تبلیغات انجمن دیجی بیت

ایلان ماسک بر اهمیت اجرای نود های دوج کوین تاکید می کند

mahrokh74

عضو دیجی‌بیت

ایلان ماسک بر اهمیت اجرای نود های دوج کوین تاکید می کند​

برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا، در توئیتر خود از بیلی مارکوس (Billy Markus)، بنیانگذار Dogecoin در تلاش برای ایجاد نود های خود توسط اعضای جامعه حمایت کرده است.
مارکوس در توئیت خود، که ایموجی شست بالا را از یک میلیاردر دریافت کرده است، توضیح می دهد که نود ها مهم هستند زیرا مسئول تأیید تراکنش ها و به روز نگه داشتن بلاکچین هستند.
“من می خواستم چیزی در مورد نودهای دوج کوین کمی ظریف تر بنویسم، بنابراین با من کنار بیایید. نود ها مهم هستند. آن ها شبکه را در حال حرکت نگه می دارند، تراکنش ها را تأیید می کنند و بلاکچین را به روز نگه می دارند. خوب است که نودها را به ورژن 1.14.4 به روزرسانی کنید که هزینه تراکنش های کمتری را امکان پذیر می کند.”
او از جامعه می خواهد به منظور کاهش هزینه تراکنش ها، ارتقاء ورژن 1.14.4 دوج کوین را بارگیری کنند.
ماسک سپس با ایموجی “نماد صد در صد” به شوخی مارکوس، در مورد کسانی که نود های خود را اجرا نمی کنند پاسخ داد.
همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، این کارآفرین مشهور اخیرا گفته است که کاهش هزینه های دوج کوین بسیار مهم است تا میم کوین به یک روش پرداخت مناسب تبدیل شود.
پس از ماه ها تعامل با حساب توئیتر موسس دوج کوین، ماسک سرانجام او را در پلتفرم پیشرو رسانه های اجتماعی دنبال کرده است.
مارکوس با تمسخر گفت که از ساختن توئیت های بد خودداری می کند چرا که اکنون که رئیس تسلا او را دنبال می کند.
ماسک همچنین با ایموجی خنده دار در حال گریه کردن به یادداشتی درباره جامعه دوج کوین که از سریال بقا در کره جنوبی “بازی مرکب” الهام گرفته شده است واکنش نشان داد، که در حال حاضر این سریال به بزرگترین موفقیت Netflix تبدیل شده است.
در اوایل ماه جاری، ثروتمندترین مرد روی کره زمین عکسی از توله سگ خود به نام فلوکی را منتشر کرد که برخی معتقدند باعث تجمع گسترده ای از سرمایه در شیبا اینو، رقیب دوج کوین شده است.

آکادمی هلاکوئی
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا