغ برداشت میرسه از حسابم کم میشه ولی واریز نمیشه و گزینه pending درج میشه ولی بعدا کنسل میشه
ادامه نوشته:

هیچ جا توکن رایگان نمیدن یا رمز ارز به هیچ عنوان و استخراج ابری وقت تلف کردن
ادامه نوشته:

بله اسکم

بالا