انتقال ارز

Ramtrader7

Moderator
پرسنل مدیریت
عضو قدیم تالاربورس

Bluepip

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیم تالاربورس
دنیای کریپتو به علت غیر متمرکز بودن آن قابل تحریم نیست. اگر شما دارایی خود را داخل والت شخص خود نگهداری کنید، به هیچ عنوان هیچ کس نمیتواند آن را از شما بگیرد یا آن را تحریم کند. ضمن اینکه در عین حال هیچگونه محدودیتی نیز شمال حال شما نمیشود و شما هرجای دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشید، دارایی های شما نیز همانجا است. به این ترتیب میتوانید به بی نهایت دارایی، بدون محدودیت، دسترسی کاملا آزاد داشته باشید.
 

Bluepip

عضو دیجی‌بیت
عضو قدیم تالاربورس
در انتقال کوین ها باید دقت ویژه ای بکنیم. تقریبا اکثر اشتباهاتی که در زمان انتقال یک کوین یا توکن انجام میشوند، غیر قابل بازگشت هستند.
اما در برخی از مواقع و در شرایط خاصی امکان بازیابی موجودی نیز وجود دارد. پس در مرحله اول سعی کنید که هیچوقت اشتباه نکنید. اگر به مراحل کار شک دارید، همه موجودی خود را انتقال ندهید. ابتدا با مبلغ کمی اینکار را انجام دهید، اگر درست بود، سپس کل پول را انتقال دهید.

در آخر هم اگرمورد خاصی برایتان پس آمده که پولتان به آدرس مقصد نرسیده بپرسید. اگر راهی برای برگشت آن دارایی وجود داشته باشد، حتما راهنمایی میکنم.
موفق باشید
 

jafarpour87

عضو فعال
به صرافی شما و رتبه شما در صرافی که احراز کردید یا نه و در موارد نادری به نوع ارزم بستگی داره مثلا نمیشه بی نهایت از یک ارز مشخص رو با یک کارمزد واریز کرد
 
بالا