دوره رایگان کریپتو از صفر

این رمزارز حاضر در جمع 50 رمزارز برتر، در سقوط بازار چهارشنبه گذشته، افزایش یافته است

  • نویسنده موضوع هانیه هاشمی
  • تاریخ شروع
اکسی اینفنیتی (AXS)، توکن بومی بازی محبوب بلاکچین، در 24 ساعت گذشته به شدت از بازار رمزارز پیشی گرفته است.

AXS در 24 ساعت گذشته با 7% افزایش به قیمت 23.1 دلار معامله می شود. این در حالی است که اکثر 50 توکن رمزارز برتر دیگر بین 6% تا 35% در دوره مشابه سقوط کرده اند. به غیر از AXS، تنها رمزارزهای سودآور دیگر، استیبل کوین ها هستند.

AXS شاهد دو پیشرفت صعودی بود که احتمالاً از این توکن در هنگام سقوط بازار حمایت کرد. نسخه رایگان بازی روی گوشی های اندرویدی منتشر شد، و همچنین شرکت بلاکچین BTCS این توکن را به عملیات زیرساخت خود اضافه کرد.

اما AXS همچنان در هفته گذشته 32% کاهش یافته است و یکی از بدترین ریزش های رمزارز در چند وقت اخیر را دنبال می کند. توکن برتر یعنی بیت کوین به پایین ترین سطح خود از دسامبر 2020 سقوط کرده است.

راه اندازی AXS در تلفن همراه، نقدینگی تازه


Axie Infinity Origins یک نسخه رایگان از این بازی کسب درآمد (P2E) محبوب است. راه اندازی آن در اندروید اقدامی مثبت برای AXS بوده است، زیرا می تواند به طور بالقوه بازیکنان بیشتری را به استخر P2E جذب کند.

حرکت صعودی دیگر برای این توکن، افزوده شدن آن به BTCS است که احتمالاً نقدینگی تازه ای را برای AXS فراهم می کند. BTCS در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امکان استیک در این توکن را برای مشتریانش فراهم نموده است و تاکنون حدود 28794 AXS استیک شده است.

این شرکت که در فهرست نزدک قرار دارد، گفت که به زودی یک نود اعتبارسنج AXS را راه اندازی خواهد کرد.

این خبر بیش از یک ماه پس از آن منتشر شد که AXS در یکی از بدترین هک های رمزارز تا به امروز، بیش از 600 میلیون دلار از دست داد. اکسی از آن زمان به بعد سرمایه بیشتری را جمع آوری کرده است و برای بازگرداندن بازیکنان، استیکینگ زمینی را در بازی خود معرفی کرده است.

اما این توکن از زمان هک تقریباً دو سوم ارزش خود را از دست داده است.

سرمایه گذاران به دنبال توکن هایی با کاربرد مناسب هستند؟


دستاوردهای AXS ممکن است نشان دهنده گرایش معامله گران به سمت توکن هایی با کاربرد مناسب در زنجیره یا خارج از زنجیره باشد. توکن های متاورس با توجه به اینکه بخشی از یک اکوسیستم بزرگتر هستند، چنین کاربردی را ارائه می دهند. توکن های NFT و توکن های مربوط به پرداخت نیز کاربرد خوبی دارند.

داده های coinmarketcap نشان می دهد توکن هایی که پروژه های بزرگ پشتیبان آنها هستند – مانند TRX، FTX و APE- در ۲۴ ساعت گذشته کمترین کاهش را داشته اند.

این روند، صحنه مشابهی در معاملات سهام را به نمایش می گذارد – جایی که سرمایه گذاران در زمان تورم بالا به دنبال سهامی با ریسک اقتصادی بیشتر هستند.

منبع:
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


401-0244-09-01740​

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: بیتز گاردن
 
دوره‌های تالاربورس
بالا