دوره رایگان کریپتو از صفر

انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی خواستار رفع محدودیت اینترنت شد

  • نویسنده موضوع راه پرداخت
  • تاریخ شروع
برای مشاهده تصاویر، باید ابتدا وارد سایت شوید، یا در سایت ثبت نام رایگان کنید.


انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی در بیانیه‌ای نسبت به
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
اعتراض کرده و خواستار رفع محدودیت اینترنت شده است. همچنین این انجمن با توجه به وابسته بودن کسب‌وکارها به ابزارهای دیجیتالی خارجی جایگزینی شبکه ملی اطلاعات در چنین موقعیت‌هایی را مناسب ندانسته است.

انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی از قطع اینترنت همراه در نقاط مختلف کشور از روز گذشته ابراز تاسف کرده است. این انجمن گفته محدودیت‌های گسترده روی اینترنت به فعالیت کسب‌وکارهای لطمه جدی وارد می‌کند.

این انجمن اعلام کرده که تنها محدودیت روی اینترنت همراه باقی نمانده و اتصال‌های اینترنت ثابت نیز با محدودیت‌های زیادی روبرو شده تا جایی که انواع سرویس‌های خارجی مورد استفاده کسب‌وکارهای اینترنتی و کاربرانشان را با اختلال روبرو کرده است.

همچنین این انجمن به فیلتر
برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!
که میلیون‌ها کسب‌وکار کوچک و متوسط ایرانی از آن استفاده می‌کنند اشاره و تاکید کرده که نه تنها ابزارهای ارتباطی و سرویس‌های اینترنتی که حتی بعضی خدمات پرداخت نیز با مشکل مواجه شده‌اند.

این انجمن با ابراز تاسف از این اتفاق اعلام کرده که ساده انگارانه است که شبکه ملی اطلاعات را جایگزینی مناسب برای چنین موقعیتی در نظر گرفته شود.

در این مورد در بیانیه انجمن آمده است: «کسب و کارهای اینترنتی از زیرساخت‌ها و سرویس‌های متعدد خارجی برای ارائه خدمات به کاربران خود استفاده می‌کنند که در چنین شرایطی همگی دچار اختلال شده و ادامه سرویس دهی به کاربران را با مشکلات جدی روبرو می‌کند.»

به باور انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی چنین اختلالات عمده‌ای در اتصال به بستر اینترنت جهانی، به معنای محدود شدن دسترسی به بسیاری از ابزارهای دیجیتال و حفظ و نگهداری سامانه‌های داخلی نیز است.

انجمن صنفی کسب‌و‌کارهای اینترنتی با توجه به تاثیر جدی چنین محدودیت‌ها و اختلال‌هایی روی عملکرد کسب‌وکارهای اینترنتی و امنیت اطلاعات و دارایی‌های دیجیتال کاربران آن‌ها، خواستار رفع سریع این محدودیت‌ها شده است.

در پایان این انجمن تاکید کرده که روی دادن چنین رخدادهای ناگواری در اکوسیستم استارتاپی و فضای کسب‌وکار دیجیتال کشور، نتیجه‌ای جز دلسردی بیشتر نیروهای متخصص و فعالان ارزشمندی که گنجینه‌های این آب و خاک هستند، نخواهد داشت.

برای دیدن محتوای پنهان، ابتدا ورود کنید، یا در سایت ثبت‌نام رایگان کنید!


منبع: راه پرداخت
 
دوره‌های تالاربورس
بالا