بایننس (Binance) - بررسی ویژگی‌ها و کارمزد صرافی بایننس

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
صرافی بایننس یک تقدیر نامه از واحد جرایم سازمان یافته منطقه ای جنوب شرقی انگلستان برای تلاش در کمک به آنها برای مبارزه با کاربران بد در فضای سایبری دریافت کرد.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
صرافی Binance اعلام کرد که از برنامه‌ی بروزرسانی و هاردفورک رمزارزهای HIVE ، THETA و FIL پشتیبانی خواهد کرد‼️ 🔸️ بروزرسانی و هاردفورک رمزارز Hive(HIVE) در تاریخ ۳۰ ژوئن (۹ تیر) در ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران انجام می‌شود. واریز و برداشت این رمزارز در همان تاریخ، از ساعت ۱۷:۳۰ متوقف خواهد شد. 🔸️بروزرسانی و هاردفورک رمزارز THETA(THETA) در بلوک 10,968,061 در تاریخ ۳۰ ژوئن (۹ تیر) در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران انجام می‌شود. واریز و برداشت این رمزارز در همان تاریخ، از ساعت ۲۱:۳۰ متوقف خواهد شد. 🔸️بروزرسانی و هاردفورک رمزارز Filecoin(FIL) در تاریخ ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر) در ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت تهران انجام می‌شود. واریز و برداشت این رمزارز در همان تاریخ، از ساعت ۱:۳۰ متوقف خواهد شد.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
صرافی بایننس از تمامی کاربران انتاریو درخواست کرد تا حسابهای خود را تا پایان سال ببندند!

🔵 با به پایان رسیدن خدمات صرافی بایننس در انتاریو کانادا، نظارت بر مبادلات رمزنگاری شده در این استان افزایش می‌یابد.

🔵 در بیانیه ای ، صرافی رمزنگاری جهانی اعلام کرد که انتاریو از شنبه ، 26 ژوئن به یک منطقه محدود شده تبدیل شده و از کاربران این استان می خواهد حسابهای خود را تا پایان سال ببندند.

🔵 بنابر اعلامیه این صرافی: "به کاربران مستقر در انتاریو توصیه می شود تا 31 دسامبر 2021 اقدامات فوری را برای بستن پوزیشن‌های فعال انجام دهند. "

🔵 تصمیم این شرکت در حالی است که کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC) تصمیم می‌گیرد برای محافظت از سرمایه گذارانی که سرمایه خود را روی بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه قرار می‌دهند ، اقدامات نظارتی دقیق تری اعمال کند
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
عضو قدیمی
بایننس به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم معاملاتی رمزارزها در هفته‌های اخیر در برخی کشورها با محدودیت‌هایی مواجه شده و کاربران را به تکاپو انداخته است تا دارایی‌های خود را از این صرافی خارج کنند. کوین تلگراف در این باره نوشت:

ژاپن: آژانس خدمات مالی ژاپن ۲۵ ژوئن بایننس را به فعالیت در این کشور بدون اجرای صحیح قوانین مربوط به ثبت شرکت‌ها متهم کرد. ژاپن اتهامات مشابهی به صرافی Bybit نیز وارد کرد.

اونتاریو (کانادا): این استان بیش از ۲ ماه پیش قوانین جدیدی در مورد ثبت صرافی‌ها اجرا کرد. اما بایننس به جای تبعیت از این قوانین ترجیح داد که از اونتاریو خارج شده و مشتریانش را به خارج کردن دارایی‌هایشان ترغیب کند.

بریتانیا: اداره «ناظر امور مالی» بریتانیا هفته جاری گفت که بایننس مجوز فعالیت ندارد. بایننس نیز اعلام کرد دیگر از طریق وبسایت Binance.com به مشتریانش در بریتانیا خدمات ارائه نمی‌دهد. برخی مشتریان از توقف تراکنش‌ها به پوند استرلینگ با بایننس خبر داده‌اند.

آلمان: «اداره نظارت مالی» آلمان در ماه آوریل بایننس را بدلیل عدم ارائه امیدنامه به سرمایه‌گذاران به ۵ میلیون دلار جریمه تهدید کرد.

آمریکا: بلومبرگ در ماه می گزارش داد که وزارت دادگستری تحقیقاتی را درباره فرار مالیاتی و پولشویی درباره بایننس آغاز کرده است.

