دوره رایگان کریپتو از صفر

اگه کد دو عاملی پاک بشه چکار کنم؟

راه‌حل
اگر کد را گم نکرده باشیم:
یک کد قبلا داشتیم که توانستیم برای اولین‌بار کد ۲ عاملی را فعال کنیم. با همان کد می‌توانیم دوباره Google Authenticator را فعال کنیم.

اگر کد را گم کرده باشیم:
۱. اگر کد را گم کرده باشیم ولی هنوز در سایت مربوطه لاگین باشیم، می‌توانیم کد را دوباره از سایت دریافت کنیم.

۲. اگر کد را گم کرده باشیم و در سایت(یا اپلیکیشن) مورد نظر لاگین نباشیم، معمولا باید با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنیم تا کد قبلی را غیر فعال کند. برای این‌کار ممکن است لازم باشد ما را احراز هویت کند. (پس بهتر است بیشتر در نگهداری کد اولیه دقت کنیم)

حامد ثقفی

موسس دیجی‌بیت
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
اگر کد را گم نکرده باشیم:
یک کد قبلا داشتیم که توانستیم برای اولین‌بار کد ۲ عاملی را فعال کنیم. با همان کد می‌توانیم دوباره Google Authenticator را فعال کنیم.

اگر کد را گم کرده باشیم:
۱. اگر کد را گم کرده باشیم ولی هنوز در سایت مربوطه لاگین باشیم، می‌توانیم کد را دوباره از سایت دریافت کنیم.

۲. اگر کد را گم کرده باشیم و در سایت(یا اپلیکیشن) مورد نظر لاگین نباشیم، معمولا باید با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنیم تا کد قبلی را غیر فعال کند. برای این‌کار ممکن است لازم باشد ما را احراز هویت کند. (پس بهتر است بیشتر در نگهداری کد اولیه دقت کنیم)

حامد ثقفی

موسس دیجی‌بیت
پرسنل مدیریت
عضو قدیمی
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
قبلا این بلا سر من آمده بود!
من مجبور شدم مراحل احراز هویت سختی را بگذرانم.

(البته ممکن است برخی سایت‌ها راهکارهای دیگری مثل فعال‌سازی مجدد از طریق ایمیل یا موبایل را هم ارائه کنند)

فقط دقت در ذخیره‌سازی اطلاعات مهم، ضروری است.

حمیده آقایی

عضو شناخته شده
چه بد 🙁
مرسی از راهنماییتون حتما به این مورد توجه می کنم 🙏

amir1768

عضو شناخته شده
رمزارزهاتون رو خارج کنید
یک اکانت دیگه بسازید و گوگل اتنتیکیتورو از اول نصب کنید ولی حتما اون رمزهایی که موقع ثبت نامش بهتون میده یادداشت کنید تا اگر پاک شد با اونا بازیابی کنید

دوره‌های تالاربورس
بالا