تبلیغات انجمن دیجی بیت

باشگاه فوتبال ایتالیایی، SS Lazio، شریک رسمی راه اندازی پلتفرم Binance Fan Token می شود

faeze feizi

عضو شناخته شده
صرافی رمزارز پیشرو، Binance، شریک رسمی پیراهن باشگاه محبوب فوتبال حرفه ای ایتالیا، لاتزیو(S.S. Lazio) شده است.

با اعلام این معامله در یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه، بایننس فاش کرد که این قرارداد چندین ساله را با تیم، منعقد کرده است.

بایننس، پلتفرم Fan Token را راه اندازی کرد

این صرافی ارزهای رمزنگاری شده، راه اندازی پلتفرم Fan Token خود را نشان داد و لاتزیو را به عنوان شریک رسمی این راه اندازی و اولین تیم ورزشی که توکن را روی این پلتفرم منتشر می کند، معرفی کرد. بایننس، به نوبه خود، حامی و اسپانسر اصلی پیراهن این باشگاه فوتبال خواهد بود.
توکن هواداری لاتزیو(LAZIO)، یک سکه کاربردی که راهی برای تعامل با تیم فوتبال مورد علاقه خود به طرفداران ارائه می دهد، از طریق Binance Launchpad منتشر می شود.
این ابتکار به برند تجاری باشگاه در عرصه جهانی کمک می کند و از طریق پاداش های مختلف منحصر به فرد و مبتنی بر تعامل، بازی سازی و موارد دیگر برای طرفداران لاتزیو تجربه جذاب و هیجان انگیزتری را ایجاد می کند.
تیم فوتبال مستقر در رم، در سطح داخلی و بین المللی بسیار محبوب است و چندین جایزه را از آن خود کرده است.
حضور در قلمروی Binance، افق های جدیدی را برای لاتزیو باز می کند و آن را قادر می سازد تا حضور دیجیتال قوی تری ایجاد کند و ارتباط نزدیکتری با طرفداران خود در سراسر جهان برقرار کند.
توکن LAZIO ابتدا در Binance Launchpad در دسترس کاربران قرار می گیرد. با این حال، صرافی قصد دارد آن را به پلتفرم معاملاتی خود بیاورد، خرید با کارت بانکی را اضافه کرده و P2P را فعال کند.

Binance قلمروی خود را گسترش می دهد

پلتفرم Binance Fan Token راهی را برای طرفداران ورزش ایجاد می کند تا با تیم های ورزشی مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند. این به کاربران صرافی اجازه می دهد تا توکن های طرفداری و NFT ها را جمع آوری کنند، در تصمیمات خاصی که برای طرفداران اختصاص داده شده رأی دهند و حتی این شانس را داشته باشند که به صورت تک به تک با تیم های ورزشی مورد علاقه خود ملاقات کنند.
همکاری با لاتزیو اولین مورد در نوع خود برای Binance است. از سوی دیگر، چندین صرافی رمزارز با برخی از باشگاه ها و ستاره های ورزشی برجسته، قراردادهای حمایتی بسته اند.
برخی از شرکت هایی که در صنعت ورزش بسیار فعال شده اند عبارتند از Crypto.Com و FTX. هر دو پلتفرم تجاری در ماه های اخیر چندین قرارداد مشارکت ورزشی منعقد کرده اند.

منبع:cryptopotato.com
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا