دوره رایگان کریپتو از صفر

اولین بازی بلاک چینی ایرانی - با افراد واقعی

Asid

عضو جدید دیجی‌بیت
تیم آسید پس از سالها همکاری با کمپانی های بازی سازی بصورت مستقیم و غیرمستقیم بر آن شده تا از پلتفرم بازی (سالم و شفاف) رونمایی کند. در آسید منصفانه و بدون دخالت شخص ثالث (حتی ادمین) و غیرمتمرکز می توان بازی های آنلاین با اشخاص واقعی در سراسر دنیا انجام دهید..

برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.

در حال حاضر پلتفرم دارای ۲ بازی است که می توان در یک دست(مجازی) وارد شوید و با شخصی واقعی اما ناشناس بازی کنید و یا خودتون اتاق خودتون و بزنید و هر کسی خواستید برای بازی دعوت کنید.

مکانیسم بازی با ارز دیجیتال BNB است و کاملا با شبکه باینانس در تعامل است در حال حاضر روی تست نت توسعه دهندگان و کاربران علاقه مند می توانند بصورت رایگان بازی و از امکانات آن استفاده کنند.

به علت حالت قمار گونه بازی های آنلاین سیستمی تحت self execution در اسید تعبیه شده است که هر کاربر بتواند هوشمندانه برای بازی ها محدودیت بگذارد .

جهت انجام بازی می بایست از والتهای پشتیبانی کننده وب ۳ که از سایر والتها امن تر است استفاده کنید. والت های متاماسک و تراست والت هر دو با وب ۳ تعامل و پشتیبانی می کند.
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


برای مشاهده ضمیمه‌ها، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


در بازی لاتاری گروهی ۳ اتاق برای سه سطح بازی از سبک تا سنگین طراحی شده هر والت می تواند یک دست ایجاد کند و اشخاص طی ۳۰ ثانیه فرصت دارند به گردونه ملحق شوند پس از آن گردونه شروع به گردش می کند و یک نفر توسط الگوریتم رندوم ساز برنده آن دست می شود و بلافاصله می تواند در والت خود معادل تتر ,bnb و یا busd دریافت کند.

برودی بروزرسانی های پروژه اضافه می شود.

وب سایت را ملاحظه و اگر نظری دارید همینجا اضافه کنید.
 

پیوست‌ها

  • asidbannerArtboard 1.png
    asidbannerArtboard 1.png
    666٫5 کیلوبایت · بازدیدها: 3
دوره‌های تالاربورس
بالا