تبلیغات انجمن دیجی بیت

بانک مورگان استنلی سرمایه گذاری خود روی بیت کوین را افزایش داده است

اسناد SEC نشان می‌دهد که صندوق‌های سرمایه گذاری بانک مورگان استنلی، به خرید سهام صندوق بیت کوین گری اسکیل ادامه می‌دهند.


صندوق‌های سرمایه گذاری بانک مورگان استنلی که یکی از بزرگترین موسسات بانکی در ایالات متحده است، از طریق خرید سهام صندوق بیت کوین گری اسکیل (GBTC)، سرمایه رمز ارزی خود را افزایش داده‌اند.

بر اساس اسناد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در روز سه‌شنبه، صندوق Insight Fund مورگان استنلی، دارایی سهام GBTC خود را بیش از 63 درصد افزایش داده و تعداد این سهام از 928,051 واحد در سه ماهه دوم سال 2021 به 1,520,549 واحد در پایان سه ماهه سوم رسیده است. علاوه بر این، اطلاعات مربوط به پرتفوی Growth بانک مورگان استنلی حاکی از آن است که این سبد سرمایه گذاری، در پایان سه ماهه سوم سال 2021 مالک 3,642,118 واحد سهام GBTC بوده که این رقم نشان‌دهنده رشد 71 درصدی در قیاس با 2,130,153 سهم سه ماهه دوم است. پورتفوی Global Opportunity بانک مورگان استنلی نیز ظرف 3 ماه، تعداد سهام GBTC خود را 59 درصد افزایش داده و از 919,805 واحد به 1,453,714 واحد رسانده است.

در زمان انتشار این مقاله، هر سهم GBTC روی قیمت 45.72 دلار خرید و فروش می‌شود و این بدان معناست که مجموع 6,626,381 سهم صندوق بیت کوین گری اسکیل که تا پایان سه ماهه سوم سال 2021 در اختیار بانک مورگان استنلی بوده است، اکنون ارزشی بالغ بر 300 میلیون دلار دارد. گفتنی است که قیمت بیت کوین در انتهای سه ماهه سوم سال 2021 عمدتا پایینتر از 50,000 هزار دلار بود و این ارز دیجیتال بعد از آن توانست رکورد 69 هزار دلاری را ثبت کند.

سبدها و صندوق‌های سرمایه گذاری ذکر شده به بانک مورگان استنلی اجازه می‌دهند تا بدون سرمایه گذاری مستقیم، از طریق خرید سهام گری اسکیل در معرض بیت کوین قرار بگیرند. به نظر می‌رسد مورگان استنلی، چه به طور غیر مستقیم از طریق گری اسکیل و چه با پشتیبانی از پلتفرم‌های بلاک چینی، می‌خواهد به صورت عمیقتر وارد حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین شود. در ماه سپتامبر (شهریور ماه)، این بانک اعلام کرد که یک بخش تحقیقاتی مبتنی بر رمز ارزها را با هدف بررسی “اهمیت رو به رشد ارزهای دیجیتال و به صورت کلی دارایی‌های دیجیتال در بازارهای جهانی” راه اندازی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: ایران کریپتوکارنسی
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا