دوره رایگان کریپتو از صفر

اینستاگرام رقیب غیرمتمرکز توییتر را می‌سازد!

  • نویسنده موضوع زهرا ساسان
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیا هابرمن (Lia Haberman)، کارشناس بازاریابی و اینفلوئنسر رسانه‌های اجتماعی، از برنامه‌های متا (فیسبوک سابق)، شرکت مادر اینستاگرام، برای راه‌اندازی یک برنامه مکالمه مبتنی بر متن برای رقابت با توییتر، خبر داده است. به گفته هابرمن، این برنامه احتمالا اواخر ماه ژوئن عرضه خواهد شد.
اسکرین شات‌های لورفته از اپلیکیشن ادعایی، رابط کاربری مشابه توییتر را نشان می‌دهند. گفته می‌شود این برنامه به کاربران اجازه خواهد داد تا محتواهای به اشتراک گذاشته‌شده (متن، تصویر و ویدیو) توسط فالوورها و حساب‌های توصیه‌شده را مشاهده کنند. تعداد کلمات هر پست مبتنی بر متن نیز به ۵۰۰ کاراکتر محدود خواهد بود.

به گزارش رمزارز نیوز و بر اساس جزییات افشاشده، اگرچه این برنامه مبتنی بر اینستاگرام ساخته شده، اما غیرمتمرکز است و به عنوان یک برنامه جداگانه عمل خواهد کرد. این برنامه همچنین با سایر برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز مانند Mastodon سازگار خواهد بود و به کاربران اجازه خواهد داد تا مخاطبان بیشتری را جذب کنند.
لازم به ذکر است که خبرنگار بلومبرگ نیز توسعه اپلیکیشن مشابه توییتر توسط اینستاگرام را از سوی افراد داخلی تایید کرده است.
متا برای اولین بار در ماه مارس از برنامه‌های خود برای توسعه یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز مستقل خبر داده و گفته بود که ما در حال بررسی یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز مستقل برای به اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌های متنی هستیم.

در همین راستا و با هدف افزایش غیرمتمرکزسازی در اینترنت، شرکت TBD (تابعه شرکت بلاک با مدیریت جک دورسی) نیز به تازگی یک پلتفرم وب غیرمتمرکز مبتنی بر وب ۵ را معرفی کرده که هدف آن، ادغام «هویت غیرمتمرکز و ذخیره‌سازی داده‌ها» در برنامه‌ها است. برای تسهیل این تجربه غیرمتمرکز، پلتفرم وب ۵ TBD چندین مؤلفه کلیدی را معرفی کرده و از شناسه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کند.

در صفحه
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اولین بار در
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
. پدیدار شد.

منبع: رمزارز نیوز
 
دوره‌های تالاربورس
بالا