خبرگزاری بازار
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
💢 بایننس سیستم‌نظارتی "Traveller" را برای مطابقت با قوانین FATF به کار می‌گیرد 🔘 روز گذشته شرکت بایننس اعلام کرد برای مطابقت با قوانین FATF می‌خواهد سیستم نظارتی Traveller را در پلتفورم خود راه‌اندازی نماید. این سیستم نظارتی وابسته به شرکت Ciphertrace می‌باشد. با توافق حاصل شده، بایننس می‌تواند خیلی سریع عملیات‌ پولشویی را شناسایی کند. در همین رابطه مدیر عامل روابط عمومی بایننس، ساموئل لیم- Samuel Lim، گفت:‌ " ما مفتخریم که با سایفرتریس برای پیاده‌سازی سیستم نظارتی Traveler همکاری می‌کنیم. ما مثل همیشه به ارائه محصولات برتر برای کاربران‌ خود پایبند هستیم. محصولاتی ایمن و غیرمتمرکز که با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد." 🔘 گفتنی است سایفرتریس، یک استارت‌آپ تحلیل داده‌های بلاکچین است و سیستم Traveler را به عنوان یک پلتفورم جانبی ایجاد کرده است. این شرکت مدعی است Traveler فرآیند مطابقت با قوانین FATF و ارتباطات و شناسایی VASP‌های مختلف را به صورت خودکار انجام می‌دهد. VASP -Virtual Asset Service Providers نیز مخفف ارائه دهندگان خدمات دارایی‌های دیجیتال است.‌
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
افزایش چالش‌های صرافی Binance با شکایت قانونی تایلند


🔻 پس از هشدار انگلستان، ژاپن و جزایر کیمن به مجموعه Binance و شرکت‌های وابسته آن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند نیز علیه این صرافی اقامه دعوی کرده است.

🔻 به گفته یک مقام مسئول، Binance در تاریخ 5 آوریل از این شکایت مطلع شده و تاکنون پاسخی نداده است.

🔻 اتهام وارد شده به این صرافی جذب سرمایه‌گذاران و شهرواندان تایلند به استفاده از خدمات این مجموعه از طریق تبلیغ گسترده و بدون مجوز در شبکه‌های مجازی عنوان شده است.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌صرافی Binance از ارتقاء شبکه‌ی Harmony(ONE) که فردا (۷ ژوئیه، ۱۶ تیر) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران اتفاق‌ می‌افتد، پشتیبانی می‌کند‼️

🔸️قابل ذکر است که واریز و برداشت این رمزارز در صرافی Binance در همان تاریخ و از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران به حالت تعلیق در خواهد آمد.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی

مدیرعامل بایننس از سخت‌گیری‌های نظارتی استقبال کرد

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس در نامه سرگشاده‌ای که روز سه شنبه منتشر کرد، بر تعهد این صرافی برای همکاری با نهادهای نظارتی تاکید کرد. او در این نامه گفته است در ۴ سالی که از راه‌اندازی بایننس می‌گذرد، صنعت ارزهای دیجیتال به طور گسترده‌ای رشد کرده، اما کماکان عدم اطمینان‌های زیادی در بخش نظارتی وجود دارد.
ژائو در شرایطی که صرافی بایننس در هفته‌های اخیر با چالش‌های نظارتی جدی در سراسر جهان مواجه شده، خبر از تمایل این صرافی برای همکاری سازنده با مقامات و نهادهای نظارتی داد. مدیرعامل بایننس در بخش دیگری از نامه خود با اشاره به عدم وجود چارچوب‌های نظارتی مشخص برای ارز دیجیتال در برخی کشورها، خاطر نشان کرد که مقررات و نظارت بیشتر، نشانه مثبتی برای بلوغ ارزهای دیجیتال است و باعث پذیرش بهتر آن‌ها می‌شود، چرا که افراد بیشتری در این فضا می‌توانند احساس امنیت کنند.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


📌دریافت سود سالیانه 20 درصدی برای رمز ارزهای RIF , VITE , ARPA , BEL در بخش Saving صرافی Binance فراهم شده است
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌صرافی Binance جفت ارزهای زیر را برای معامله اضافه کرد‼

CAKE/BRL
DOT/ AUD
GRT/ TRY
ICP/ RUB
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
محدودیت‌های ایجاد شده از طرف بانک‌های انگلیسی، تهدیدی برای بایننس محسوب نمی‌شود!


