تبلیغات انجمن دیجی بیت

این داده های شبکه ای چشم اندازی صعودی را برای بیت کوین نشان می دهند

faeze feizi

عضو شناخته شده
در حالی که بازار گسترده رمزارزها در مرحله تثبیت قرار دارد ، بزرگترین رمزارز جهان (بیت کوین) همچنان صعودی است. بیت کوین (BTC) هفته را با یک روند خوب شروع کرد و قیمت بیت کوین در روز دوشنبه 11 اکتبر از 57000 دلار گذشت.

طبق داده های گلس نود ، open interest قراردهای آتی بیت کوین به سطح اولیه سپتامبر افزایش می یابد. همانطور که Glassnode گزارش داد:

open interest معاملات آتی بیت کوین تا ماه اکتبر 5.6 میلیارد دلار افزایش یافت که نسبت به پایین ترین سطح ماه سپتامبر 45 درصد افزایش یافته است. در حالی که افزایش یافته است ، 17.6 میلیارد دلار open interest کمتر از 22.5 میلیارد دلار قراردادهایی است که آخرین بار که قیمت 56 هزار دلار بود،وجود داشت.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


لارک دیویس ، تحلیلگر رمزارزها ، اشاره می کند که open interest بیت کوین در آینده می تواند حتی بیشتر شود. او می افزاید با این حال ، “چنین افزایش هایی اغلب قبل از اصلاح به خاطر صورت گرفتن لانگ اسکوئیز، ظاهر می شوند”.

بیت کوین برتری قیمت را به دست آورد

با مشاهده حرکت فعلی در بازار ، واضح است که بیت کوین در حال کسب یک موقعیت غالب بر آلت کوینها است. ارائه دهنده داده های زنجیره ای، Santiment، گزارش می دهد که معامله گران، آلت کوینها را به پورتفوهایی که BTC سهم بیشتری ازآنها دارد تبدیل می کنند. بنابراین ، احساسات برای بیت کوین بسیار سرخوش کننده است. علاوه بر این ، سطح سرخوشی تا کنون طمع شدید نشان نداده اند.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


علاوه بر این ، Santiment همچنین توضیح می دهد که آدرس های منحصر به فرد که در شبکه بیت کوین تعامل دارند تا سطح آوریل/می افزایش چشمگیری داشته است. ارائه دهنده داده می گوید:

اگر سلطه بیت کوین را دوست دارید ، این هفته برای شما بهترین هفته بود. از آنجا که آلت کوینها عمدتا به سختی وضعیت خود را حفظ کرده اند، BTC برای اولین بار در 5 ماه گذشته به 57.6 هزار دلار رسید. آدرس های تعامل کننده در شبکه همچنان نشان دهنده افزایش کاربرد است.

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


با افزایش قدرت بیت کوین ، تحلیلگران اطمینان پیدا کرده اند که BTC تا پایان سال به 100 هزار دلار می رسد. تا زمان انتشار این مطلب، بیت کوین با قیمت 56878 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن 1072 میلیارد دلار است.نزدیکترین مقاومت بیت کوین 58000 دلار است. اگر BTC از این مقاومت عبور کند ، می تواند به زودی به بالاترین سطح خود و فراتر از آن برسد.

منبع:coingape
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا