ثبت‌نام در صرافی کوکوین

بایننس کوین ( Binance coin )

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
این کوین مربوط به صرافی بایننس می باشد ، به نظر بنده در بلند مدت روند صعودی را طی خواهد کرد ، در یکسال اخیر هم صعود بسیار بزرگی داشته است .
 

amir1768

عضو شناخته شده
در حال حاضر قیمتش به زیر 500 دلار رسیده که میتونه برای ورود خیلی جذابش کنه
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
یکی از نقاط قوت بایننس کوین ، توکن سوزی اونه ، مطمئنا cz برنامه های بزرگی برای این رمز ارز داره.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.📈 بایننس کوین #BNB در تاریخ 19 می از کف قیمتی 280 دلار بالا آمده و به مقاومت 428 دلاری برخورد کرده است. این نشان می دهد که هنوز ممکن است فشار فروش به پایان نرسیده باشد و خرس ها یک بار دیگر تلاش کنند روند نزولی را از سر بگیرند.

📉 کراس اور نزولی میانگین های متحرک و RSI در منطقه منفی نشان می دهد که خرس ها کنترل اوضاع را به دست دارند. اگر خرس ها قیمت را زیر 348 دلار حفظ کنند، BNB / USDT دوباره می تواند به قیمت 280 دلار کاهش یابد. شکست در زیر این حمایت می تواند فروش را بدتر کند و قیمت را به 233 دلار کاهش دهد.

📈 برخلاف این سناریو، اگر قیمت از سطح فعلی افزایش یابد و به بالاتر از 348 دلار برسد، نشان می دهد که معامله گران برای خرید منتظر اصلاح قیمتی نمی مانند. این امر احتمال صعود قیمت به بالای 428 دلار را افزایش می دهد. اگر این اتفاق بیفتد، BNB ممکن است به 480 دلار برسد، جایی که خرس ها دوباره مقاومت سختی را ایجاد خواهند کرد.
 

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.📉 بایننس کوین (BNB) در محدوده 395 دلار و سطح 38.3٪ فیبوناچی اصلاحی به یک مقاومت برخورد کرد. پولبک ضعیف آن پس از این کاهش شدید نشان می دهد که خرسها بسیار بی رحم هستند و حتی در ریزش های جزئی نیز کوتاه نمی آیند.

📉 در حال حاضر خرس ها سعی می کنند قیمت را به زیر حمایت 306 دلار برسانند. در صورت موفقیت آنها، BNB / USDT می تواند به 257 دلار و سپس به 211 دلار سقوط کند. برگشت شدید قیمت از این حمایت ممکن است BNB را برای چند روز در محدوده 211 تا 395 دلار نگه دارد.

📈 برخلاف این سناریو، در صورت بالا رفتن قیمت و شکست میانگین متحرک نمایی 20 روزه (427 دلار)، می توانیم شاهد رسیدن قیمت به میانگین متحرک ساده 50 روزه (521 دلار) باشیم. این سطح ممکن است به عنوان یک مقاومت عمل کند اما اگر گاوها بتوانند از افت قیمت به زیر 428 دلار جلوگیری کنند، نشان می دهد روند نزولی پایان یافته است.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
Binance Coin (BNB) سطح مقاومت 365 USD را آزمایش کرد. BNB در حال حاضر زیر 350 دلار معامله می شود ، و پشتیبانی فوری آن 335 دلار است. پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به سطح 325 دلار است. در حالت صعودی ، گاوها ممکن است با موانعی نزدیک به 365 دلار روبرو شوند و به دنبال آنها 380 دلار باشند.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت بایننس کوین​

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
روز یکشنبه به زیر حمایت ۳۰۶.۶۱ دلار سقوط کرد، اما فروشندگان موفق به حفظ فشار فروش در سطوح پایین‌تر نشدند. بایننس کوین یک روز بعد، از این ناحیه به‌سرعت احیا شد و تا بالای ۳۰۶.۶۱ دلار رسید که نشان از انباشت در سطوح پایین‌تر دارد.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید
در حال حاضر خریداران تلاش می‌کنند تا قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۴۰۰ دلار برسانند که به احتمال زیاد به‌عنوان یک مقاومت سخت عمل خواهد کرد. در صورتی که قیمت بایننس کوین از این ناحیه سقوط کند، بیانگر آن خواهد بود که احساسات حاکم بر بازار همچنان نزولی است و معامله‌گران در رالی‌های قیمت اقدام به فروش می‌کنند.