🔴 در هفته گذشته، چندین بانک انگلیسی از جمله بانک‌های Barclays و Santander ، اعلام کردند که تراکنش‌های خروجی به صرافی بایننس را مسدود می‌کنند.
با این حال این اقدامات تاثیر قابل توجهی بر صرافی بایننس نگذاشته و این صرافی همچنان با بالاترین حجم معاملات، در صدر جدول قرار دارد.🔴همچنین به نظر می‌رسد اخبار منفی بر توکن اصلی این صرافی (BNB) نیز تاثیر خاصی نگذاشته، چرا که در هفته گذشته این ارز با 8.5% رشد در مقایسه با اتریوم (0.7%) و بیت‌کوین (%0.6-) عملکرد قابل قبولی داشته است.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🔴 صرافی بایننس خرید و فروش توکن سهام‌های تسلا، فیسبوک و گوگل را متوقف می‌کند!


🔴 بایننس اعلام کرد که این فعالیت به منظور تمرکز بر ارائه محصولات دیگر، متوقف خواهد شد.


🔴این اطلاعیه به این معنا است که کاربران منطقه اقتصادی اروپا (EEA) که این نوع دارایی ها را در اختیار دارند 90 روز فرصت دارند تا آنها را بفروشند یا دارایی های خود را به درگاهی که به زودی توسط CM-Equity راه‌اندازی می‌شود، منتقل کنند.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
هشدار قانونگذاران مالی ایتالیا درباره صرافی Binance


🔻 کمیسیون بورس و شرکت های ایتالیا (CONSOB) هشدار داد که صرافی Binance و شرکت های وابسته به آن مجوز ارائه خدمات سرمایه‌گذاری در رمزارزها در این کشور را ندارد.

🔻 به گفته یک مقام مسئول در این کمیسیون، این هشدار مستقیما متوجه وب سایت Binance.com است و شهروندان بایستی ملاحظات قانونی و ریسک مرتبط با سرمایه‌گذاری در این صرافی را مدنظر قرار بدهد.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
🔴 بایننس اعلام کرد از تاریخ 29 ژوئیه 2021، کاربران بایننس با محدودیت سقف خرید برای توکن‌های اهرم دار یا Binance Leveraged Tokens (BLVT) مواجه میشوند.


🔴 طبق این اعلامیه، ماکزیمم مقداری که کاربران میتوانند برای خرید این توکن‌ها استفاده کنند، 5000 تتر می‌باشد. در غیر این صورت سفارش خرید آنها تایید نخواهد شد.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌صرافی BINANCE جفت های معاملاتی زیر را به پنل معاملات خود اضافه کرد‼

AAVE/BRL
ADX/BUSD
DEXE/USDT
EOS/AUD
LTO/BUSD
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
اعلام خبرعرضه اولیه سهام عمومی بایننس آمریکا توسط C.Z


ا🔸 Changpeng Zhao - بنیانگذار و مدیرعامل صرافی بین‌المللی Binance- روز جمعه 23 جولای در نشست مجازی REDeFiNE Tomorrow 2021 درباره برنامه‌های این مجموعه و نقشه راه پیش روی آن صحبت کرد.

ا🔸 C.Z با اعلام اینکه Binance در حال تبدیل شدن به یک مجموعه ارائه‌دهنده خدمات مالی است، احتمال مواجهه شدن با قوانین سختگیرانه‌تر از جانب کشورها را محتمل دانست و تاکید کرد که این مجموعه تمام تلاش خود را برای تطبیق با الزامات قانونی خواهد کرد.

🔸 وی همچنین به عرضه اولیه سهام (IPO) مجموعه Binance در آمریکا اشاره کرد. لازم به ذکر است که Binance US به صورت مستقل از صرافی Binance عمل می‌کند و علیرغم سخت‌گیری‌های قانونی اعمال شده، در تلاش برای سهامی شدن است.

ا🔸 C.Z در این باره گفت که نهادهای نظارتی با مسیر سهام عمومی شدن شرکت‌ها آشنایی دارند و ما در تلاش هستیم تا ساختارهای مورد نیاز را فراهم کنیم تا مقدمات IPO برای Binance US تامین گردد.
 

HAMEDI

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
📌صرافی Binance جفت های معاملاتی زیر را در بخش Isolated Margin در بازه زمانی 23 ژوئیه (1 مرداد) ساعت 16:30 به وقت تهران لغایت 30 ژوئیه (8 مرداد) ساعت 16:30 به وقت تهران فعال می‌کند‼
CHR/BUSD
COVER/BUSD
ERN/BUSD
ERN/USD
PHA/USDT
 
بالا