تبلیغات انجمن دیجی بیت

ایردراپ Songbird اکنون توسط یک صرافی برتر دیگر نیز پشتیبانی می شود

HAMEDI

Super Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
SGB، رمزارز اصلی و بومی شبکه “قناری” Flare با نام Songbird، بین مشتریان یک صرافی بزرگ متمرکز توزیع می شود.
SGB به MEXC Global می آید
طبق اعلام رسمی صرافی رمزارزی MEXC Global، این صرافی از انتقال توکن های SGB به هولدر های XRP پشتیبانی می کند.

همه هولدر های XRP که در برنامه ۱۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۱ آذر) شرکت کنند، توکن های SGB خود را از Flare Networks دریافت خواهند کرد.
صرافی MEXC نرخ دقیق این ایردراپ را فاش کرد: به ازای هر XRP در ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر)، صاحب آن ۰/۱۵۱۱ SGB دریافت می کند. تیم این صرافی در حال آماده سازی تمام ابزارهای فنی لازم برای این ایردراپ است، بنابراین زمان و تاریخ آن به زودی مشخص می شود.
صرافی MEXC از نظر حجم معاملات در بین ۱۰۰ صرافی برتر CoinMarketCap قرار دارد. این صرافی در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و از ارزهای فیات USD ،GBP ،EUR ،AUD و VND پشتیبانی می کند.

دو میلیارد SGB اول به FTSO ها ارسال می شود
مراحل واگذاری SGB نیز در حال اجرا است. بر اساس برآوردهای تیم Flare Networks، دو میلیارد SGB اول در حال حاضر به اوراکل های Flare Series مانند مکانیسم های اعتبارسنجی Songbird ارسال شده است.

سهامداران آنها ۱/۵ میلیارد SGB را به عنوان پاداش در سال آینده توزیع خواهند کرد.
همانطور که قبلاً توسط U.Today پوشش داده شده بود، Songbird توسط Flare Networks به عنوان “شبکه قناری” برای آزمایش کانسپت های فنی و اقتصادی Flare راه اندازی شد.
در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۶ شهریور)، اولین توکن های SGB برای علاقه مندان به FLR به صورت ایردراپ پخش شد. پس از لیست شدن SGB در Bitrue، قیمت آن ۴۰٪ افزایش یافت.
 
تبلیغات نوبیتکس
تبلیغ صرافی کوکوین- دیجی بیت
بالا