در این صورت، فروشندگان تلاش خواهند کرد تا قیمت را به ۲۱۱.۷ دلار برسانند. در طرف مقابل، اگر خریداران قیمت را تا بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۴۲۸ دلار برسانند، احتمال جهش تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در ۵۱۲ دلار وجود دارد.

  • مقاومت‌ها: ۴۰۰ – ۴۲۸ – ۵۱۲
  • حمایت‌ها: ۲۱۱.۷

ارزدیجیتال​

 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
BNB نیز در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است و در حال حاضر تقریبا 350 دلار است. XRP (5٪) ، DOGE (8٪) ، DOT (9٪) ، UNI (7٪) و LINK (9٪) نیز از آلتكوین های بزرگتر به رنگ سبز برخوردار هستند.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
تحلیل قیمت بایننس کوین
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.Binance Coin [BNB] بازده خوبی از سال به امروز ارائه داده است و علی رغم نوسانات زیاد ، تا حد زیادی در سود باقی مانده است. این گزارش رشد بیش از 800٪ YTD را گزارش می داد. با این حال ، حتی BNB نیز می تواند از فروش بالایی در ماه مه جلوگیری کند ، زیرا ارزش آن در ماه گذشته 40٪ سقوط کرد.

پس از برخورداری از قله در ابتدای ماه مه با 704 دلار ، BNB وارد مرحله ا صلاح شد. هنوز موفق به بازیابی کامل نشده اما در حال حاضر با ارزش پایدار 353.64 دلار معامله شد.

نمودار Binance Coin
برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

نمودار 12 ساعته بالای BNB به سقوط شدید ارزش آن از 700 دلار به 210 دلار اشاره داشت. با این حال ، سکه بهبود یافته است و در حال حاضر در حال تحکیم بود.
به دلیل این حرکت ، معامله گران در مورد آینده BNB بلاتکلیف به نظر می رسیدند.
بهبود قیمت ، BNB را در یک مسیر صعودی موقت قرار داده است ، اما روند کلی بازار نزولی باقی مانده است. با بالاتر رفتن قیمت ، نشانگرهای SAR سهموی در زیر شمعدان ها تراز شدند و این نشان دهنده روند صعودی قیمت است. جالب اینجاست که 50 میانگین متحرک تا حد زیادی بالای شمع باقی مانده است که نشان دهنده فشار رو به پایین نگه داشتن قیمت پایین است.

با این وجود ، قیمت BNB از نظر معاملات در نقطه مطلوبی قرار داشت ، زیرا شاخص Visible Range نشان داد که در 341 دلار ، بیشتر معاملات انجام شده است. از آنجا که BNB بالاتر از این سطح باقی مانده است ، ممکن است به ادغام خود ادامه دهد اما یک گام در این سطح می توانداصلاح دیگری ایجاد کند.
سرمایه‌گذاران فشار فروش و خرید خود را در سطح قیمت فعلی حفظ می کنند. شاخص مقاومت نسبی در 46 نشان می دهد که فشار خرید در حال افزایش است و BNB را به سمت یکنواخت بازار سوق می دهد. با این حال ، ارزش نزولی ADX نشان دهنده تغییر روند احتمالی است.
نتیجه

مانند اکثر بازارهای altcoin ، BNB نیز شاهد سردرگمی معامله گران بود. با این حال ، این بلاتکلیفی منجر به ادغام ارزش BNB نزدیک به 341 دلار شده است. اگر ارزش بالاتر از این سطح باقی بماند ، ممکن است روند صعودی در بازار گسترش یابد. با این حال ، در صورت حمایت از نقض قیمت ، ممکن است افت دیگری در بازار BNB باشد.
 

مونا بزرگی

عضو شناخته شده
Binance (BNB) علائم مثبتی بالاتر از سطح محوری 350 دلار دارد. اگر BNB به بالای 365 دلار برسد ، احتمال افزایش مداوم به سطح 380 دلار وجود دارد. مانع اصلی افزایش بیشتر در سطح 400 دلار در کوتاه مدت است.
 

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
افزایش چشمگیر Binance Coin به آن کمک کرد تا Cardano را به عنوان چهارمین دارایی بزرگ ارز رمزپایه مغلوب کند

Binance Coin در روز یکشنبه زیر 300 دلار سقوط کرد. BNB موقعیت خود را به عنوان چهارمین دارایی دیجیتال بزرگ نسبت به ADA از دست داد اما در 24 ساعت گذشته آن را پس گرفت و بیش از 375 دلار رشد کرد.

cryptopotato.com
 
بالا